Skocz do zawartości

Części mutantów


Rekomendowane odpowiedzi

Na początkowym etapie gry, dopóki nie zrobimy zadań dla Kuzniecowa, które pozwolą wziąć zadanie na zabicie pijawki nożem, noża się nie kupi u nikogo. To taki przymus zrobienia niezbyt przyjemnego zadania.

@Gh0sTp - Twoja wola w jakiego moda grasz i Ty zdecydujesz czy grać dalej.

Ja jednak radziłbym Ci przejść na Soliankę 2016, pozbawioną absurdalnych rozwiązań jakie są w OP2. Fabuła ta sama, ale przegięcia autorów OP2 nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier zauważyłem właśnie to co tam się chorego wyrabia ?,ale już raz skończyłem NS, a po tym problemie z paczka tekstur na NPC odechciało mi się od nowa ?. Ale dziękuję za radę 

 

Też się spytam od razu co do % od artefaktów, mam jakiś tam co daje +300% zdrowia a i tak ginę na kulke, czy to też wymysl twórców ?

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp - to jeden z przykładów, zakpienia sobie z graczy. Wartości przy artach, a także przy pancerzach są fikcyjne.

Bo to nie hardkor, jak z PMa zastrzeli Cię NPC przez pół lokacji, albo strzela granatami z podlufowego, Ty go stukniesz zabierasz jego broń, a pdlufowego granatnika ani śladu.

A co dotyczy S2016. Do modów dodajemy tylko takie patche, na jakie zezwalają tłumacze, również robiąc ich spolszczenie.

Jeśli grałeś i skończyłeś którąś z tych Solianek sprzed S2016, to wiesz, że też miały kupę przegięć i niedoróbek. Już sam fakt, że tamte Solianki grane były miesiącami, a tę można przejść w kilka tygodni, o czymś świadczy. Choć łatwo też nie jest.

Tak, że jak teraz zagrasz na nowo w S2016, z tym co można, to w Żelaznym Lesie na Zatonie, będziesz odczuwał tylko satysfakcję.

Ale wybór moda do gry, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Na nowe spolszczenie, trzeba niestety jeszcze poczekać. Długo, czy krótko, to rzecz względna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.