Skocz do zawartości

Screeny tygodnia z ap-pro


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki ze wschodu mają niezłe oko i co tydzień wybierają najlepsze screeny zrobione przez swoich użytkowników. Może u nas też wprowadzimy taką tradycję? W sam raz nadawałoby się to do wrzucania na forumowy FB, więc @Agrael pomyśl o tym.

Dziś pierwszy dzień nowego roku, dlatego zamiast najlepszych obrazków ubiegłego tygodnia, są najlepsze obrazki z całego 2017. Ciężko mi wybrać, ale chyba drugi podoba mi się najbardziej. A Wam? 

Spoiler

1.thumb.jpg.e4c863d7e38c72b869c9721097b35077.jpg2.thumb.jpg.077fba8668a6da2b7e3550da7f7704cb.jpg3.thumb.jpg.9ff4ef609eb8bc4b3c4d0309d1861724.jpg4.thumb.jpg.255369925593064f4b135daf1e28ba04.jpg5.thumb.jpg.1dd7dbb7a8f6beadf8a702c006cdc2a9.jpg6.thumb.jpg.557dd1b335c9c8e800f83d01607161d6.jpg7.thumb.jpg.9084553650ed3843ff1532a4f1b0ea51.jpg8.thumb.jpg.0eb57703ddf812a2afc9eb1c9bc59862.jpg9.thumb.jpg.067288b50507d7fb2a20636a89fcf9a6.jpg10.thumb.jpg.830d972fd1755b053e6f0d23040a82c4.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł "prawilny", że się tak wyrażę, jednak jest tylko jedno ALE - ci, którzy "siedzą" na ich dziale z zrzutami ekranu wiedzą, że część z nich jest wykonywana z "customowymi" shaderami (lub innymi ustawieniami grafiki), o których "zwykli" gracze przeważnie nie mają pojęcia. DLATEGO też widać takie piękne okoliczności przyrody na niektórych obrazkach.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny piękne, że aż kopara opada. U nas na forum też można znaleźć perełki.

@Sierioża Pomysł oczywiście zacny. Mam nadzieję, że w tym roku będę miał motywację, jak i jednakowo mniejszego lenia, by dodawać częściej jakieś newsy na tego srejsbuka.
Oczywiście przydałaby się dodatkowa osoba, która sprawnie pisze i nie potrzebuje znacznej ilości alkoholu jak w moim przypadku by go wena poniosła :D 

Przy okazji apeluję ( było to kiedyś poruszane na spotkaniu ) by każdy, kto ma dostęp do naszej grupy na facebooku nie dawał lajki jako "stalkerteam" bo wygląda to nie dość, że głupio to jeszcze wręcz komicznie - zwracajcie na to uwagę :D


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Agrael napisał:

Oczywiście przydałaby się dodatkowa osoba, która sprawnie pisze

Mało masz Redaktorów? :P Do wyboru, do koloru (ale białego).

2 minuty temu, Agrael napisał:

każdy, kto ma dostęp do naszej grupy na facebooku nie dawał lajki jako "stalkerteam"

Serio? :D Ahahaha :lol2: To ja dorzucę stary, ale jakże pasujący do sprawy obrazek:

1337870418_by_Darkq_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo każdy może postować w odpowiednim do tego dziale, ile tylko chce, więc nie widzę problemu, ażeby taki temat powstał.

Trzeba by tylko zastanowić się nad okresem wybierania najlepszych zrzutów ekranu (może nie tydzień, ale np. dwa lub nawet raz na miesiąc?), ponieważ na naszym Forum zdarzają się "okresy posuchy", kiedy to rzadko kto publikuje "screenshoty". Druga sprawa - ktoś, a najlepiej gdyby tych Panów\Pań ktosiów było kilku, musiałby OBIEKTYWNIE wybrać te najładniejsze, chwytające za ja.. serce oczywiście.:D

Nawiasem mówiąc @Sierioża już mógłbyś przestać się "fochować" i wrócić na świetnie "dzierżone" przez ciebie stanowisko Redaktora:wub: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Nie ma takiej opcji - ;) Redakcja jest całkiem spoko taka, jaka jest. Fakt, że troszkę leniwa... ale daje radę. A ja sam mam wystarczająco dużo roboty z portalem.

Myślę, że jakieś 3 chętne osoby do wybierania obrazków wystarczą. Może niekoniecznie pełniące jakieś funkcje ale tez nie takie, które zarejestrowały się wczoraj. Do tego może jakaś niewielka gratyfikacja w rublach dla wygranego/-ych? Jakaś mała motywacja, która skłoni ludzi do zabawy. Jeszcze lepszą byłby plujący pestkami na lewo i prawo kałasz ale zakładam, że nie będziemy strzelać do użytkowników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieranie "najlepszego" screena przez 1-3 osób, to wybieranie pomiędzy Jeleniem na rykowisku, a Damą z gronostajem. Rzecz gustu.

Nie lepiej dać ankietę i pozwolić szerszemu gronu dokonywać wyboru? Albo za wybór traktować ilość pozytywnych reputacji przy screenie.

Tylko forumowicze muszą wiedzieć, że trwa ocena np. tygodniowa i po upływie takiego okresu już plusowanie się nie liczy. Terminem niech będzie poniedziałek - niedziela, a od kolejnego poniedziałku nowe. Nawet jeśli zwycięzca nie został wyłoniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kondotier napisał:

Nie lepiej dać ankietę i pozwolić szerszemu gronu dokonywać wyboru?

No lepiej. Ale jak znajdziesz jakiś system, który będzie działał dobrze ze strony tego grona, to stawiam całemu forum po flaszce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.