Skocz do zawartości

Dollchan 7: Inception


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dollchan 8: Nieskończoność 
MNI-eSp82eI.jpg

Prehistoria:

Wielu uważało, że Stalkerzy, którzy dostali się pod wpływ promieniowania psionicznego, na zawsze stali się marionetkami Świadomości-Z, ale czas pokazał, że niektórym z nich udało się uwolnić spod kontroli nieznanego programu. Jednym z nich był stalker nazywany Naznaczonym, który został odnaleziony przez nieznaną osobę i zabrany do bunkra Sidorowicza. 
Później okazało się, że tym stalkerem był legendarny Strielok, który niejednokrotnie udawał się do Centrum Strefy. I nawet pomimo tego, że Strielok zdołał odzyskać pamięć i wyłączyć Mózgozwęglacz, śmiercionośne promieniowanie nadal nie zniknęło. Dziwnym zbiegiem okoliczności Świadomość-Z wciąż rekrutowało nowych ludzi. 
Więc nasz główny bohater o dość banalnym pseudonimie - Bezimienny, został odnaleziony za kierownicą ciężarówki śmierci gdzieś na obrzeżach Strefy. Oczywiście niektórzy stwierdzili, że Strielok ponownie stracił pamięć i przybył na Kordon, ale kiedy osobiście się tam zjawił, wszystkie pytania zniknęły. Stało się oczywiste, że Strielok i Bezimienny to nie ta sama osoba. 

Stalkerzy zaczęli mówić o tym, że na terenie całej Strefy znajdują się ludzie z utratą pamięci. Ktoś próbował odzyskać wspomnienia, podczas gdy inni wręcz przeciwnie, coraz bardziej tracili resztki zdrowego rozsądku, a następnie wariowali i zmieniali się w zombyfikowanych. 

W końcu wszystko stało się tak zagmatwane, że wielu stalkerów po prostu przestało sobie ufać. Nigdy nie wiadomo, czy następny '' zagubiony " okaże się niespełna rozumu i rzuci się na Ciebie z nożem w ręku, czy też mimo swojej przeszłości stanie się wiernym towarzyszem. 

Akcja gry toczy się we wrześniu 2012 roku. Po wyłączeniu Mózgozwęglacza większość stalkerów natychmiast wyruszyła do Centrum Strefy w poszukiwaniu tajemniczych artefaktów o niezwykłych właściwościach lub Spełniacza Życzeń. Wszyscy musieli stawić czoła niezliczonym mutantom, niekończących się emisji oraz bezlitosnym oddziałom Monolitu - Strefa zaczęła być nieprzewidywalna. Najwyraźniej nie zamierzała ujawniać swych tajemnic zwykłym stalkerom. 

Kontent Modyfikacji 
Nowa fabuła jako rozgałęzienie oryginalnej trylogii

GUS5-YupS0c.jpg
„ Wygląda na to, że już widziałem to miejsce i tych ludzi. Co więcej, znam nawet lokalny porządek. Wiem o mutantach, anomaliach, a nawet emisjach. Jednak nie pamiętam, co robiłem wcześniej, kim byłem i jak wylądowałem w ciężarówce śmierci. Po prostu nie pamiętam. I jeszcze ten tatuaż - S.T.A.L.K.E.R. ”

Wątki poboczne oraz główny łańcuch zadań 
As5_G7rIK-M.jpg
„ Cóż, skoro tu jesteś, pomóż nam. Musimy dowiedzieć się, co robi wojsko. Gwarantuję dobrą zapłatę ”

Pakiet Specjalnych Lokacji
W tej wersji pojawią się zarówno stare lokacje, jak i zupełnie nowe. Oto niektóre z nich:

Anomalny Las
vFIPa841wwY.jpg
Kiedyś była tu jednostka wojskowa, ale niedawna emisja ( eksplozja ? ) zmieniła to miejsce w dżunglę. Wszędzie są drzewa, ogromne krzewy i zarośla. Cholera.. Kiedy to wszystko urosło ?

Mroczna Dolina
YfUQkDMALDI.jpg
Skalisty teren z licznymi polami i lasami. Nie wiadomo jak to wszystko powstało na terytorium Ukrainy. Ale tu jest Zona. 

Magazyny Fabryki «Rostok»
rJrPaHPEZDo.jpg
Garaże, hangary, kontenery i kilka warsztatów. Kiedyś praca i produkcja szły tutaj pełną parą, ale teraz jedynie zombyfikowani i stado bezpańskich psów mogą przerwać panującą ciszę.

Skomplikowana i bardziej wyważona rozgrywka w porównaniu do wersji siódmej
Mutanty są silniejsze, a ekonomia trudniejsza. Nikt nie będzie chciał robić interesów, ponosząc straty. 

Pora Roku - Jesień
Up3SL4efhDE.jpg
Ciemniejsze kolory, częste deszcze i wszystko to, co charakteryzuje tę porę roku. 




Zaciekawił mnie ten mod. Pomyślałem, że przetłumaczę, to co wstawił @kondotier czyli Dollchan 8. Została dodana 08.02.2019r. Niżej jest jeszcze o wersji Dallchan 7 z 2018, to już nie tłumaczyłem. A co do samego tłumaczenia.. Cóż. Nie znam zbyt dobrze Rosyjskiego.

W szkole nie chciało mi się uczyć tego języka. Teraz żałuję, bo jego znajomość by się bardzo przydała. Jeżeli ktoś będzie chciał poprawić moje tłumaczenie, to się oczywiście nie obrażę :) 

Ogarnę jeszcze wstawkę. Jest to nawet ciekawy mod do Call of Chernobyl. 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem taką notkę: 

Zamknięte beta testy zostały pomyślnie zakończone. Dziękuję bardzo wszystkim tym, którzy aktywnie zgłaszali błędy. W końcu dzięki naszym testerom udało się pozbyć wielu krytycznych i niezbyt krytycznych błędów, co pozwoli zwykłym użytkownikom na komfortową grę. Udostępnienie modyfikacji jest zaplanowane na jutro. Czyli 18 września.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  Trzeba było od razu zrobić nową stronę z Dollchanem 8 . Masz takie możliwości to to zrób. Zostaw puste miejsca na odsyłacze do pobrania moda.

Grałem w wersję 7, ale niestety bugi nie pozwoliły wyjść dalej ja za trzy lokacje. A te  były albo całkiem nowe, albo tak zmienione jak Kordon, że grając na pamięć, można się było zgubić. To samo z rozwiązaniami rozgrywki.

Warto się więc. nim zainteresować. To ostatnie kieruję do tych, co się parają tłumaczeniem.

@Anatolij  Jestem tym modem zainteresowany, więc bądź uprzejmy śledzić za losami odsyłaczy na pobranie i strony gdzie się pojawi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Jak pojawi się nowa wersja moda, to tak zrobię, bo też mnie zaciekawił. Dzisiaj miała być jego premiera, ale chwilowo cisza. A skoro cisza, to poprawiłem wstawkę aktualnej wersji. Mam nadzieję, że sposób instalacji się zgadza. 

Generalnie to jest tak, jak pisałeś. Mod przeciętniak i to dość mocny. Na AP-PRO.Ru jego ocena to 5,3%. Szału nie ma. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • Agrael zmienił(a) tytuł na Dollchan 7: Inception
  • Agrael odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.