Jump to content

Przeładowanie


AbiNeKhorn
 Share

Recommended Posts

Na pewno na tym forum jest ktoś kto umiałby napisać skrypt liczący magazynki. Jakaś część osób na pewno chciałaby realnego przeładowania, wiecie, zamiast doładowania amunicją z plecaka "następnego" magazynku, po prostu pociski, które przeładowaliśmy wraz z magazynkiem są usuwane i z eq, i z gry. Ktoś mógłby pomóc? A i czy coś takiego jest możliwe. (sądzę osobiście, iż jest możliwe bo to chyba w końcu jest napisanie skryptu tak??)

Link to comment
Share on other sites

@AbiNeKhorn  - Są już mody, w których wykorzystywane są magazynki. Możesz użyć tylko te, które umieścisz na pasie. A puste w inwentarzu trzeba ładować.

Zebrane z trupów mają po kilka naboi.

Nie mam najlepszego odczucia z takiego rozwiązania. Zamiast grać, kupę czasu trzeba było poświęcić na rozładowanie tych z kilkoma nabojami, które nie były paczkowane. Ładując magazynek, trzeba było czasem ponad 10 razy doładować, aby był pełny. Taki magazynek trzeba było potem wyrzucić z inwentarza, naładować nowy i tak w kółko, aż zniknęły z inwentarza "paczki" po kilka sztuk naboi. Dopiero naładowane na nowo wziąć do inwentarza.

Wątpliwa przyjemność, a tylko irytacja, kiedy w czasie walki dołączasz magazynek z 1 nabojem.

Dokładnie już nie pamiętam jakie to były mody, ale chyba w Wariancie Omega i Przygodach Kajdana. No i chyba w AMK mod było rozwiązanie, z automatyczną paczkowarką i automatycznym rozładowaniem wyrzucanej broni. Amunicja z wyrzucanego złomu zostawała w plecaku. Ale jak przeciwnik broń wytrącił ci broń z ręki, to podnosiłeś ja pustą. Wiadomo jak taka sytuacja się najczęściej kończyła.

Tak że jak chcesz, możesz wykorzystać już istniejące rozwiązania. Może młodsze od mojej głowy, lepiej pamiętają te mody z ładowaniem magazynków.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity