Jump to content

Fallout 76


Czujny
 Share

Recommended Posts

5 minut temu, Mnich napisał:

....bez sensu gra...g-upia gra....normalnie podrobka The Sims :P

 

O ironio, to co Miszka napisałeś może się okazać prawdą. Jeśli planują coś w stylu ww gier, to dajcie spokój. Będzie bezsensowna sieczka, stawianie domków z gówna i papieru, a następnie rajdowanie... Taka konwencja gry może i dobra dla młodszej publiczności, ja wymagam jednak niec więcej klasy i dobrego smaku. ;)

 • Cool 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Mnich napisał:

a tak na powaznie ... zaplacimy za gre ,za dlc ,za mody itp, oby tak nie bylo ,ale Bethesda juz male kroczki robi w tym kierunku

Powiedziałbym, że miast małych kroczków poczyniła w tym kierunku już spore kroki. Wszystkie DLC do 4 + płatne dodatki w stylu broni i pancerza z DOOM. Dobrze chociaż, że jest Nexus i Beth z nimi nie wojuje.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • 2 months later...

Kolejny zwiastun przedstawiający sposoby i kierunki rozwoju postaci, oczywiście w specyficznej formie dla całej serii. W październiku ruszają beta testy pozwalające na sprawdzenie całej gry,  a osiągnięcia w nich zdobyte gracze będą mogli zachować i wykorzystać w finalnej wersji gry.

 

 • Cool 1
 • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Launcher Bethesdy do pobrania (sprawdzone, czyste). Trzeba założyć konto. Program po polsku.

https://download.cdp.bethesda.net/BethesdaNetLauncher_Setup.exe

 

Grę można już kupić w przedsprzedaży :

 

Premiera 14 listopada 2018 r.

Zamów już teraz, aby otrzymać dostęp do wersji B.E.T.A. Fallouta 76

zł 249,99

 
 • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...

Fallout 76 podzielił graczy starego dobrego Fallouta, nie wspomnę o klasyce jak 1-wsza czy druga część ale Falloucie 3 czy New Vegas. Fallout 4 to już było coś innego, cukierkowego i jakoś mało Falloutowego. Ale nie powiem, zagrałem i nie żałuję.

Kupiłem F76 nie patrząc na sugestie zwolenników czy przeciwników. Dzisiaj F76 można kupić nawet za 20- 40 złotych, oczywiście nie na oficjalnej stronie Bethestdy bo tam cena stoi nadal wysoko. Gram, nie jest źle dla tych którzy mają sentyment dla tytułu i klimatu Zachodniej Wirginii po Wielkiej Wojnie.

Nie każdy Stalker był udany, nie każdy mod do Stalkera był mistrzostwem, to sentyment sprawia że gramy w coś co do końca nie spełniło naszych oczekiwań. Sentyment.

Spoiler

Fallout76_2019_02_07_14_21_06_922.thumb.png.7988edfef2c4050d16210447739c1bde.png

Fallout76_2019_02_07_22_40_19_549.thumb.png.25c62e492427968269a182765417c87b.png

Fallout76_2019_02_07_22_41_16_134.thumb.png.3f7c97098b61c83f4a685bf77d95533a.png

ScreenShot1.thumb.png.46e5a7aea45df24b4349b20594d385f7.png

 

 • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Raport odnośnie nadchodzącej aktualizacji. Data wydania aktualizacji zaplanowana na 5 lutego 2021 roku:

Spoiler

• Wprowadzono do gry możliwość całkowitego zresetowania parametrów S.P.E.C.I.A.L. postaci, co pozwoli graczom szybciej i prościej poprawiać zestawy. Po osiągnięciu 25-go poziomu postaci, będzie można tworzyć i zapisywać własne szablony wykorzystania punktów S.P.E.C.I.A.L. i wyboru kart zdolności, a następnie szybkie przełączanie się pomiędzy kartami możliwości i ponowne wykorzystanie punktów S.P.E.C.I.A.L. możliwe z pomocą automatów do kart rozliczeniowych. Taki automat będzie można postawić bezpośrednio w C.A.M.P. lub użyć go na dowolnej stacji kolejowej Appalachii. Niezbędne zmiany będziecie mogli wprowadzić w podróży. Początkowo każda z postaci będzie miała dostęp do dwóch zestawów do walki S.P.E.C.I.A.L., ale później ich ilość może się zwiększyć — na przykład, zakupić w Atomowym Sklepie.
• Teraz dzięki komórkom C.A.M.P. nie trzeba będzie wybierać, co robić — otworzyć mini-hotel «Pustkowie», wzmocnić placówkę Wolnych Stanów lub otworzyć własną stację «Czerwonej rakiety». Wasze postacie mogą zbudować wiele różnych C.A.M.P., które będą miały swoje koordynaty, budżet budowy, nazwę i unikalny znaczek na mapie. Tylko jeden z nich będzie nadal aktywny, ale możesz przełączać się między nimi za pomocą nowego widżetu lub ikon na mapie.
• Uproszczono system zarządzania sprzedawanymi przedmiotami. W handlowych automatach pojawi się większa ilość komórek dla przedmiotów, które będą wspólne dla wszystkich waszych automatów i C.A.M.P. Gabloty naprzeciw każdego C.A.M.P. będą własne — to pozwoli wam wystawić w każdej z nich różne przedmioty.
• Trwają prace nad możliwością rozmieszczania w ukryciach przedmiotów z kategorii «Displays», co da wam jeszcze jedną szansę pochwalenia się zdobyczą.
• Rozszerzenie codziennych operacji:
- W grze pojawi się nowy tryb «Deszyfrowanie», w którym wam i waszym towarzyszom trzeba będzie śledzić szczególnych przeciwników — nosicieli kodu — i wyłączać przechwytywacze radiowe w zadaniu od Wernona Dodge'a. Przeciwnicy w tym trybie mogą zadawać specjalne śmiercionośne ataki, ignorujące odporność pancerza, dlatego pewnie trzeba będzie używać taktyki polegającej na ukrywaniu się, a nie atakowaniu.
- Dodano do gry wiele nowych miejsc dla codziennych operacji, w tym Schronu 96 i centrum społeczności Watogi. Będziesz musiał zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, takimi jak spaleni i adepci Molerota, i nawet zmierzyć się z nowymi mutacjami.
- Niektórzy wrogowie mogą przywracać sobie życie, odbijać obrażenia, itd.
- Nowy tryb, lokacje, przeciwnicy i mutacje będą wybierane przypadkowo.
- Pojawią się i nowe nagrody, pośród których będą nowe schematy broni i inna zdobycz, tak więc nie zapominajcie zostawiać dla nich miejsca w inwentarzu.
• Planowane jest dodanie nowego parametru — pomoc w celowaniu, który pomoże graczom, grającym z kontrolerem, szybciej celować we wrogów i tracić celu podczas celowania z dalekostrzelnej broni.
• Zostaną dodane suwaki tworzenia przedmiotów w menu wszystkich stołów warsztatowych, aby można było zebrać, wykuwać, gotować lub produkować od razu kilka przedmiotów. Trzeba będzie po prostu określić potrzebną ilość, przesuwając suwak, i nacisnąć na «Potwierdzić».
• Planowane jest rozszerzenie menu światowej aktywności, aby obejmowało nie tylko codzienne operacje. Teraz można będzie w nim znaleźć informację o aktywnych radioaktywnych strefach, najbliższych handlowych automatach graczy i wydarzeniach, które pozwolą bez trudu ci je znaleźć i odbyć do nich szybką podróż.
• Ulepszono atak wręcz. Twoje ciosy, pchnięcia i inne ataki staną się bardziej płynne i będą gwarantowały zadawanie obrażeń.

NbjXb0_vKKE.jpg?size=807x454&quality=96&bHL5SiwB23s.jpg?size=807x454&quality=96&aBChn3TBy_o.jpg?size=550x425&quality=96&

 

 • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Twórcy gry Fallout 76 opowiedzieli o slotach C.A.M.P. i zestawach S.P.E.C.I.A.L. - dwóch nowych możliwościach, które zostaną zaprezentowane w aktualizacji «Pełna gotowość bojowa», która to wyjdzie 27 kwietnia tego roku. Gracze będą mogli wymyślić nowe paczki dla postaci i budować nowy schron w Appalachach.

 

 • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 1 month later...

Dla gry «Fallout 76» 7 lipca tego roku wyjdzie aktualizacja «Reign of Steel», które zakańcza fabularną linię Bractwa Stali. Po powrocie do Fort-Atlas sprzeczki między Paladynem Rahmanim i Rycerzem Shinem osiągają punkt wrzenia, a raporty o zaginionych ludziach i hordach supermutantów napływają z całych Appalachów. Gdzie poprowadzisz Bractwo? Co jest ważniejsze - sprawiedliwość czy obowiązek?

Aktualizacja zawiera:
• Nową linię zadań: określić przyszłość Bractwa Stali i dowiedzieć się, skąd pochodzą supermutanty
• Nowe lokacje i sprzęt: uzyskaj dostęp do unikalnego wyposażenia i odkrywaj nowe lokacje, aby dowiedzieć się, co dzieje się w Appalachach.
• Plansza piątego sezonu: K.D. Inkwell powraca w «Ucieczce z 42 wieku»! W miarę zdobywania kolejnych poziomów odblokujesz nowe nagrody (przedmioty dla C.A.M.P., kosmetyczne przedmioty, itd.). Sezon zaczyna się 7 lipca.
• Tworzenie legendarnych przedmiotów: używaj legendarnych modułów, aby tworzyć własne legendarne przedmioty z 1, 2 i 3 gwiazdkami bezpośrednio w swoim C.A.M.P.

 

 • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu Bethesda ogłosiła nadchodzącą aktualizację dla gry Fallout 76 pod nazwą Ekspedycje.

Ekspedycja zabierze graczy do radioaktywnych ruin Pittsburgha, znanych obecnie jako "Pitt". Zrujnowane miasto w Pensylwanii, które po raz pierwszy pojawiło się w Fallout 3, jest pełne potwornych mutantów i innych zagrożeń.
Jakie zagrożenia i możliwości czekają na Ciebie w nowym miejscu? Tego dowiesz się w 2022 roku.

 

 • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Z okazji urodzin dostałem kartę podarunkową empika i kupiłem Fallouta 76. Liczyłem na wielogodzinną zabawę i w sumie siedemdziesiątka szóstka ją w pełni gwarantuje. Problem polega na tym, że klimat Wirginii Zachodniej nie do końca mi się podoba. 

Tak czy siak, mam rozegranych dopiero 6 godzin i nie pokuszę się o recenzję - jest zbyt wcześnie. Mam jeszcze jeden kłopot, a mianowicie chodzi mój sprzęt. Posiadam GTX 970, ale wypadałoby zmienić procek, bo możliwości karty są w tym momencie mocno ograniczone. Mam spadki FPS, a gra się zawiesza. Muszę uzbierać pieniądze na RAM, procesor i dopiero wtedy wrócę do Fallouta. 

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...
 • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity