Skocz do zawartości

Блудный сын (Syn marnotrawny)


vidkunsen

Rekomendowane odpowiedzi

Zastosowałem się do "porady". Zawisa przy próbie uruchomienia. Bezlogowo. Wklejka do txt pliku daje tylko:

Expression    : âûçâàí áàçîâûé îáðàáîò÷èê îøèáêè
Function      : handler_base
File          : xrDebugNew.cpp
Line          : 926
Description   : çàêîí÷èëàñü ñâîáîäíàÿ îïåðàòèâíàÿ ïàìÿòü

Co dalej?

@Marek 25 Chcesz w to zagrać - zainstaluj to sobie na RUS-podstawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie robale mogą się pojawić w przypadku gdy w pliku localizatio.ltx zmieniono tylko język, ale nie podano jakie liternictwo ma mod stosować.

[string_table]
 language = pol
 font_prefix = _cent ;_west

Rozchodzi się o ten podkreślnik przed cent. Jeśli on jest, to spróbuj go usunąć, a jak nie ma, dodać.

Jak już pisałem, bez posiadania moda, porady są wróżeniem z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wróżenie z fusów" to jest super nazwa dla tematu np. w dziale "Humor i luźna gadka". Zwłaszcza, że 1 kwietnia się zbliża i można już pomału zbierać pomysły na Prima Aprilis. A tak "porada" wykorzystana przed terminem.

A tak serio - to jestem ciekaw "prawidłowej" procedury postawienia tego moda na PL-podstawkę i co to z tego wyniknie dla tekstu w grze. 

??? Też 'spaliłem' przed terminem?

Ps. proszę o choć odrobinę poczucia humoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, irobo napisał(a):

A tak serio - to jestem ciekaw "prawidłowej" procedury postawienia tego moda na PL-podstawkę i co to z tego wyniknie dla tekstu w grze. 

O to należy już zapytać robiącego wstawkę.

@irobo Wiem, że potrafisz to rozgryźć, więc może uzupełnisz instalację moda na polską podstawkę.

Ja się o to pytałem jej, ale też nie wie.

wróżka.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k. Dawaj tę wróżkę do każdej takiej "porady" - to będzie wiadomo, że to dla śmiechu.

A tak na poważnie - to można dodać do opisu instalacji w p.1, że to nie jest spolszczony mod i trzeba go stawiać na RUS-podstawkę. Może to nie dla każdego jest takie oczywiste?

Od postawienia na WW, czy tam od zmiany lokalizacji na POL - to się tekst nie spolszczy magicznym sposobem, a będzie dodatkowo nieczytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Блудный сын (Syn marnotrawny)

Od wstawek od jakiegoś czasu jest tzw. moderator, więc nie zamierzam sie wtrącać w podwórko w/w moderatora.

p.s. Irobo - zawsze gram na rus podstawce i unikam łatek językowych, kaszanią teksty zazwyczaj lub niezbyt dokładnie tłumaczą co zaciera sens dialogów i fabuły.

W kwesti tzw. spolszczenia moda zazwyczaj polecany jest dział tłumaczy oraz mechaników.

 

p.s. Irobo - moda przeszedłem a że nikt nie pytał to się nie utleniałem.

Nie mam w zwyczaju stosować nadinterpretacji, nakazów itd/itp, każdy gra tak jak mu pasuje i ja zazwyczaj szukam paru dróg nie jednej czy tez alternatywy.

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Siemka. To drugie "PS." to chyba o "Historii Strieloka...", mam wrażenie. Ja też tam wyeksplorowałem co się da, potem cofka w zapisach i scenario inną drogą x-razem 😉 Super modzik, tylko troszkę technicznie kuleje. Za to klimat klasa.

A sprawa powyżej Twojego postu - to normalnie brak słów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.