Jump to content

Konkurs: Prace


Recommended Posts

6HPAAafwwEY.jpg

Zasady i Regulamin Konkursu:

Warunkiem udziału w konkursie jest opisanie 5 dowolnych użytkowników naszego forum jako postacie występujące w uniwersum S.T.A.L.K.E.R. 

- Każdy opis postaci powinien być zwięzły oraz poprawnie gramatyczny.
- Należy traktować wszystkich użytkowników forum z szacunkiem. Opisy nie mogą zawierać treści obraźliwych lub nienawistnych. 
- Temat jest w całości poświęcony pracom uczestników konkursu. Dyskusja odbywaj się Tutaj
- Zwycięzca zostanie wyłowiony poprzez wspólne głosowanie 

Nagroda: 1000V Rubli 

Link to comment
Share on other sites

  • Agrael locked this topic
  • Agrael unlocked this topic
  • apg2312 featured and pinned this topic

@pacjent1972

Spoiler

Bezwzględny, szalony oraz przede wszystkim nieprzewidywalny - tak opisali Pacjenta stalkerzy, którzy się z nim zetknęli.

Po Zonie chodzą pogłoski, że był więźniem, na którym przeprowadzano eksperymenty w laboratorium X-18. Zyskał nieznane nikomu zdolności, dzięki którym podobno całkowicie został uodporniony na promieniowanie psioniczne kosztem nieodwracalnych zmian w jego mózgu.

Ze względu na swoją nieprzewidywalną osobowość Pacjent nie odnalazł się wśród stalkerskiej społeczności. Porzucony przez wszystkich postanowił udać się do samego centrum Zony.
Nie wiadomo jakim cudem przekroczył Barierę na Magazynach Wojskowych, ale nieliczni, którzy obserwowali jego szalony wyczyn opowiadali później, że padł bezwładnie na ziemie, po czym wstał jak gdyby nigdy nic i ruszył dalej. 

Niespełna rok później był widziany w towarzystwie byłych członków Monolitu. Pacjent z niewyjaśnionych przyczyn został wygnany z fanatycznej frakcji i zebrał własny oddział. Bez celu błąka się po centralnych ziemiach Zony w poszukiwaniu wszelkiego życia, które pragnie unicestwić.

@Allen

Spoiler

Przybył do zony w poszukiwaniu przygód. Wielokrotnie ocierał się o śmierć próbując szczęścia jako poszukiwacz artefaktów. W szybkim tempie nabierał doświadczenia, a jego reputacja wśród stalkerów rosła.

Podczas swojego pierwszego rajdu wgłąb Zony odniósł poważne rany. Na granicy życia i śmierci został odnaleziony przez niewielki odział Wolności, który zabrał go do swojej bazy. Po odzyskaniu przytomności bez chwili namysłu postanowił dołączyć do '' anarchistów ". 

Od tamtego momentu jego życie całkowicie uległo zmianie. Głęboko wierzy w ideologię swojej frakcji wykonując najbardziej szalone misje. 

Zawsze ubrany w egzoszkielet o żółtych barwach. Nie rzadko wymazany krwią tych, którzy próbowali zgładzić '' Strażnika Wolności " - taki pseudonim Allen otrzymał wśród stalekrów. Wzbudza strach, ale i podziw. W wolnej chwili jego ulubionym zajęciem jest pilnowanie głównego wejścia do bazy Wolności na Magazynach Wojskowych. 
 

@kondotier

Spoiler

Doświadczony stalker, który za cel swojego życia uznał niesienie pomocy wszystkim tym, którzy na nią zasługują.

Pomimo podeszłego wieku, Kondotier świetnie sobie radzi w surowych warunkach Zony. Chodzą plotki, że jest w posiadaniu artefaktu o nazwie " Dar Życia ". Rzekomo artefakt ma niebywałe właściwości, które chronią jego właściciela przed wszelkimi chorobami oraz dodają mu sił. Jako ciekawostkę warto również dodać, że ten nadzwyczaj rzadki artefakt pojawić się może jedynie w Sarkofagu CEA.

Z czasem Kondotier postanowił osiąść na Bagnach. Prowadzi samotny tryb życia, ale często odwiedzają go stalkerzy, którzy poszukują rady w odnalezieniu rzadkiego artefaktu lub są ciężko ranni. Ci, którzy mają zamiar zabić lub okraść samotnego stalkera zawsze ginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. 

Ze względu na niesioną pomoc innym często jest nazywany " Bagiennym Doktorem ". 

@Yossarian

Spoiler

Stalker renegat. Podobno ukrywa się w Zonie przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden z nielicznych, który ma kontakt z członkami Monolitu. Z prywatnych pobudek odrzucił propozycję dołączenia do fanatycznej frakcji. 

Yossarian próbował szczęścia w większości ugrupowań jednak nigdy nie zagrzał miejsca na długo. Został okrzyknięty renegatem, a więc wśród stalkerskiej społeczności nie cieszy się zaufaniem. Jednak ci, którzy poznali go osobiście zawsze twierdzą, że jest niezwykle przyjacielski i otwarty. 

Posiada bardzo rzadką broń - karabin Gaussa. Nie wiadomo jak wszedł w jego posiadanie, ale nie korzysta z tej broni zbyt często. 

Samotni stalkerzy twierdzą, że Yossarian najczęściej przemierza Prypeć, Nikt nie wie czego tam szuka, ale chodzą pogłoski, że przed 86 mieszkał w tym mieście. 

@vidkunsen

Spoiler

Jeden z Najemników. Jest przebiegły, lecz przytrafiają mu się również najgorsze wpadki. W Zonie przeżył już wiele lat. Niektórzy odnoszą się do niego z szacunkiem, a inni najchętniej od razu zastrzelili. Posiada bardzo specyficzny charakter. 

Często przemierza Zone zupełnie samotnie, ale można go też spotkać w towarzystwie innych najemników. Działa zawsze w sposób chaotyczny, ale wypełnia powierzony mu kontrakt do końca. Czasami trudzi się zabójstwem na zlecenie. 

Pomimo faktu, że jest najemnikiem to lubi '' bawić się " w stalkera i zbiera artefakty. Jednak jak sam twierdzi - nie dla pieniędzy. Każdy artefakt który znajdzie chwilę później wyrzuca.

Ciężko jest się natknąć na Vidkunsen'a w Zonie, ponieważ zna wiele ścieżek między anomaliami i skutecznie unika stalkerów. 
 

 

  • Positive 3
Link to comment
Share on other sites

  • Agrael unfeatured, unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.