Jump to content

Reclaim Key


Recommended Posts

Witam , postanowiłem sobie po 3 latach wrócić już do starego i dobrego Cienia Czarnobyla w celu grania na modach.  Posiadałem pudełkowe wersje z Platynowej Kolekcji ( CS i CC) płytka się nie czytała uznałem że za stara pewnie przez zmiany w Biosie. Zacząłem się rozglądać po internetach co zrobić Reclaim  znalazłem ten link i tu nasuwam się pytanko mianowicie , którą platformę wybrać i czy w ogóle modowanie będzie możliwe . Pamiętam ze zawsze trzeba było mieć patch 1.04 a pewnie na steam jest automatycznie wgrywany 1.06. Jeśli zły temat to przepraszam ale nie miałem pomysłu gdzie to wstawić 

Link to comment
Share on other sites

Przy próbie instalacji gier Stalkera, kupionych w "dawnych czasach", steam często nie przyjmuje ich numeru rejestracyjnego. To chyba metoda na wymuszenie kupna wersji cyfrowej. Metodą obejścia jest pobranie aplikacji która usuwa ten numer. Pobierałem ją prawie 3 lata temu i nie pamiętam adresu strony skąd mozna pobrać. Adres strony otrzymałem od suportu gry, po zgłoszeniu problemu.

@Wotomin21  Napisz do suportu, podając posiadany numer rejestracyjny. Powinni dla legalnej gry dać sposób usunięcia problemu.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kondotier napisał:

Przy próbie instalacji gier Stalkera, kupionych w "dawnych czasach", steam często nie przyjmuje ich numeru rejestracyjnego.

Steam nie przyjmuje ich numeru bo to nie były klucze steamowe ;) dlatego jak chcesz to możesz na tej stronie z pierwszego postu wpisać swój pudełkowy key i otrzymać wersję GoG lub klucz steam.

Ps [Janusz mode on] A ciekawe czy jak wymienię klucz pudełkowy na steamowy to czy dalej pudełkowego stalkera na tym starym kluczu zainstaluję? Na kompie bez neta to tak, na takim co mam neta i steama chyba też jeśli nie pobiorę wersji steamowej? [Janusz mode off]

Link to comment
Share on other sites

@tom3kb  Jaki to był numer, to nieistotne, ale uruchomić gier bez dostępu do steama nie było można. I na nim gra była rejestrowana. Do dzisiaj je mam w bibliotekach. Pamiętam, że w razie zmiany komputera, wcześniej trzeba je było "wyrejestrować", bo były przypisane do konfiguracji. Z nową instalacją proszono o zgodę na "pobranie" nowej konfiguracji. To wszystko zaczęło się gryźć od czasu, chyba jak wyszły problemy z prawami autorskimi, albo udostępniania klucza wersji cyfrowej.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za pomoc ! Najwyżej kupie tą wersję cyfrową CC za 9 zł bo to nie majątek a problemów mniej .

9 godzin temu, Sierioża napisał:

Nie wiem jak z GOG-ową wersją, ale tę na Steam da się zdegradować w razie potrzeby.

To się mega przyda dzięki ! 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.