Jump to content

Posłaniec Dzika


Recommended Posts

Dzik daje zadanie na znalezienie swojego człowieka. Ma się on chować w krzakach, bojąc się stalkerów z fermy. Mamy ich też załatwić. Stalkerzy zlikwidowani, a NPCa znaleźć nie mogę. Pamiętam, że był on w tej południowo wschodniej części lokacji. Jest ona oczyszczona z wszelkiej "żywnosti" , chodzą spokojnie po niej inni NPCe, a tego potrzebnego nie mam. W filmikach nie znalazłem tego zadania. Ktoś podpowie, gdzie go teraz schowali?

Link to comment
Share on other sites

Dzik? Chyba chodzi ci o borowa. Jeśli o tym samym zadaniu myślę to jest to posłaniec, który znajduje się na zachód od fermy. Zresztą na mapie jest zaznaczony kółkiem. No ale skoro nie ma go, to może mówimy o innym zadaniu.

Link to comment
Share on other sites

Można go wziąć obok strzelania do butelek.

Na zachód od farmy jest przecież koniec lokacji. I żadnego znacznika nie mam.

DODANO.  Sprawa rozwiązana. Brak znacznika spowodował u mnie przebłysk. Po wzięciu tego zadania, bez zapisu przeszedłem do innego dialogu i się z niego wycofałem poprze Esc, więc mod poprzedniego zadania nie zapamiętał.

Wróciłem grą do Borowa i drugi raz wziąłem zadnie. NPC siedział w zaznaczeniu, ale tak jak pamiętałem, na wschód od farmy. Ponieważ wszystko poczyszczone, to teraz łatwiej będzie go przeprowadzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

@kondotier przypadkiem znalazłem ten temat i mam pytanie, może jeszcze pamiętasz, jakiś czas temu pisałem o tym zadaniu w temacie opka, problem u mnie pojawiał się gdy owy człowiek był już tuż przy bramie bazy bandytów, czyli praktycznie na terenie bazy, w pewnym momencie wyskakuje 5 stalkerow obozujących do tej pory na północ od bazy przy ognisku, wśród nich lis, bies, messer czy jak mu tam, i jeszcze dwóch i robią dym na stacji paliw atakując bandytów, do tego pojawia się fala mutantów, człowiek mi ginie i automatycznie zadanie się nie zalicza, i mam 2 pytania, jak poradziłeś sobie z tymi stalkerami? I drugie po co oni atakują bandytów? Bo może jest w tym jakaś głębsza polityka?

Link to comment
Share on other sites

@cez137 Niestety, ale wszystko co związane z OP wymiotłem z głowy. No i mój wpis kończy się stwierdzeniem, że go dopiero poprowadzę.

A atak stalkerów na bandytów, to przecież normalka w każdym modzie. Mody jedyny wyjątek robią dla GB, aby mógł u nich zadanie wykonać.

O ten problem musisz zapytać zwolenników OP, bo jak wiesz, ja go z grywalnych modów wyłączyłem. Sado-maso mnie nie bawi.

Link to comment
Share on other sites

@kondotier a no tak, zapomniałem że kiedyś pisałeś o tym że mało grałeś w opki, a co do tych konfrontacji stalkerzy bandyci no niby racja że te dwie frakcje nigdy nie darzyły się sympatią no ale to wygląda tak jakby tak właśnie miało być, po drugie oni cały czas tam siedzieli przy tym ognisku, cały początek moda tam siedzieli i raptem wyskakują bo coś tam? Ehh nie chce mi się w to wierzyć, to musi o czymś świadczyć, no nieważne, na razie zostawiłem to zadanie i lecę z fabułą dalej, dobrze że dali tą nieśmiertelność bo bym się nerwowo wykończył

@tom3kb no jest to jakiś pomysł, spróbuję w ten sposób jak będę to robił 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.