Skocz do zawartości

Wylot w przedmieściach Prypeci.


Reyes

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż gdy próbuję zbliżyć się do baru na przedmieściach Prypeci wyrzuca mnie do pulpitu. Tu jest załączony log. Proszę o pomoc, ponieważ nie mogę przejść dalej gry.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CModelPool::Instance_Load
[error]File          : ..\xrRender\ModelPool.cpp
[error]Line          : 117
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find model file 'dynamics\weapons\wpn_rpk74m\wpn_rpk74m.ogf'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna wersja gry, tj. 1.4007? Nie kombinowałeś z jakimiś dodatkami? Jeśli na pierwsze pytanie odpowiedziałeś "tak", a na drugie "nie", to na Twoim miejscu zacząłbym od przeinstalowania gry - albo coś chrzaniłeś podczas instalacji, albo coś się nie do końca dobrze pobrało, bo nie masz modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reyes  Ponieważ brakuje Ci pliku dźwiękowego dla odgłosów strzelania z rpk74m, lub ten plik jest uszkodzony, żeby nie przeinstalowywać moda możesz naprawić błąd ręcznie. Trzeba znaleźć katalog z plikami dźwiękowymi dla broni, odnaleźć ten plik ( ostatni w logu ) i go przenieść np. na pulpit. Spośród pozostałych plików tego katalogu wybrać inny plik, np. AK74 i go skopiować, a następnie zmienić mu nazwę na taką jaką ma felerny plik - wpn_rpk74m. ogf  . W grze rkm będzie miał dźwiek AK, ale to nawet trudno będzie odróżnić.

A jeśli tego błędnego pliku w katalogu nie ma, to robisz tylko kopiowanie AK i przemianowanie.

Moda nie mam na kompie, to z lokalizacją tych plików dźwiękowych nie pomogę.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lost Alpha, to pomimo różnych opinii, dość popularny mod. Gdyby zawierał błąd skutkujący wylotem jaki przedstawił @Reyes, to byłoby na forum wiele pytań o taki wylot, a takowych brak. Bez wątpienia jest to wina, tak jak napisał @Sierioża, złej instalacji, albo coś się źle pobrało. Radzę pobrać jeszcze raz i zainstalować zgodnie z Opisem Instalacji.

Można też spróbować sposobu podanego przez @kondotiera, ale nie ma pewności, że nie pojawią się kolejne błędy.

Jest też możliwość, że komputer jest za słaby do ustawień zastosowanych w modzie i wylatuje z przypadkowymi logami. Ja tak miałem na poprzednim kompie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowałem "meshes.db0", bo miałem przeczucie, że tam będzie folder dynamics\weapons. Był. Z taką zawartością:

1.PNG.ada5c26ad9bd83ad0df884534d549b42.PNG

Nie wiem, czy reszta folderu jest w innej paczce, albo czy u mnie jest taki sam błąd, ale z racji tego, że nie gram, to nie miałem okazji go oglądać. W razie czego stary, dobry data unpacker działa jak złoto, więc jeśli chce Ci się @Reyes bawić, to łap: STALKER_Data_Unpacker_EN.exe. Ja bym i tak przeinstalował, bo szkoda czasu na grzebanie w czymś, co może być i tak uwalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie chciałem zakładać nowego wątku więc dokleje się tutaj bo mam podobny problem z tym że u mnie wylot następuje jak się zbliżę do fabryki gdzie stacjonuje Wolność, wywala mi grę z takim błędem: 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : Xr_ini.cpp
[error]Line          : 516
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'wpn_addon_scope_galil_night_var'

Domyślam się że chodzi o lunetę do Galil'a a  skoro night variant to pewnie z noktowizją ale za bardzo nie wiem jak to naprawić. Mam zainstalowany PRM Weapon pack w wersji 2.65 plus spolszczenie i żadnych innych modeli broni ani weapon packów nie instalowałem. Można to jakoś naprawić czy może po prostu ta luneta w  PRM 2.65 jest uwalona i nic z tym nie zrobię? Skończyłem już LA ale zostały mi narzędzia do oddania mechanikowi Wolności i nie mogę się przez ten błąd dostać do fabryki :P dodam że przed zrobieniem misji w X-7 na wyłączenie tego pi**dolnika od wstrząsów mogłem normalnie chodzić po fabryce bo byłem tam po kombinezon powinności(ten który leży na daszku o którym było wspomniane w poradniku) a teraz nie przekroczę bramy i wywala mnie do pulpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.