Jump to content

Problem z zakończeniem gry S.T.A.L.K.E.R. SoC


Recommended Posts

Witam...

Mam poważny problem  ,już po raz 4 próbuję ukończyć grę S.T.A.L.K.E.R. SoC ,poprzednie podejścia poszły na marne , ponieważ grałem na modzie Autumn Aurora II lecz na mapie elektrowni sypały się masakrycznie tekstury , po jakimś czasie obecne podejście Mod Oblivion Lost wersja 2 ,lecz pod sam koniec gry , przy ostatnim portalu mam problem , otóż portal teleportuje mnie na dół ,zamiast odpalać końcową scenę z gry podczas której niszczymy projekt Z . POMOCY !

Link to comment
Share on other sites

Portal teleportuje cię na dół elektrowni, bo tak to w tym modzie ma być - generalnie Oblivion Lost 2 jako tako tego zakończenia do którego ty dążysz nie posiada, zamiast tego masz walkę z "bossem" (niedaleko jest kontroler którego masz rozwalić), po której jest freeplay.

Na dobrą sprawę to już po gadce o Świadomości-Z mogłeś się wrócić na poprzednie mapy, bo nic więcej na elektrowni nie ma do roboty.

Także ten, jak chcesz zobaczyć zakończenie z zieloną trawką i szczęśliwym Sztriełokiem, to w OL 2 go nie zobaczysz.

A co do sypiących się tekstur w Autumn Aurora - wchodzisz w folder gamedata\levels i stamtąd wywalasz folder l12_stancia - z jakiegoś powodu na niektórych kartach grafiki AA ma problem z geometrią poziomu elektrowni. Wywalenie tego folderu działa na 99,99%.

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.