Jump to content

The Division 2 naprawdę tanio ;)

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Gram od samego początku w obie części. Gram w single-player - jest trudniej, ale da się, Jedynym członkiem Naszego klanu jest APG2312.  Mój nick CICHY750612 -  niestety do funkcjonowania potrzebna jest 4 osobowa ekipa,

Polecam wszystkim fanom Stalkera  bo oprócz otoczki medialnej, strasznie namolnej, ma ta gra więcej wspólnego z Serią Stalker niż się by wydawało.

PS. Prośba - nie porównójcie "Stalkera" z "Metrem Exodus" - bo ta druga gra to GÓWNO przez duże G, w porównaniu z każdą części Stalkera. Niewielu się wyrazi w ten sposób o tej grze, ale ja z tego co wiem, bardzo wielu myśli tak samo, tylko tego nie mówi głośno. Ja mam głęboko w dupie więc mówię.

• Positive 3

• 2 months later...

Z upustem za punkty w uplay wyszło mnie nawet 9 zeta za  te grę  :)

Całkiem przyjemnie się w to gra, jak @cichy wolę tryb single-player, ale fajnie czasami zagrać z ludźmi po sieci.  Na razie siedzę w klanie SPA: Spartan Corp pod nickiem córki na uplay aliz93 :) (taka zmyła).

@mkk7to zapraszam do klanu SAS: STALKERTeam PL :)

Ja też wolę SP, ale samemu można grać tylko do jakiegoś (dość niskiego zresztą) poziomu. Jeśli masz dobrze wyposażoną i skonfigurowaną postać IMHO  max poziom świata to "wymagający", o "heroicznym" czy "legendarnym" nie ma mowy. Ale w misjach i zadaniach ligowych max to poziom "trudny", a o najazdach samemu możesz co najwyżej pomarzyć..

A wiadomo, im wyższy poziom trudności, tym lepsza zdobycz, ba, na niższych poziomach niektórych przedmiotów (np. części egzotyków) nie masz praktycznie szansy dostać.

• Positive 1