Skocz do zawartości

Trylogia Stalker ( Unikat )


Rekomendowane odpowiedzi

87940394_2765470246842204_842921167592357888_o.jpg
W dniu 20.02.2020r pojawiła się w sprzedaży S.T.A.L.K.E.R. Trylogia. 

Jest to specjalna edycja zawierająca wszystkie części gry oraz dodatkami. 

Zawartość wydania:
- Cała trylogia do aktywacji i pobrania na platformie Steam
- Opowiadanie " Ogończa 4 " Autor: Michał Gołkowski
- Przegląd najlepszych i najpopularniejszych modów 
- Dysk bonusowy 

Niestety, ale specjalna edycja nie jest już w sprzedaży. Można było ją dostać na X-kom

Tak czy siak - wszystko jest możliwe i być może kiedyś znów pojawi się w sprzedaży.  

  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Być może autorowi opisu chodziło o grę z modami. Wtedy miałoby to sens.

Ciekawy jestem natomiast jak wygląda przegląd tych najbardziej popularnych modów. Zakładam, że autor pewnie nawet nie ograł 1/3 tych, które mamy na forum. 

Strasznie żałuję, że nie udało mi się kupić tej edycji. Dowiedziałem się o niej dopiero dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Żadnej trylogii nie udało mi się znależć, ale przypadkiem natknąłem się na dość ciekawą wersję Cienia Czarnobyla.

Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale znalazłem tutaj 

https://www.olx.pl/oferta/stalker-shadow-of-chernobyl-pc-kolekcjonerska-CID99-IDAGsWC.html chociaż na moje oko dosyć sporo jak za jedną wersję... Ale cóż, za ekskluzywność trzeba płacić...:)

5 minut temu, Zwinny napisał:

Może op-2.1 jest w zestawie :)

Hahaha, dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael

To kilkaset godzin to jest kopiuj wklej z jakiegoś wcześniejszego opisu ze sklepów bo widziałem to już lata temu.

W ogóle dla mnie to jest gówniany interes jeśli chodzi o kolekcjonerkę gry do pobrania ze steama, a na płytkach tylko dodatki z poprzednich edycji. Jeszcze jakby była to jakaś edycja na dvd bez parówy w bonusie, tak jak np w Platynowej Kolekcji, gdzie miałeś premierówki i płytki z patchami i sobie mogłeś robić jaką wersję potrzebowałeś do modów to rozumiem. Ale to...

 

A w ogóle co to za bonus przegląd najlepszych modów.

W dzisiejszych czasach to normalnie każdy może sobie wpisać w googla najlepsze mody do stalkera i wywali mu różnych rankingów, że nawet nie znając tematu może w ciemno parę wybrać. To jest bonus :047:

To już to opowiadanie to jest chociaż jakiś konkret.

Cena jak za 3 gry nawet ok ale może na dany moment ale w sumie co trochę są promki na stalkery to co roku można je zgarnąć po parę razy za połowę tego i mieć w sumie to samo.

 

Ale ta edycja musiała być malutka skoro zniknęła już ze sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat
To właśnie na OLX dorwałem edycję czeską i niemiecką SHOC. Tą, którą podesłałeś to angielska i muszę przyznać, że pudełko prezentuje się ładnie. 

@tom3kb Według mnie wizualnie wygląda nieźle. Dodatkowo posiada opowiadanie, którego raczej nigdzie indziej nie znajdziesz. 
Boli trochę, że są to wersje na Steam, ale cóż.. Takie oto smutne czasy nastały, że wirtualny klucz jest bardziej pożądany niż płytka. 

Cała ta edycja została podobno w bardzo szybkim tempie wyprzedana. Wydawcą był CDP. 


@Zwinny Podejrzewam, że twórca lub twórcy.. Nawet nie wiedzą, czym jest OP2.1
Jeżeli czerpali swoją wiedzę o modach ze stalker.pl to pewnie będzie tam opisany mod Coplete 2012 do Cień Czarnobyla z 2010 roku lub Total Faction War do Czystego Nieba. :huh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.