Jump to content

Przejście na Jantar i na Dzicz zamknięte


Recommended Posts

Witam. Rozpocząłem jeszcze raz grę i wszystko hulało na lewo i prawo, dotarłem do wątku z x18 i przed laboratorium chciał bym trochę prowiantu kupić. Mam już 8 artefaktów i chciał bym sprzedać je Sacharowi. Nie wiem czy to troche z mojej chytrości że chcę więcej dostać rubli ale to już chyba mój interes :). Idę na Dzicz i się dziwię dlaczego nie ma przejścia tak jak do innych lokacji np z Kordonu na Wysypisko. Myślałem że specjalnie połączyli modderzy Dzicz z Rostokiem żeby było łatwiej. Idę przez Dzicz a tam już dosłownie nic nie ma oprócz trawy i drogi kamienistej. Idę już na przejście na Jantar tam gdzie powinno być i patrzę a tam przepaść. Nie chciałem włazić tam aby uniknąć jakiegoś błędu z mojej głupoty i ciekawości i teraz nie wiem czy przejście na Jantar i na Dzicz jest zamknięte żeby nie zrobić za szybko misji z x16 czy to jakiś błąd

Link to comment
Share on other sites

@Dr_Sztychowka Przejście na Jantar odblokuje się jak będziesz miał od Barmana aktywne zadanie na X-16, czyli po przyniesieniu dokumentów z x-18. 

Jeśli chodzi Ci o prowiant i zaopatrzenie jeszcze przed x-18, to patrz u handlarzy co wymieniają na arty, wykonuj inne zadania, kupuj schowki u Informatora za zebrane pda z trupów itp, możliwości jest sporo. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.