Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Anton Gorodecki  Te mapki to mam, ale u nas była taka, którą można było wstawić do tekstur i wyświetlała się w modzie. Nie pamiętam nazwy tej tekstury, aby mod ją widział. Znam trochę tę pieczarę, ale jak jakaś pijawka pogoni, to trudno wrócić na właściwą drogę.

A czita na Kostię nie masz? Lada moment rozpocznę jego zadania, a trzeba go wstawić przed rozmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Anton Gorodecki Mam dwie sprawy.

1. Czy mógłbyś w formie poradnika, wstawić widok zrzutu ekranu wszystkich recept dla dla składników artefaktów? Te co były w NS2016 się nie wyświetlają. Potrzebuję recepty na Wywiert ( do zadania ), a nie byłem w stanie nazbierać i nikt na razie mi takiej recepty nie dał.

2. Czy pamiętasz, skąd trzeba wchodzić do pieczary, aby się znaleźć na początku drogi do szkatułki z kodami. Idąc od górnika trafiam wszędzie, tylko nie do tego właściwego przejścia. A na mapce pieczary wyświetlanej przez moda ( tej oryginalnej ) nie znalazłem takiego układu chodników, jak na filmiku poradnikowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kondotier napisał:

Potrzebuję recepty na Wywiert

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.09.05 - 10.37.20.37.png

6 minut temu, kondotier napisał:

skąd trzeba wchodzić do pieczary, aby się znaleźć na początku drogi do szkatułki z kodami.

imageproxy.jpg map_av_peshera.jpg

Wszedłem do Pieczary z Wysypiska. Idąc od strony Górnika nie dostaniesz się do "Wejścia do Labiryntu". Trzeba dostać się na dolny poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki To znaczy, że najpierw trzeba się przedostać do Labiryntu. Tak? Z przejściem do niego nie mam problemu, bo już tam byłem. Trochę niejasne jest to naprowadzenie, bo w niczym nie sugeruje przejścia pod labirynt.

Jaką nazwę powinna mieć ta mapka z marszrutą, aby ją dodać do teksturowych? Masz już może gotową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Szkatułka znajduje się w Labiryncie i trzeba najpierw przejść z Pieczary do Labiryntu. Miałem trochę problemów z trafieniem w teleport prowadzący do Szkatułki - kilka razy zginąłem w tym kłębowisku anomalii.

Mapka z marszrutą to jedynie wycinek całości tej mapy. Sprawdzę jej ścieżkę w plikach gry i ewentualnie ci ją podeślę. 

Edyta: mapka od 

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.09.05 - 14.52.53.90.png

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Pamiętasz może jaką broń dostałeś od Arhary po przyniesieniu mu notatnika z podziemi Agropromu? I czy w ogóle dał?

ss_fred_09-06-20_19-17-14_(l03_agroprom).thumb.jpg.7000e6c33ff31787fc4dc97b65ccb446.jpg

Mnie tylko powiedział, że takiej broni są 2-3 egzemplarze w Strefie, ale w ekwipunku nic mi się nie pojawiło i nie miałem klasycznej informacji co się dostało.

Na filmach z poprzedniej wersji daje amunicję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki  Czyli złapałem jakiegoś buga. Podchodziłem do rozmowy dwukrotnie.

Ale ty masz inny dialog. Masz coś o nabojach, a dostałeś karabin. U mnie o nabojach nie ma nic. Zobacz ten dialog na zrzucie który wstawiłem.

Chyba ta pukawka co dostałeś, nie jest kwestową? No i skąd masz polskie dialogi? Zaadaptowałeś spolszczenie?

Ogrodnictwo Borowa ( Dzika )

ss_fred_09-06-20_21-05-04_(l04_darkvalley).thumb.jpg.c5f5b4edd813c4ca158bc71270f8c063.jpgss_fred_09-06-20_21-06-24_(l04_darkvalley).thumb.jpg.7311341127cf6eef64aaba6959a810bb.jpg

I jego schowek

ss_fred_09-06-20_21-04-38_(l04_darkvalley).thumb.jpg.875eade1b27810ac5ecd68f43fa1e13e.jpgss_fred_09-06-20_21-06-02_(l04_darkvalley).thumb.jpg.3f5db9c009da7b69eadf319eb1e3bb2a.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kondotier napisał:

Ale ty masz inny dialog.

Dialog mam ten sam (sprawdzałem rosyjską wersję), a ten na zrzucie pochodzi z NS 2016 z patchem 23.02.2018 autorstwa @trurl3a. Spolszczenie dostosowałem sobie "na szybko", część zmienionych dialogów musiałem przetłumaczyć, kilka pominiętych przez gapiostwo nieprzetłumaczonych tekstów miałem w krzaczkach. 

Edyta: 

9 godzin temu, kondotier napisał:

ta pukawka co dostałeś, nie jest kwestową?

Ta broń na pewno nie jest potrzebna do żadnego zadania.

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Mnie się rozchodziło o treść wersji spolszczonej. Ale już jasne, że w tej wersji, zamiast naboi jest karabin. Mam już lepsze, to brak donacji mi nie przeszkadza.

Zaszedłem już sporo dalej i zaczynam mieć problem mentalny. Mimo wielkiej atrakcyjności moda, zaczyna mnie nużyć. To ta powtarzalność zadań i rozwiązań, jaką już przerabiałem wielokrotnie.

Chyba przerzucę się na jakiegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU:

:sos:   @Anton Gorodecki i wszyscy pozostali. Nie mogę dotrzeć do Kiepa na Barierze aby wykonać zadanie, bo przy podejściu zaliczam pulpit. Na zrzucie okienko informacji i wygląd loga z widocznym Fatal. Tego pliku z informacji w modzie nie widać. Oczywiście, że podchodziłem do Kiepa z różnych stron, z takim samym skutkiem. Te biblioteki potrzebne dla Engine mam dograne.

Miałem też systemową informację o jakimś BingBar, że nie działa poprawnie. To ta jedynka w prawym dolnym rogu zrzutu.

Error.thumb.jpg.89331e3c72648e89f3789c20503758ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier wrzuć zapis z MW oraz spoza tej lokacji (nie autozapis). Może u mnie pójdzie.

2 godziny temu, kondotier napisał:

Miałem też systemową informację o jakimś BingBar, że nie działa poprawnie.

Tak w ogóle, to korzystasz z tego paska wyszukiwania? Tutaj masz info jak go odinstalować: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/2673774/bing-bar-is-available-for-windows-xp-windows-vista-windows-7-windows-8   oraz  https://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/bing-bar-jak-sie-tego-pozbyc-z-internet-explorer-i-chrome/dw47462

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki  Muszę takie zapisy trzymające się sensu mojej gry specjalnie zrobić. Ale to już chyba jutro. Mam kilka innych zadań możliwych do zrobienia, to muszę się do nich jakoś dopasować.

Tylko rodzi się pytanie. Czy w dalszej grze, będę w stanie sam przez barierę przechodzić? Przecież za każdym razem nie będę Ci "zadnicy" zawracał.

A co to jest ten BingBar to nawet nie wiem i nie wiem jak wygląda, i gdzie jest. Nigdy z czegoś takiego od zainstalowania 10tki nie korzystałem. Chyba, że jest ukryty gdzieś w systemie.  Ale wiem, że ostatnia aktualizacja WIN10 coś namieszała, może i u mnie coś zmieniła. A z odinstalowaniem muszę poczekać na "młodszą głowę".

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NS 2016 OGSR Engine - Aktualizacja z 09.09.2020  |  Źródło informacji: [KLIK]

  • zaktualizowany silnik do wersji 2.1.112
  • HUD jest oświetlany latarką, jak w ZP.
  • poprawiony wylot przy próbie zmiany typu nabojów w broni, jeśli tych nabojów w inwentarzu nie ma.
  • naprawiony gamemtl.xr (nie było dźwięku kroków na ziemi na ATP)
  • pozostałe SMS'y Striełoka są udźwięcznione
  • poprawione ogniska, które paliły się, ale nie świeciły
  • także poprawione "dmuchające" ogniska (Dennis_Chikin)
  • wrogowie w Barze więcej nie powinni się pojawiać
  • poprawka błędów we wskazówkach w grze przy wczytywaniu od Vek Tor
  • unikalny znaczek dla tagów w PDA zamiast standardowego czerwonego

Poprawki od Nasar:
- forty: usunięto migający rękaw, poprawiono latającą gilzę przy wyciąganiu pustej broni
- u Sajgi i Mosina po kilka soczewek, zob. sekcję chudą, dla celownika Mosina wybrać w menu swoją rozdzielczość ekranu i uruchomić ponownie grę, dla upgrade'a Sajgi - nowa gra nie jest potrzebna. Prawda, że zapisy nie będą kompatybilne z poprzednim patchem.
- zamiana shaderu celownika na pistolecie Gaussa zamiast białego.
- wprowadzono do gry 2 kolimatory - EoTech i Kobrę - na bronie AK-74, Abakan, AEK'i, AKM, Sig'i, Wał. Modele zrobiono, dopisano do sprzedaży\kupienia, w ulepszenia też dopisano.

Niuanse: przy doczepianiu\zdejmowaniu kolimatorów na bronie\z broni, będące w pierwszym slocie, bronie wędrują do plecaka lub w drugi slot (jeśli jest pusty); NPC nie chcą doczepiać kolimatorów (ale broni z nimi używają);

stalkerportaal.ru

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.