Jump to content
Sign in to follow this  
FilmisterPL

Narodnaja Soljanka 2016 problem z naprawą sprzętu i wkładaniem artefaktów do skrzyń

Recommended Posts

Cześć Stalkerzy.Mam mały kłopot znaprawą sprzętu w Soljance 2016 nie mam pojęcia jak to się wykonuje nie kumam tego oraz jak też staram się włożyć artefakty do tych skrzynek na nie nie wiem jak je umieścić przez co jestem napromieniowany (chyba przez te arty) trochę to kłopotliwe bo na darmo korzystam z apteczek by się leczyć a za sprzęt jaki drapnę płacą grosze lub za artefakty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, FilmisterPL napisał:

kłopot znaprawą sprzętu w Soljance 2016 nie mam pojęcia jak to się wykonuje

Poniżej opisałem jak to wygląda:

 

1 godzinę temu, FilmisterPL napisał:

staram się włożyć artefakty do tych skrzynek na nie nie wiem jak je umieścić

Czy chodzi tutaj o kontenery na arty? Jeśli tak to klikasz dwa razy LMP na kontener po czym umieszczasz w nim arty. Każdy z trzech typów kontenerów może zabezpieczyć użytkownika przed daną dawką promieniowania. Jeśli arty będą nazbyt radioaktywne dla danego typu kontenera, to po umieszczeniu ich w kontenerze dostaniesz odpowiednią wiadomość. 

W dalszym etapie gry kontenery tracą rację bytu z powodu posiadania potężnych artów usuwających radiację. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest już udało się wykonać,moja slepota była temu winna jeśli chodzi o arty nie klika się w puste miejsca tylko we właściwości danego arta jakie ona tam posiada czyli jego promieniowanie czy coś tam pod kontenerem w te obrazeczki czy ikonki małe i gotowe.Dzięki za pomoc.

Edited by FilmisterPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wiem jak moja slepota była temu winna,ale dzięki za pomoc.  :)

Mam pytanie a wlaściwie prośbę,gram w Soljankę 2016 mam na sobie egzoszkietet który ma max. wagę 189 kilogramów a i tak co minutę muszę odpoczywać swoją postacia,ile bym mu jeść nie dał pić czy nachlał energetykiem nadal jest to samo,waga teraz na barach jest 70 kg ponad  a w większości nawet mniej i dalej to samo zasapie się moment sprawy,zaznaczam nie mam na pasie żadnych artów co obniżają mu wytrzymałość.Bardzo bym prosił o gotowego moda czy pliki na zwiększenie wagi w ekwipunku bo ta zadyszka doprowadza mnie do szału przez co nie dość że staję co chwilkę granie jak i nagrywanie moda robi się strasznie denerwujące. Bardzo dziękuję za pomoc Panowie Stalkerzy.Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wszystko rozumiem ale odszukać nie mogłem,mam ten patch od Ciebie,działa dzięki bardzo ale moja postać i tak szybko się męczy co minutę  stawać muszę nie wiem czemu,on raczej przy tej wadze powinien zaliczać kilometry a nie metry lub kroki a u mnie tak jest,minutę przejdę i już sapie nawet mając na sobie egzoszkielet i kilkadziesiąt tylko kilo na sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FilmisterPLAle często w modach jest tak zrobione, że masz podbity udźwig, że możesz dygać kilkaset kg ale nie jest zmieniony parametr z bieganiem i męczysz się tak szybko jakbyś miał w normalnym pancerzu 50/70kg.

Nie wiem czy to specjalne rozwiazanie w stylu coś za coś, duży udźwig ale chodzimy, czy modder nie wiedział albo zapomniał o zmianie parametrów biegu.

Jak sobie zerkniesz w tematy ze zmianą udźwigu to pewnie znajdziesz co i jak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za zmeczenie odpowiada coś z kondycją związane tyle wiem,mnie sie wydaje że jak zmienię tam wartości na 0 to będzie ok,jak w przypadku nieśmiertelności.

Jest dyskusja u nas na temat tylko i wyłacznie samego zmęczenia czyli bardzo szybkiego spadku zielonego paska w przypadku jak u mnie Soljanki 2016 ale nic pomocnego nie znalazłem niestety,bo dla mnie to kompletnie nie ma sensu on nawet przy bardzo małej wadze szybko się męczy co zniechęca do dalszego nagrywania moda na kanał,wprost denerwuje człowieka tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kondotier ja mam pliki ktore są mi potrzebne ale akurat tego nie mam,więc gdzie go odszukać mogę bo zmęczenie przekracza już moje granice cierpliwości,wiem pytam po kilka razy ,siedziałem wertowałem ale odszukać nie mogę.

Ok już mam znalazłem sam przerobiłem go trochę już,poprawię tylko parę rzeczy i będzie git.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FilmisterPL Przecież @Anton Gorodecki w swoim ostatnim wpisie, dał ci odsyłacz do mojego wpisu, w którym ten plik się znajduje. Nie wymaga żadnych poprawek, bo jest i udźwig aż 500 kg, jaki niekończąca się wytrzymałość i trochę poprawiony skok, tak aby można było niskie ogrodzenie przeskoczyć.

I kiedy któryś kolejny raz dawałem Ci sczitowany plik actor, to pisałem abyś sobie zrobił u siebie katalog, zawierający różne czity które dostawałeś do różnych modów.  Jeśli nie będziesz chciał wstawiać całego takiego sczitowanego pliku, to zawsze masz wzorzec, co i gdzie zmienić. Spłynęło to po tobie jak woda po gęsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem tylko zwiekszony udzwig nic takiego tam nie widzę by znajdował się plik który redukuje mi wytrzymałość tak by zielony pasek szybko nie spadał jak to zwykle jest w tym modzie,właśnie siedzę i grzebię sam by jakoś sobie z tym poradzić tak by było w porządku,robię to metodą prób i błędow a jeśli takowy posiadasz gotowy plik bardzo Cię proszę wyślij i będzie po sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FilmisterPL  Bo do tego nie potrzeba oddzielnego pliku. Zmiany robi się w kilku liniach pliku actor. Po raz ostatni daję Ci taki już sczitowany plik.

actor.ltx

To plik z czitu na udźwig od OldMana, ze zmienioną wytrzymałością. Korzystałem z niego w NS2016, korzystam w NS2016 Engine.

Weź i porównaj sobie plik actor z udźwigu z tym co dałem, w liniach 223 do 234 . W części linii na początku masz 0.0 lub -1. Tak się zmienia wytrzymałość. Możesz tak robić sam w każdym modzie do każdej podstawki, jeśli mod nie ma antyczita.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok rozumiem dzięki,jest poprawa taka sama jaką ja sam ustawiłem,bieg 5 sekund,wytrzymałość spada,trzeba sekundę czekać pasek jest pełen i powtórka z rozrywki,wychodzi na to że dużo to nie zmieniło,ale cóż,wiadomo mod nie mojej roboty  i ja tam grzebać zamiaru nie mam.Zostawmy to nie warto już szargać sobie tym nerwów,mój kanał najwyżej jak mnie diabli poniosą poleci cała playlista do kosza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity