Skocz do zawartości

Problem z sygnetem Łukasza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem a mianowicie powinienem odnieść sygnet do Łukasza (a tak przynajmniej każe mi zadanie) jednak gdy przychodzę, nie wyświetla mi się żadna opcja dialogowa.

W przewodniku było napisane, że sygnet zmieni mi frakcję na Najemnicy i będę mógł pójść do Warlabu porozmawiać tam z kimś, a tak utknąłem...

Czy ktoś miał ten sam problem i zna rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kajm21 napisał:

Czy ktoś miał ten sam problem i zna rozwiązanie?

Jak zdobędziesz Sygnet idziesz od razu do War labu, czekasz az najemnicy z monolitem sie pobiją albo pomagasz, potem idziesz do pantery i wykonujesz jej zadanie

Sciezka dialogowa u łukasza dopiero sie pojawi jak wszystko usortujesz z zadaniami u pantery.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kajm21 napisał:

mianowicie powinienem odnieść sygnet do Łukasza (a tak przynajmniej każe mi zadanie) jednak gdy przychodzę, nie wyświetla mi się żadna opcja dialogowa.

W Soljance znanej z modów OP, można zwrócić sygnet Łukaszowi dopiero po rozmowie z Kłem.

Możliwe, że w tym modzie działa to podobnie, ale nie wiem na 100%.

Lepiej poczekaj na wypowiedź jakiegoś znawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kajm21 napisał:

Musisz przesłać plik save a nie dds.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis zadania.

Spoiler

Ta historia zaczyna się zaraz po zebraniu perfuzatora dla pacjentów szpitala ginekologa.
1. Otrzymaliśmy SMS-a od Kła, idziemy górnym wejściem (przez bagno) do jaskini ognia.
2. Rozmawiamy z Kłem, otrzymujemy zadanie rozpoznania nowego terytorium (laboratorium wojskowego lub Varlab), otrzymujemy przejście z Radaru do Varlab, przejście odwrotne iz Varlab do X16.
3. Podchodzimy do radaru, za drzwiami jest przejście z zamkiem szyfrowym. Syak podaje kod z zamka po tym, jak przyniesiesz mu narzędzia od Sidorowicza. Trafiamy do Varlab na ostrą bitwę między monolitami a najemnikami. Możesz po prostu spokojnie stać przy wejściu przez 10-15 minut, aż wrogowie większość siebie zniszczą.
4. Znajdujemy zwłoki najemnika Łamignat w sali bilardowej, zabieramy z niego notatnik najemnika. Niedaleko zwłok otrzymujemy SMS-a od Fanga.
5. Udajemy się do AS do Fanga, jest on na farmie, na której wcześniej znajdowała się grupa Skull, rozmawiamy z Fangiem, otrzymujemy zadanie zdobycia zaufania najemników, w czym pomoże nam Lukash.
6. Rozmawiamy z Lukashem, poznajemy sygnet i Pająk.
7. Idziemy do Labiryntu, znajdujemy Pająka, cóż, nasz sygnet.
8. Idziemy do Varlab, odnajdujemy Panterę w sali bilardowej, rozmawiamy z nią i dostajemy zadanie odnalezienia na chwilę radia, które znajdujemy w jednym z plecaków. Oddajemy radio, dowiadujemy się, że Dembel chce z nami porozmawiać.
9. Rozmawiamy z Dembelem, otrzymujemy zadanie odebrania wypchanego psa z bazy Hog w Dark Valley, ale nie spieszymy się, aby natychmiast tam biec.
10. Rozmawiamy z Panterą, otrzymujemy zadanie przechwycenia posłańca na radarze i zabrania dysku. Radar jest blisko, krótka walka, a napęd jest nasz.
11. Rozmawiamy z Panterą, dajemy Dysk i otrzymujemy zadanie przyniesienia fajnej armii. Jest gdzieś w bazie Hog w Dark Valley.
12. Jeszcze jedna bitwa, właściwie znajdujemy tę zbroję na jednym wrogu. A w pokoju samego Borowa nie zapomnij złapać pluszowego psa.
13. Jedziemy do Varlab, wypchane zwierzę oddajemy Dembelowi, a opancerzonego Panterę, szef najemników chce porozmawiać z Bullseye.
14. Rozmawiamy z szefem i rozumiemy, że pojedynek z Le Havre był dziecinny, ale jest duży plus - w Bullseye pomagają teraz 3 nieśmiertelne postacie. Pomagamy Pantery i jej strażnikom oczyścić Varlab z najemników.
15. Rozmawiamy z Panterą iz Dembelem, otrzymujemy informacje i nagrodę za pomoc Panterce.
16. Idziemy do Fang in the Bar, dzielimy się informacjami. Kieł wysyła do Lukasha.
17. Udajemy się do Lukasha i dajemy pieczęć najemnikom.
18. Rozmawiamy z Lukashem, otrzymujemy zadanie towarzyszenia Svobodistom. SMS pochodzi od Panther.
19. Rozmawiamy z Vitaminem, umówimy się na radar.
20. Idziemy do radaru, jeśli długo nie czyściliśmy radaru, to polecam oczyścić trasę do Varlab z dodatkowych zębów i pni. Następnie rozmawiamy z Vitaminem (grupa nadal stoi przy wejściu do loki), towarzyszymy grupie do dziury w siatkowym płocie, ponownie rozmawiamy z Vitaminem i jedziemy do Varlab.
21. Jeśli nie ma gorącej chęci walki z psami, spokojnie czekamy, aż svobodyści posprzątają Varlab, a Vitamin wejdzie do sali bilardowej.
22. Porozmawiaj z Vitaminem i odbierz nagrodę - pistolet grawitacyjny Freemana od HL. Przychodzi SMS o zamknięciu teleportu do tajnej części Varlab.
23. W prawym szybie windy wchodzimy po schodach do sekretnej części Varlab, rozmawiamy z Lazy. Dowiedzmy się o głównym naukowcu.
24. Znajdź Klenova, porozmawiaj i zdobądź wiele interesujących informacji, weź zadanie przyniesienia Hologramu do Varlab.
25. Jedziemy do Nowej Zelandii, rozmawiamy z Cyklopem, otrzymujemy kolejną wskazówkę dotyczącą pamięci podręcznej.
26. Rozmawiamy z hologramem, towarzyszymy mu w przejściu na UA.
27. Jedziemy do Varlab, czekamy aż hologram dotrze do laboratorium Klenova, porozmawiajmy z nim.
28. Rozmawiamy z Klenovem, otrzymujemy zadanie przyniesienia sztuki i bruku.
Gdzie szukać 10 kostek brukowych - każdy sam decyduje. Od czasu do czasu pojawiają się na radarze, na bagnach, w Dark Hollow, w magazynach armii, niektóre z twoich dzieł zmienią się w bruk, gdy po raz pierwszy wejdziesz do radaru, to samo dzieje się w Zapomnianym Lesie, na Bagnach i Sarkofagu.
Jeśli temat PDA Arrow - Doctor - Medallion - Miner - Heart of the Poltergeist zostanie ujawniony, przejdź do kroku 33.29
. A jeśli nie, to udajemy się do Sarkofagu, znajdujemy Arrow PDA w skrytce, a po drodze kończymy oryginalny wątek Cienia Czarnobyla z O -Świadomość.
30. Rozmawiamy z Doktorem, dowiadujemy się o Medalionie i pamiętamy o artefakcie, który został przekazany Górnikowi na przechowanie. Pamiętasz sen z samego początku gry? Tylko jedno „ale”, dialog o medalionie i Górniku jest możliwy tylko wtedy, gdy przyniesiesz Księgę Górnikowi, a mimo to wyłączysz O-Świadomość.
31. Udajemy się do Kopalni (lokalizacja jest taka, przejścia od Lukasha otrzymujemy po wykonaniu zadania dla Dynamite), odnajdujemy złodzieja.
32. Przynosimy Medalion Doktorowi, który prosi o zanieść go Górnikowi.
33. Zabieramy go do górnika i otrzymujemy zadanie znalezienia latarek.
34. Jedziemy do Akim na Cordonie, w zamian prosi o Pseudodog Puppy. Dostajemy od niego Przynętę i Karabin z tabletkami nasennymi.
35. Idziemy do zapomnianego lasu, rzucamy przynętę, siadamy na kamieniach, czekamy. Pojawia się pseudo-pies ze szczeniakiem. Położyliśmy się spać, zabraliśmy szczeniaka, zabraliśmy do Akim, bierzemy latarki.
36. Dajemy latarnie Górnikowi, dostajemy nasz artefakt.
37. Jedziemy do Klenova, zwracamy sztukę.
38. Idziemy do Baru, rozmawiamy z Fangiem, uzyskujemy przejście i zadaniem jest odnalezienie Denisa. Jedziemy do Czerwonego Lasu.
39. W pobliżu skrzyżowania spotykamy grupę kierowaną przez Shadowmana i pomagamy im uwolnić most.
40. Na terenie Czerwonego Lasu znajdujemy minę, sprzątamy potwory, znajdujemy i ratujemy Denisa, towarzyszymy stalkerom na parking, ale on nie ma dokumentów. Wymiana wiadomości SMS z Fang.
41. Znajdujemy łowców i otrzymujemy zadanie zwrotu skradzionego plecaka.
42. Na parkingu prześladowców naprawdę trzymają więźnia. Zgadzamy się na zwrot skradzionych towarów.
43. Zwracamy plecak, otrzymujemy wskazówkę dotyczącą lokalizacji plecaka z dokumentami. Walczymy z potworami, znajdujemy plecak, zabieramy dokumenty
44. Dajemy dokumenty Fangowi i dowiadujemy się, że Astrolog nas szukał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anatolij wtedy dostałem sms poszedłem do pieczary pod jeziorem i wysłał mnie na zwiad do warlabu. Tam sie strzelali to pomogłem i przy przeszukiwaniu ciał znalazłem dziennik. Wtedy zadanie zaskoczyło i wróciłem do Kła. I dostałem zadanie isć do łukasza żeby coś tam z najemnikami ustalić. On zaś wysłał mnie do labiryntu po Pająka i sygnet. Zdobyłem sygnet najemnika i... nic. Poszedłem do warlabu i tam nic sie nie zmieniło teleport blokuje przejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.