Skocz do zawartości

Wrogość wszystkich po wykonaniu zadań


kilerstalker

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem w innym temacie:

że wykonanie zadania "ukaranie dłużników" zmienia wszystkich na wrogów. Dodatkowo przejście przez Radar i "Walka z fanatykami" też zmienia wszystkich na moich wrogów, nawet Barman ucieka ze swojego baru, a reszta mnie atakuje. Sprawdzałem to dwa razy przechodząc przez Radar, nie mam pojęcia kiedy to się zmienia i przyczyny.

Na dodatek reputacja w PDA pokazuje jakby nic się nie stało, są na zielono i żółto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kilerstalker napisał:

Nikt z atakujących mnie nie jest zombi, oni są przyjaźni.

Dopiero za trzecim razem było ok, zadanie wykonane i nikt mnie nie atakuje.

Gdy podczas misji "ukarać dłużników" zabijesz jakiegoś stalkera który jest dla ciebie neutralny, to jego frakcja zacznie cie atakować, ponieważ go zabiłeś. 

 

A koledze wyżej chodziło o to że możliwe iż podczas przechodzenia przez Radar zamieniłeś się w zombie. 

Na terenie Radaru są takie duże anteny, tzn mózgozwęglacz i one zamieniają każdego w zombie, jeśli ktoś się zbliży na zasięg ich działania. Możliwe że przebywałeś tam za długo, albo podszedłeś za blisko, albo miałeś prototyp hełmu PSI który nie wytrzymał fal PSI. 

Albo przez przypadek zabiłeś swoich i dlatego cie atakowali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian "Ukaranie dłużników" wskazuje na bazę ślimaków w Mrocznym Parowie. Po dojściu zabijam tych którzy mnie atakują, i nic się nie zmienia w statusie zadania. Dopiero wybicie całego obozu zmienia status na wykonany, już @Gatzek o tym pisał w wcześniejszym temacie.

Druga sprawa z Radarem, udało mi się ustalić że w czasie wybijania strażników na wieżach z podejścia pod górę, nagle wszyscy na mapie robią się czerwoni (dalej jestem Samotnikiem według PDA i ekwipunku).

Jeszcze sprawa z PDA który to nas oszukuje, to są po prostu bugi w modzie. Takim bugiem też jest pogoda i na początku brak starzenia się ekwipunku.

Edytowane przez kilerstalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, wersja 0.9.2, przecież bym tu nie pisał jakby to był inny mod.

Najbardziej mnie wkurw... pogoda że nic nie idzie zmienić.

Chyba prawie nikt w tą wersję nie gra, bo prosiłem o opinie tych którzy mają tą wersję i cisza jak makiem zasiał.

Edytowane przez kilerstalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.