Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co robimy po akcji z najemnikami co porwali naukowców i rozmowie z Nowikowem? Niby Walpurgia przekazał wiadomość że da znać co i jak ale chodzę już kilkanaście minut i przespałem się kilka godzin i zero odzewu, jak ruszyć dalej fabułę?

Dobra temat nieaktualny, poradziłem sobie ale mam inny temat, zadanie w Prypeci po akcji z Charonem w szklarni, siedzę z Walpurgią na ostatnim piętrze szpitala, nagle atak tuszkanów i wylot

log i monit 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : ..\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...- na rozdrożu 2\gamedata\scripts\bind_stalker.script:442: attempt to concatenate field '?' (a nil value)
 

stack trace:

0023:00B07671 xrCore.dll, xrDebug::fail()
0023:0A976821 xrGame.dll, CDialogHolder::CDialogHolder()

Screenshot 2023-08-25 12-15-38.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miki19941 Szybkie pytanie. Czy przeszukałeś ciało Ławrika (te w SEVIE) przed pójściem po serce?

22 minuty temu, miki19941 napisał(a):

wgl zadne klawisze nie działają. ESC ani F . gra dalej działa . tylko ctrl+alt+ del. i wyłączyć x-reya

U mnie zapis działa, może coś się z samą grą stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczytaniu twojego zapisu aktywne było zadanie, aby się spotkać z Walpurgią. Po zabraniu pda zadanie się zakończyło i dostałem zadanie na przeszukanie kompleksu (szukanie serca).
Może nie po kolei zrobiłeś i dlatego dalej nie idzie.
A co do niedziałających klawiszy to niestety nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LisKot napisał(a):

Po wczytaniu twojego zapisu aktywne było zadanie, aby się spotkać z Walpurgią. Po zabraniu pda zadanie się zakończyło i dostałem zadanie na przeszukanie kompleksu (szukanie serca).
Może nie po kolei zrobiłeś i dlatego dalej nie idzie.
A co do niedziałających klawiszy to niestety nie mam pojęcia.

dzięki stalkerze. jutro rano zobacze co i jak. wczytam wcześniejsze sejvy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Czy to było to zadanie co mamy poczekać?  Ja wtedy zszedłem na dół i po oberwaniu w łeb fabuła się kontynuowała. Prypeć jest strasznie problemowa w porównaniu do wcześniejszych lokacji pod względem wylotów. Może po przeniesieniu unikniesz wylotu. U mnie od momentu rozmowy z rannym monolitowcem nie działały zapisy (czasami nawet zapisywanie wywalało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot 

4 minuty temu, LisKot napisał(a):

Czy to było to zadanie co mamy poczekać?

Tak, mamy czekać, no i w miedzy czasie zjawia się zgraja tuszkanów, jak tylko zacząłem je tłuc wyleciałem i od tej pory nie mogę uruchomić moda, tzn uruchamia się niby ale na etapie ładowania wylatuje z tym monitem o robaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cez137 napisał(a):

na etapie ładowania

Masz na myśli podczas wczytywania zapisu? Jeśli tak to zapis do kosza i pewnie spory ciąg za nim. Tak jak pisałem u mnie od momentu rozmowy / a może ranienia jeszcze przed rozmową zapisy się psuły.
Nie dało się ich wczytać. Powczytuj parę wcześniejszych zapisów.

Któryś zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot Zrobiłem tak, wczytałem Autosejva czyli tego gdy pojawiliśmy się w Prypeci, wczytał się, porobiłem od początku wszystko do momentu gdy mamy doczekać do nocy i iść do Charona i zrobiłem twardy zapis i wyłączyłem grę, specjalnie żeby sprawdzić czy ten twardy się wczyta i doopa zbita, to samo, czyli czyta mi do autosejwa a później już nie, czy to quick czy twardy jest to samo, nie wiem co teraz, chyba go nie skończę bo nie mam jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować przejść Prypeć na jednym życiu tam i tak dużo nie zostało. Po Prypeci jest jeszcze trochę gry, ale zapisy po wyjściu normalnie działają. Mogę doradzić tyle, że przed wejściem do tego budynku schowaj gdzieś sprzęt. Stracisz ekwipunek, a ze zwalonymi zapisami to i mi nerwy puściły xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, miki19941 napisał(a):

najgorzej to było z bossem CHARONEM

Co ja mam powiedzieć. Tak mnie z zaskoczenia wzięła ta walka, że 3/4 pojedynku musiałem nożem wojować. + Po walce wysłało mnie na stado psów, które atakowały jeszcze przed załadowaniem się (podczas czarnego ekranu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_daniel_09-03-23_18-03-55_(pripyat).jpg

No, no... Ciekawa kontynuacja przygód Berga, w której znów pierwsze skrzypce gra Weliar. Intrygująca postać od pierwszego spotkania aż po sam finał. Zresztą Bergowi też niczego nie brakuje, bo w przeciwieństwie do niektórych bohaterów z różnych modów on bez skrupułów potrafi pociągnąć za spust i nie wydaje się mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Zresztą wcale mu się nie dziwię, bo czasami nie warto rozmawiać z osobą, która próbuje nas wykiwać i wykorzystuje nadarzającą się okazję, żeby strzelić w plecy. 

Natomiast brakowało większej ilości zadań pobocznych. Szkoda, że autor moda nie wykorzystał takich NPC, jak Gonta, Broda, Hawajczyk lub Wolności i Powinności na Jupiterze. W każdym razie polecam, a za ostatnią scenę, podczas której rozmawiamy z pewną postacią - i zwłaszcza muzykę w tle z Wiedźmina - ogromny plus. 

Tak szczerze mówiąc to Na rozdrożu stanowi dziwne połączenie Stalkera z nutką atmosfery z Wiedźmina. Myślę, że chociażby z tego powodu każdy powinien zagrać. 

No i oczywiście nasuwa się pytanie, czy będzie kontynuacja. Moim zdaniem raczej nie, bo od czasu premiery NR2 w grudniu miną trzy lata. 

Dzięki za spolszczenie @metek58 :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.