Skocz do zawartości

Dystrykt 10


vidkunsen

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpeg.5e1d0702488995f13c774cb2d4ade972.jpeg

Wiadomo kto i dlaczego i z jakich "środowisk"nie dopuścił do nowego "Obcego", Neil Blomkamp (jeden z moich ulubionych reżyserów) mimo kłód a,la sekwoje daje radę, powstaje "Dystrykt 10" (2022) ( poprzednio RPA).

image.jpeg.e52be169c1caa209c0f0a4d0ec0e6f8f.jpeg

https://variety.com/2021/film/global/district-10-neill-blomkamp-sharlto-copley-district-9-terri-tatchell-1234916144/

https://www.filmstories.co.uk/news/district-10-is-coming-confirms-neill-blomkamp/

Sharlto Copley, Terri Tatchel i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcy się sam zaorał ostatnimi Prometeuszami to nie dorabiaj jakichś ideologi do tego.

A tak w ogóle to jakie "środowiska"? Cykliści, fani Start treka czy kto? Bo ja nie mam pojęcia.

R. Scott niby "robi" nowego Aliena ale z jego  wypowiedzi to wynika, że sam nie wie co chce zrobić.

A co do Dystryktu 10, fajnie, poprzednia część to było coś świeżego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "środowiska" - zwolennicy odgrzewanych kotletów, kolejnych wersji tych samych filmów, inne "produkcje" których groteskowość przerażałaby nawet twórców pierwszych "komiksów" rodem z Cro-magnon.

A co do "Obcego" - Steve Perry "Mrowisko" miał być bazą scenariusza filmu Blomkampa.

image.jpeg.f67195aa3745e5440dc65ea8bd19649c.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vidkunsen napisał:

daje radę, powstaje "Dystrykt 10"

Gdybyś przeczytał te artykuły, które tak zgrabnie podlinkowałeś, to wiedziałbyś, że powstaje dopiero SCENARIUSZ do ww. filmu. Jeszcze hen hen daleko do castingu, nie mówiąc już o zdjęciach czy postprodukcji.

2 godziny temu, tom3kb napisał:

to nie dorabiaj jakichś ideologi do tego.

Czyżbyś nie zauważył @tom3kb, że co trzeci post @vidkunsena ma podtekst "bóldupowy" lub polityczny?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu - to trzymam kciuki! może w oceanie 'fajnych" filmów powstanie kolejny normalny typu nauka fikcja.

Co do kwestii podtekstu to nawet nie wiedziałem, że ktokolwiek to tak odbierze. 😃

Zazwyczaj stwierdzam fakty, bez komentarza o w/w zabarwieniu i ubawiła mnie setnie ta uwaga. 😃

p.s. rozumiem, że jest raj dla hipochondryków w związku z "chorobą bez objawów" 😃,  ale może powstanie jakiś film lub parę z cyklu nauka fikcja który nie filmuje kolejnego komiksu* lub nie jest kolejnym w/w odgrzewanym kotletem.

* nie dotyczy, na razie Kajko i Kokosz.

p.s. teraz czekam na film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.