Skocz do zawartości

Zadania Wędrowca ( Kreślarza )


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Zadania od Wędrowca dostajemy na Ukrytej Drodze jedno, jasne i klarowne,

Natomiast zadania otrzymane w Instytucie są cztery. Trzy polegają na znalezieniu teleportów wg. współrzędnych. Czwarte wykonujemy przy okazji jednego z tych trzech pierwszych.

O ile znalezienie dwóch teleportów też nie sprawiło mi trudności, to na trzecim utknąłem. Jest to znalezienie teleportu z Radaru do Limanska. Ale wg. współrzędnych, na powierzchni teleportu nie ma. Może być tylko w laboratorium.  Do niego jednak nawet po przystąpieniu do Monolitu ( u Gigi ) i informacji na teleporcie że jest dla adeptów monolitu, do labu mnie nie przenosi. Wdzianko mam stosowne, bo inaczej Giga by ze mną nie gadał.

@Anton Gorodecki @DaarMoo @wariat Pytania są proste.

1. Zaliczyliście ten teleport?

2. Czy ta rozmowa z Gigą na Radarze powinna się odbyć dopiero po aktywacji Artefaktów Śmierci?

3. A jak wygląda reakcja Wędrowca, gdy się do niego wraca bez zaliczenia tego teleportu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kondotier napisał:

na trzecim utknąłem. Jest to znalezienie teleportu z Radaru do Limanska. Ale wg. współrzędnych, na powierzchni teleportu nie ma.

Teleport znajduje się tutaj:

ss_piec_12-26-21_00-31-41_(l10_radar).thumb.jpg.c841ff816a23b13fae124823210e3c04.jpg

Co do twoich pytań, to rozmawiałem z Gigą na Radarze przed aktywacją Artefaktów Śmierci, a reakcji Wędrowca na nieodnalezienie powyższego teleportu nie znam.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki :018:  No to mogłem sobie szukać, wg. współrzędnych podanych przez Wędrowca. Patrząc na minimapę z twojego zrzutu, to jest spora odległość od wskazówek moda. Skoro teleport znalazłeś, to i Wędrowiec nie robił problemów.

Myślę, że warto by było zmienić te współrzędne w dialogu z Wędrowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE

Problem z Wędrowcem rozwiązany. Teleport zadziałał i po dotarciu na Stację Naukową otrzymałem info, o wykonaniu zadań Wędrowca.

ss_fred_12-26-21_14-25-37_(yantar_old).jpg

Ale ten nie ma dialogu o tym, mimo że kazał się o tym poinformować. Oddałem mu znalezione dokumenty, za co dostałem wartościowe dla dalszej gry przedmioty, w tym "wysoko wydajne" artefakty. Z PDA Striełoka wcześniej znalezionego wynika, że teraz należy go zabić, lecz się nie da. Zostałem z pytaniem co dalej? Trzeba więc iść do Rzeźni, aktywować artefakty. I znów tu wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo Wygląda mi na to, że już raz tu z nim rozmawiałeś i dostałeś zadanie na znalezienie trzech miejsc o określonych współrzędnych. Tak? Bo wszystkie mu potrzebne lokacje masz zaliczone.

Te współrzędne są po to, aby nas skierować na dodatkowe lokacje. Trzeba było na Oczyszczalni zabrać właśnie ten grawichwytak, z nim pójść przez podziemia szpitala po Oczyszczoną Duszę. Masz grawichwytak i Duszę?  Na grawichwytak on daje zamówienie przy pierwszej rozmowie. Przy tej teraz za niego dostałbyś mocną nagrodę w wysokowydajnych artefaktach. A Jak zlecenia nie wziąłeś to chyba on dalej to proponuje, a nie kupno. Weź, wyjdź z dialogu i wróć. Powinien być jego dalszy ciąg i nagroda. Wychodzisz i musisz aktywować arty śmierci oraz Oczyszczoną Duszę.

Jak poprzednio zabrałeś PDA Striełoka, to tam było zalecenie, aby po wykonaniu jego zadań, zabić go. Ale się nie da.

Czy już zakończyłeś działania na MW2, zebrałeś autorytety i wyprowadziłeś Dziadka-Leśnika? Z Fejkiem się rozliczyłeś z 4. PDA?

Jeśli jednak to zrobiłeś (moje gdybanie bo nie wiem czy zrobiłeś to wszystko poprzednie), czeka cię wycieczka do Rzeźni i aktywacja artefaktów. Na nowo idziesz przez labirynt pod Doliną Mroku, do chyba X5 i z niego do Rzeźni na końcu której jest miejsce aktywacji. Przy teleportacji uważaj. Poczytaj to co napisałem o zakończeniu zadań z Wędrowcą, aby nie zablokować sobie właściwego zakończenia.

A przy okazji, skoro jesteś na Polowej Stacji. W piwnicze wioski, tej bliższej tele na Niestabilne, w pomarańczowej kuli jet sporo amo do grawigana. Warto się pofatygować.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest @kondotier jak robię przerwę w grze. Później nie mogę się połapać. A nawet screenshota zrobiłem :

Spoiler

ss_admin_12-11-21_17-27-23_(klaranlage1).thumb.jpg.21e783c98f53cbceb24836621c0a9a9a.jpg

Z Oczyszczalni wziąłem Czarny Artefakt Życzeń, a z Sali Ośmiorga - Duszę oczyszczoną z przeznaczenia.  Czyli teraz do Rzeźni ?  Plus dwa arty śmierci ?

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo Grawichwytak do niczego już nie będzie potrzebny. A swoje waży. Wymień na dobre arty. No i Rzeźnia. Tylko pamiętaj, że Artefakty Śmirci i Oczyszczona Dusza też podlegają degradacji. Przed wejściem do labiryntu, zrób tę sztuczkę z odświeżeniem, aby przetrwały taką podróż.  No i koniecznie miej ze sobą plecak schowek i jak wejdziesz już do Rzeźni, zanim ruszysz dalej, postaw schowek i wsadź do niego arty. Pamiętasz gdzie jest teleport do niej?

Spoiler

Tam gdzie był ostatni art dla Fejka, na samej górze labu. Brązowe drzwi.

W Rzeźni już można chodzić w egzoszkieletach, to również zabezpiecz arty na udźwig i głód. Jatka tam będzie straszna, stąd nazwa lokacji. KM z drugiej pętli z kupą amunicji, Niwelator też z kupą i Wiepr pomogą Ci przebrnąć. Inna broń, ciężkie snajperki są całkowicie nieprzydatne. Nawet ten Gaus Patrolu Czasu tylko przeszkadza. Jednak sam musisz zdecydować co weźmiesz z tego co masz.

Podobnie jak na Placówce, trzeba po info od moda użyć wskazanego Skoczka. Jest też info, że jak nie zadziała, zaczynać oczyszczanie od nowa. Wtedy lepiej posprawdzać, bo jeden nieumarły chowa się sprytnie i można go przeoczyć.

Spoiler

Miałem taką sytuację, że przy na 100% oczyszczonej Rzeźni, Skoczek nie robił swojego. Bo wygląda na to, że trzeba go uruchomić w tej takiej dużej sali z regałami gdzie jest kupa sprzętu i amunicji, a broniona jest przez burery. Dopiero w niej użyty Skoczek przywołał autorytety. Arty do aktywacji trzeba mieć przy sobie, bo oni pojawiają się tuż obok i od razu gnają do tej sali ze szklanymi kolumnami. Trzeba im towarzyszyć.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.