Jump to content

Zadania Wędrowca ( Kreślarza )


Recommended Posts

Zadania od Wędrowca dostajemy na Ukrytej Drodze jedno, jasne i klarowne,

Natomiast zadania otrzymane w Instytucie są cztery. Trzy polegają na znalezieniu teleportów wg. współrzędnych. Czwarte wykonujemy przy okazji jednego z tych trzech pierwszych.

O ile znalezienie dwóch teleportów też nie sprawiło mi trudności, to na trzecim utknąłem. Jest to znalezienie teleportu z Radaru do Limanska. Ale wg. współrzędnych, na powierzchni teleportu nie ma. Może być tylko w laboratorium.  Do niego jednak nawet po przystąpieniu do Monolitu ( u Gigi ) i informacji na teleporcie że jest dla adeptów monolitu, do labu mnie nie przenosi. Wdzianko mam stosowne, bo inaczej Giga by ze mną nie gadał.

@Anton Gorodecki @DaarMoo @wariat Pytania są proste.

1. Zaliczyliście ten teleport?

2. Czy ta rozmowa z Gigą na Radarze powinna się odbyć dopiero po aktywacji Artefaktów Śmierci?

3. A jak wygląda reakcja Wędrowca, gdy się do niego wraca bez zaliczenia tego teleportu?

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kondotier napisał:

na trzecim utknąłem. Jest to znalezienie teleportu z Radaru do Limanska. Ale wg. współrzędnych, na powierzchni teleportu nie ma.

Teleport znajduje się tutaj:

ss_piec_12-26-21_00-31-41_(l10_radar).thumb.jpg.c841ff816a23b13fae124823210e3c04.jpg

Co do twoich pytań, to rozmawiałem z Gigą na Radarze przed aktywacją Artefaktów Śmierci, a reakcji Wędrowca na nieodnalezienie powyższego teleportu nie znam.

  • Dzięki ! 1
Link to comment
Share on other sites

@Anton Gorodecki :018:  No to mogłem sobie szukać, wg. współrzędnych podanych przez Wędrowca. Patrząc na minimapę z twojego zrzutu, to jest spora odległość od wskazówek moda. Skoro teleport znalazłeś, to i Wędrowiec nie robił problemów.

Myślę, że warto by było zmienić te współrzędne w dialogu z Wędrowcem.

Link to comment
Share on other sites

PODBICIE

Problem z Wędrowcem rozwiązany. Teleport zadziałał i po dotarciu na Stację Naukową otrzymałem info, o wykonaniu zadań Wędrowca.

ss_fred_12-26-21_14-25-37_(yantar_old).jpg

Ale ten nie ma dialogu o tym, mimo że kazał się o tym poinformować. Oddałem mu znalezione dokumenty, za co dostałem wartościowe dla dalszej gry przedmioty, w tym "wysoko wydajne" artefakty. Z PDA Striełoka wcześniej znalezionego wynika, że teraz należy go zabić, lecz się nie da. Zostałem z pytaniem co dalej? Trzeba więc iść do Rzeźni, aktywować artefakty. I znów tu wrócić.

Link to comment
Share on other sites

@DaarMoo Wygląda mi na to, że już raz tu z nim rozmawiałeś i dostałeś zadanie na znalezienie trzech miejsc o określonych współrzędnych. Tak? Bo wszystkie mu potrzebne lokacje masz zaliczone.

Te współrzędne są po to, aby nas skierować na dodatkowe lokacje. Trzeba było na Oczyszczalni zabrać właśnie ten grawichwytak, z nim pójść przez podziemia szpitala po Oczyszczoną Duszę. Masz grawichwytak i Duszę?  Na grawichwytak on daje zamówienie przy pierwszej rozmowie. Przy tej teraz za niego dostałbyś mocną nagrodę w wysokowydajnych artefaktach. A Jak zlecenia nie wziąłeś to chyba on dalej to proponuje, a nie kupno. Weź, wyjdź z dialogu i wróć. Powinien być jego dalszy ciąg i nagroda. Wychodzisz i musisz aktywować arty śmierci oraz Oczyszczoną Duszę.

Jak poprzednio zabrałeś PDA Striełoka, to tam było zalecenie, aby po wykonaniu jego zadań, zabić go. Ale się nie da.

Czy już zakończyłeś działania na MW2, zebrałeś autorytety i wyprowadziłeś Dziadka-Leśnika? Z Fejkiem się rozliczyłeś z 4. PDA?

Jeśli jednak to zrobiłeś (moje gdybanie bo nie wiem czy zrobiłeś to wszystko poprzednie), czeka cię wycieczka do Rzeźni i aktywacja artefaktów. Na nowo idziesz przez labirynt pod Doliną Mroku, do chyba X5 i z niego do Rzeźni na końcu której jest miejsce aktywacji. Przy teleportacji uważaj. Poczytaj to co napisałem o zakończeniu zadań z Wędrowcą, aby nie zablokować sobie właściwego zakończenia.

A przy okazji, skoro jesteś na Polowej Stacji. W piwnicze wioski, tej bliższej tele na Niestabilne, w pomarańczowej kuli jet sporo amo do grawigana. Warto się pofatygować.

 

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Tak to jest @kondotier jak robię przerwę w grze. Później nie mogę się połapać. A nawet screenshota zrobiłem :

Spoiler

ss_admin_12-11-21_17-27-23_(klaranlage1).thumb.jpg.21e783c98f53cbceb24836621c0a9a9a.jpg

Z Oczyszczalni wziąłem Czarny Artefakt Życzeń, a z Sali Ośmiorga - Duszę oczyszczoną z przeznaczenia.  Czyli teraz do Rzeźni ?  Plus dwa arty śmierci ?

Edited by DaarMoo
Link to comment
Share on other sites

@DaarMoo Grawichwytak do niczego już nie będzie potrzebny. A swoje waży. Wymień na dobre arty. No i Rzeźnia. Tylko pamiętaj, że Artefakty Śmirci i Oczyszczona Dusza też podlegają degradacji. Przed wejściem do labiryntu, zrób tę sztuczkę z odświeżeniem, aby przetrwały taką podróż.  No i koniecznie miej ze sobą plecak schowek i jak wejdziesz już do Rzeźni, zanim ruszysz dalej, postaw schowek i wsadź do niego arty. Pamiętasz gdzie jest teleport do niej?

Spoiler

Tam gdzie był ostatni art dla Fejka, na samej górze labu. Brązowe drzwi.

W Rzeźni już można chodzić w egzoszkieletach, to również zabezpiecz arty na udźwig i głód. Jatka tam będzie straszna, stąd nazwa lokacji. KM z drugiej pętli z kupą amunicji, Niwelator też z kupą i Wiepr pomogą Ci przebrnąć. Inna broń, ciężkie snajperki są całkowicie nieprzydatne. Nawet ten Gaus Patrolu Czasu tylko przeszkadza. Jednak sam musisz zdecydować co weźmiesz z tego co masz.

Podobnie jak na Placówce, trzeba po info od moda użyć wskazanego Skoczka. Jest też info, że jak nie zadziała, zaczynać oczyszczanie od nowa. Wtedy lepiej posprawdzać, bo jeden nieumarły chowa się sprytnie i można go przeoczyć.

Spoiler

Miałem taką sytuację, że przy na 100% oczyszczonej Rzeźni, Skoczek nie robił swojego. Bo wygląda na to, że trzeba go uruchomić w tej takiej dużej sali z regałami gdzie jest kupa sprzętu i amunicji, a broniona jest przez burery. Dopiero w niej użyty Skoczek przywołał autorytety. Arty do aktywacji trzeba mieć przy sobie, bo oni pojawiają się tuż obok i od razu gnają do tej sali ze szklanymi kolumnami. Trzeba im towarzyszyć.

 

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity