Skocz do zawartości

Brak dekodera u burerów.


Aniek

Rekomendowane odpowiedzi

@Aniek Jeżeli dekoder pojawił się pod teksturą to zawsze możesz w modach na OGSR użyć komendy demo_record 1 w konsoli, kamerą dolecieć do dekodera, nacisnąć enter i tam gdzie masz ustawioną kamerę tam GG się teleportuje, wtedy powinieneś móc podnieść dekoder i wrócić "na powierzchnię". U mnie dekoder się na szczęście znalazł się na hałdzie piachu w dolnym pomieszczeniu zanim burery dały radę go wywalić pod teksturę, więc jeśli nie chcesz porzucać moda to możesz skorzystać z tego mini-oszustwa bo jak pamięć mnie nie myli to potem powinno już wszystko iść bez problemów.

A co do skrzynki z konserwami w Prypeci to powinna być pod zawalonym dachem, w sklepach po tej stronie lokacji gdzie jest diabelski młyn, jeżeli nie to tak samo - sprawdź pod teksturą, a jeżeli to nie pomoże to poszukaj na YouTube - są serie z Tajnych Ścieżek OGSR, a ja już dawno ogrywałem ten mod więc nie jestem pewny czy w wersji OGSR ta skrzynka się nie respi w tym samym budynku tylko w innym miejscu lub gdzieś indziej - w każdym razie mi i paru innym osobom udało się ją znaleźć więc powinieneś sobie poradzić ;) 

  • Dodatnia 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Mam ten sam problem co kolega powyżej. Nie widzę ani dekodera ani tekstury. Czy możesz mi wytłumaczyć bardziej "po polsku" jak wpisać tą komendę i co zrobić żeby dało się latać kamerką i w końcu przygarnąć ten dekoder? Jestem niestety słaby w tego typu sprawach programowo-informatycznych... Wpisałem komendę do konsoli która pojawia się po naciśnięciu tyldy i pojawia się komunikat "unknown command". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chszarz Oprócz wyżej zaproponowanej metody, jest jeszcze lepsza, bo pozwala na zabieranie przedmiotów z daleka. Można tak wyciągać np. z anomalii, czy z terenu o mocnym skażeniu. Ale tylko przedmioty znajdujące się poza schowkami. A robisz to tak:

Naciskasz klawisz "Użyj" i przytrzymując go jeszcze klawisz "Pauza". Przytrzymując klawisz "pauza" zwalniasz klawisz "Użyj", a po zwolnieniu go,  zwalniasz "Pauza".

Teraz wchodzisz do konsoli klawiszem tylada " ` " w pisujesz demo_record 1 i dajesz Entern. Teraz przy pomocy LPM myszy jeździsz po mapie. Również do ruchu możesz wykorzystać klawisze WSAD.

Ten sposób ma tę zaletę, że jak odnajdziesz przedmiot, to ustawiasz na nim kursor i najeżdżasz. Sam zostanie zabrany. Po zabraniu dajesz Esc i z przedmiotem w plecaku stoisz w miejscu gdzie zacząłeś proces.

Powodzenia :048:.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.