Jump to content

Brak dialogu.


DaarMoo
 Share

Recommended Posts

Temat był sygnalizowany na Forum, było też podane rozwiązanie problemu. Niestety u mnie nie zadziałało. Chodzi o dialog z Pribojem w schronie Striełoka na Radarze. Jeżeli nie ma dialogu od razu, pojawić ma się po podaniu apteczki. Aby to zrobić musi być dialog. Nie ma go. Sprzedanie apteczki czy wyrzucenie na podłogę nie daje żadnego efektu. Ponowne wczytanie autosava też.        

Edited by DaarMoo
Link to comment
Share on other sites

@DaarMoo Jeżeli rozwiązanie zaproponowane w wątku głównym u Ciebie nie działa to musiałeś coś wcześniej zrobić nie tak - to jest jedyne wytłumaczenie dlaczego nie masz dialogu z Pribojem. W folderze config/gameplay/dialogs_new.xml są linijki od tego dialogu, tak samo w text/pol/stable_dialogs_dimak.xml jest tekst do tego dialogu więc to jedyne wytłumaczenie, ja ogrywając Tajne Ścieżki 2 + OGSR też zmaściłem fabułę czystym przypadkiem w pewnym momencie i musiałem potem kilka godzin rozgrywki od nowa odrabiać bo nie spawnował mi się NPC na farmie w Dolinie Mroku. Ciężko tylko powiedzieć gdzie zrobiłeś błąd i jaki bo ja dopiero zaczynam ogrywać Szramę 2.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

@DaarMoo  W PSz2 są sytuacje ( sam się na jednej takiej sparzyłem ), że otrzymując zadanie, albo w dialogu, albo poprzez info dostajemy dodatkową podpowiedź, czego przy jego wykonywaniu nie należy robić. Jest to czasem dla grającego nieistotna sprawa, ale kończy się brakiem zaliczenia. Sprawdź, czy w tym zadaniu nie ma jakichś zakazów.

  • Dzięki ! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity