Skocz do zawartości

pROvAK's Weapon Overhaul v2.6


Suseł

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No to nieźle. Instaluję tylko tą paczkę i spolszczenie z linku. Nic więcej. I mam go za każdym razem. Gdyby był w standardowym miejscu na dole to byłoby super. Ale wyświetla się na minimapie. Szukam jak tego wyłączyć, bo paczka super. A wiesz może gdzie znaleźć mod do zwykłej Anomalii tylko na optykę w stylu EFT jak w tej paczce?

 

Spróbuję jeszcze ściągnąć sam zestaw provaks na czystą Anomalię 

I nic to nie dało. To jest gdzieś zaszyte w paczce provaks

Edytowane przez Bylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 4.04.2022 o 20:50, mrozek napisał:

Strona Repacku

 

 

Spolszczenie dużego repacku AnomalyMod:

 

Wszystkie uwagi do poprawek mile widziane.

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

https://github.com/mrozek90/AnomalyMod-Spolszczenie

Podziękowania dla: Trikster, Szczepan9205, Pietia Chudy, Hunter

 

 

Uwaga dotycząca repacku:

Do poprawnego wyświetlania detektorów Svarog i Veles należy zaktualizować shardery.

 

Pobrałem paczkę z tego repacka i mam problem, jest strasznie ciemno, godzina 11 w kordonie. Ustawienia i wygląd jak na poniższym screenie. Kwestia ustawień czy trzeba cos dograć. Nic więcej nie używam z modów.

 

image.thumb.png.d30178fa33bc6d65558a3807a7915e56.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jatsumoto Jeśli tak masz ustawione suwaki, to nie dziwota, że ciemnica. Na początek jasność i gamma przesuń na 3/4 a kontrast do końca w prawo.

Zapisz ustawienia i dla pewności uruchom grę ponownie. Oceń czy uzyskaną kolorystyka Ci odpowiada. Jeśli nie, to pomanewruj gamma i jasnością, a na koniec kontrastem.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kondotier napisał:

@Jatsumoto Jeśli tak masz ustawione suwaki, to nie dziwota, że ciemnica. Na początek jasność i gamma przesuń na 3/4 a kontrast do końca w prawo.

Zapisz ustawienia i dla pewności uruchom grę ponownie. Oceń czy uzyskaną kolorystyka Ci odpowiada. Jeśli nie, to pomanewruj gamma i jasnością, a na koniec kontrastem.

image.thumb.png.c9bbffcb56884a88576e68eeb2d37a17.png

Po ustawieniu tak to wygląda, nie wchodziłem powyżej w jasności powyżej wartości 2, bo wali po oczach plus w pomieszczeniach światło wygląda paskudnie nienaturalnie, w sumie jak widać na screenie, na zewnątrz też a w paczce jest podesłanej przez mrozka jest zawarty michiko's weater i jak widać, jest różnica. Spróbuję jeszcze pogrzebać w ustawieniach, może reshade zainstaluje (choć nie wymaga). https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/addons/michikos-weather-revamp

 image.thumb.png.daa83f797d0302970be0e34b66bd53b0.png

Edytowane przez Jatsumoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jatsumoto napisał:

image.thumb.png.c9bbffcb56884a88576e68eeb2d37a17.png

Po ustawieniu tak to wygląda, nie wchodziłem powyżej w jasności powyżej wartości 2, bo wali po oczach plus w pomieszczeniach światło wygląda paskudnie nienaturalnie, w sumie jak widać na screenie, na zewnątrz też a w paczce jest podesłanej przez mrozka jest zawarty michiko's weater i jak widać, jest różnica. Spróbuję jeszcze pogrzebać w ustawieniach, może reshade zainstaluje (choć nie wymaga). https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/addons/michikos-weather-revamp

 image.thumb.png.daa83f797d0302970be0e34b66bd53b0.png

Ehh nie mogłem edytować. Sprawa się rozwiązała. Musiałem zmienić parametr r2_sun_lumscale_hemi domyślna wartość była ustawiona na 1.0, gdzie serio to powodowało po prostu ciemnotę, bardzo mała widoczną, wartość parametru zmieniłem na 1.4 i jest znaczna poprawa. 

Przed

image.thumb.png.0709e47449b3f0b7c0a8a7f3df8e0d7c.png

Po

image.thumb.png.cef4aa6ca59f38459415031cacbb4f58.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.