Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@apg2312 Pewnie masz racje że przez dłubanie w plikach, dla porównania powiem że ja mam dość "drewniany" sprzęt jak na dzisiejsze czasy, (moja konfiguracja w profilu) ale grając w wersje 2.1 nie miałem jeszcze żadnego wylotu a przeszedłem naprawdę sporo. Tak więc 2.1 jest bardzo stabilny. To tak moim skromnym zdaniem. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Vopos napisał:

Poprzez brak stabilności miałem akurat bardziej na myśli fakt że gra się ścina i muli, nawet na SSD.

Zainstalowałem OP 2.1 na zwykłym dysku HDD, i to nie pierwszej już świeżości. Owszem, gra potrafi się momentami "zaciąć" w momencie doczytywania danych z dysku, ale to nie dziwne, skoro ustawienia grafiki mam na full (wszystkie suwaki w opcjach rozszerzonych ustawione na max, czyli dużo bardziej, niż ustawienia domyślne gry w trybie "oświetlenie pełne dynamiczne - maksymalne"). Niestety, gra ma spore wymagania sprzętowe, przyznaję. Może coś z komputerem masz nie tak ? Mało RAM-u, czy zbyt mały plik wymiany ? Starszy procesor czy grafika ?

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Ja również jak @Ignachinio nie narzekam na tego moda. Jak już kilka postów wyżej wspomniałem że mam "drewniany" sprzęt  i czasem zdarzają się lekkie przycinki (z racji starego kompa) ale nigdy nie było tak tragicznie by nie dało się grać. 

@Vopos To wyobraż sobie że na mojej konfiguracji są delikatne przycinki. Oczywiście przy moim sprzęcie gram na statyce. Nie wiem od czego to zależy ale z góry zakładam że masz lepszy komp niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już wszystko jasno rozpisaliśmy ;)

Pobieramy moda ( repack, mod samodzielny) patche i polonizację 

Instalacja.

1. Pobieramy pliki moda, patche i polonizację.

2. Instalujemy moda.

3. Instalujemy patcha 6.2.

4. Instalujemy patcha 7.3.

5. Wrzucamy do folderu moda polonizację.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48

Jak chcesz to zerknij w te linki, ja jestem na telefonie to nie sprawdzę.

https://rootgames.org/4542-stalker-obedinennyy-pak-21-2018-pc-repack-ot-serega_lus.html

Tylko nie wiem czy to wersja 7.3 ale to jeśli będzie działać to w menu sprawdzisz. Jak nie to upatchujesz, linki do patchy w 1ym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.