Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, suchyyy1 napisał:

Panowie pytanie za 100 punktów gdzie mogę spotkać za 1 razem    volazara, albo co zrobić by go spotkać i gdzie????

Wykonaj questy dla Klenowa - na Serce Poltera i brukowce . Podczas następnej rozmowy z w/w dostaniesz info od Wolazara.

 A w kwestii stabilności. Faktycznie OP2.1 jest stabilniejsze od swojej młodszej siostry . Co nie zmienia faktu że babole sie trafiają. Miałem problem z alife - a mianowicie  spotkanie z Zarazonym Zombie kończyło sie zawsze wylotem , bez względu na wersje patcha i lokalizację tego stworka. 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1 Aby Wolazar się pojawił trzeba Klonowowi przynieść brukowce i dopiero pojawi Ci się dialog czy mu się przydały i wtedy Wolazar się odezwie. Ale żeby zagadał musisz mieć wykonane zadanie na zdjęcie reaktora na cea-2.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio to zdjęcie z Magazynów zalicza się bez problemu. Musisz stać w określonym miejscu. Na pewno wszystko dobrze robisz?

@kondotier to nie zdjęcia mutantów dla Sidora:) To zdjęcia dla Fotografa, by je zrobić trzeba stać w określonym miejscu i celować w określony punkt, odległość nie ma znaczenia. Na poprzedniej stronie wstawiłem poradnik do tego zadania.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ignachinio napisał:

Ale na Dziczy i DM schowek Striełoka by się przydał ;)

Na dziczy są 2 warianty. 1 betonowe rury przy tym małym budynku przy którym stoi krzyż, trzeba skakać w rury z tego budynku, 2. rury przy niedokończonym budynku gdzie siedzą najemnicy, między tym budynkiem a zawalonym tunelem. 

A w DM w rurze w małym bagienku na zachód od bazy bandytów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 poszukaj uważnie. Jest tam na pewno ;)

tutaj masz poradnik po Polsku ;) co prawda obrazki czasami nie działają ale jest opis no i jest po polsku.

Dodatkowo polecam co prawda po rosyjsku ale obsługa jest intuicyjna a zdjęcia działają ;)

 http://bar-stalk.forum2x2.com/f47-forum

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio nawet nie pamiętam kiedy miałem emisje. Fakt prowadzę też nocne łowy ale żeby aż tak. :D

Panowie schowki Alpinisty z mapami. Czy chodzi o każdy śmigłowiec na lokacji czy tylko pojedynczy? Tylko mi-24 czy również Mi-6 i Mi-2??

Na radarze przy tym w lesie nie mogę nic znaleźć są tam te mapy czy ich tam nie ma? Przy tym drugim były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

A ja ostatnio nawet nie pamiętam kiedy miałem emisje. Fakt prowadzę też nocne łowy ale żeby aż tak. :D

Panowie schowki Alpinisty z mapami. Czy chodzi o każdy śmigłowiec na lokacji czy tylko pojedynczy? Tylko mi-24 czy również Mi-6 i Mi-2??

Na radarze przy tym w lesie nie mogę nic znaleźć są tam te mapy czy ich tam nie ma? Przy tym drugim były.

Tu masz schowki Alpinisty https://www.youtube.com/watch?v=ZRvAfzry-54

A co muszę zrobić by fotograf się pojawił i gdzie się pojawi.

Ze względu na moje kalectwo czy ktoś by pomógł z 2 rzeczami sejwy bym wrzucił

1.Artefakty GG na Radarze. Robię to samo co na filmiku i nic.

2 Zdjęcie jednej alomali Radonowy obłok, staję w odległości ok 10m i nic

Mam wer. 8.2 dla ułatwienia będę na radarze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.