Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie... Mam dwa pytanka:

1 - Czy komuś udało się zestrzelić walizkę ze słupa wysokiego napięcia w Magazynach ??? Obtańcowałem już ten cholerny słup ze wszystkich możliwych stron i strzelam do tego kure...twa już czwarty dzień a to wcale nie ma zamiaru spaść na ziemię. Kilka razy udało mi się to wystrzelić poza słup, ale I TAK nie spadło... Brakło mi już pomysłów i cierpliwości...

2 - Może mógłby mi też ktoś podpowiedzieć gdzie szukać mapy przewodnika "SPRYTNIE SCHOWANEJ" przez jakiegoś pajaca, gdzieś w okolicach wieży na bagnach ??? Już w sumie cały tydzień zmarnowałem na te dwie historie i kicha... OBIEMA RĘKAMI podpisuję się pod opinią "Ignachinio" z poprzedniej strony, na temat pomysłowości naszych sąsiadów zza Buga... Ja też już cały tydzień składam im nie mniej pomysłowe życzenia... Ten mod, to chyba ich zemsta na nas za "Cud nad Wisłą"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok  Z ziemi nie zestrzelisz. Trzeba wspiąć się na słup na tyle, na ile pozwolą tekstury. Słowami trudno to opisać, ale jest taka jedna strona słupa, z której widać tę walizkę w całości, nie przejdzioną teksturami słupa. I tylko strzelba ze zwykłym śrutem.

A mapa jest w którymś z worków z piaskiem, na obwarowaniu wieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jest nie tak, że zdjąłem ekipę z dachu obok gila zostali mi ludzie bliżej niego na dachach ale nie idzie ich zdjąć bo zawsze jakaś parówa mnie nagle zauważy przez beton.

 

TEN MOD JEST POJEBANY! I tyle... gdyby nie to że jestem tak daleko w nim to już dawno bym poleciał.

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff udało się... Przepraszam wszystkich za to że się uniosłem. Mój błąd. A rozwiązanie jest proste. Trzeba znaleźć miejsce na dachu z którego wróg nas nie widzi. A my go tak. Nie ma to nic wspólnego z miejscem które wydawało by się tym pkt.. to może być skraj dachu gdzie teoretycznie widzi nas 10 osób ale według gry nikt. Tak wiec idzie przejść to zadanie.. ale jest to skandal, że takie zadanie znalazło się w grze. Nagroda chociaż fajna i to cieszy. Tak więc w górę serca gramy dalej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ignachinio napisał:

Schowki Anny i Buloboki czy jak mu tam ze skadowska gdzie są?

Chodzi o schowki z archiwum wideo?

Schowek Anny jest za lokacją na Kordonie, za przejściem na Wysypisko. Leży przy drodze.

Schowek Bubulki za lokacją na Zatonie, na jednym z dachów przy Żelaznym lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Panowie "Boberm" i "Kondotier", dzięki wielkie za radę. WRESZCIE mam to z głowy. Te cholerne worki oglądałem tyle razy, dosłownie centymetr po centymetrze, ale nie widząc niczego, nie klikałem w nie...

"Ignachinio", łączę się z Tobą bólach... Człowiek jednak MA w sobie coś z masochisty... Gra ma być dla człowieka rozrywką a tu się można przy tym cholerstwie ciężkiej  kurwicy serca nabawić... A mimo to stale się do tego wraca... A swoją drogą, twórcy tego moda naprawdę grubo przesadzili z "ulepszeniami" i udziwnieniami i w wielu miejscach naprawdę przedobrzyli... Np. do mnie strzelają sami super - hiper - ekstra snajperzy, którzy widzą mnie w nocy, przez drzewa, ściany i wszystko co możliwe, nawet z zamkniętymi oczami i trafiają w każdy jeden mój włos z pierdyliona kilometrów z giwery tak zdezelowanej, że po odebraniu im jej jakimś cudem, nie jestem w stanie z niej trafić nawet we wrota od stodoły, stojąc pół metra od nich. Ja, jak chcę kogoś zastrzelić, to stojąc DOSŁOWNIE metr od niego, niemal przykładając mu do mordy lufę automatu, wale mu PROSTO W PYSK magazynek za magazynkiem a ten sk... nie dość że za cholerę nie chce zdechnąć, to jeszcze bezczelnie ani nawet się nie podrapie po ryju... No przecież człowieka może nagła niespodziewana krew zalać... 

Ech, szkoda gadać... Idę się męczyć dalej... Pewnie przez tego moda pójdę do nieba bez kolejki jako męczennik...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok- żeby grac w/g założen twórców - trzeba byc albo Kufajmanem albo osobą podatną na manipulacje . Co zresztą na jedno wychodzi. Kilka rad :020: coby nie wyrywac włosów z głowy:

1/ "modernizacja " broni -najlepiej unikalnej lub trudno uzyskiwalnej - pod kątem mocy obalającej i celności ( opis jest gdzies w temacie OP2.0)

2/ korzystaj ze spawnera - nie w celu finalizacji zadan questowych , bo to byłoby głupie i rozgrywka diablo nudna - ale w celu uzupełnienia braków w ammo i apteczkach . 

3/ ściągnij sobie fixa na naprawę broni i pancerzy jednym klikiem na 100% - będziesz niezalezny od diablo drogich naprawiaczy i szybko "uklepiesz" dużo kasy.

Alternatywnie - przesiądż sie na OP 2.0 - jest mniej "wydumana" trudnościowo , a praktycznie opowiada te samą bajkę.  

 

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.