Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Zwinny napisał:

Tam nie ma

A masz questa na  znalezienie zwiadowcy? A pancerz o dzwięcznej nazwie "Gagarin"  potrzebuje nie Swibłow - tylko "mechanik bagienny" . Po odstrzeleniu zwiadowcy na wieży - zdejmujesz z niego w/w pancerz.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ostatnio nową grę na wersji 8.2(tym razem z dodatkami ułatwiajacymi, a co) no i wgrałem sobie widniejący w pierwszym poście death_manager (zawsze mnie irytował fakt że zawsze brakuje amunicji i trzeba nosić po jednej broni pod każdy tym amunicji w grze), ale pojawia się problem - ten co jakiś czas powoduje wyloty do pulpitu... Ma ktoś podlinkować działający na wersji 8.2 dodatek tego typu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PainChiller napisał:

Zacząłem ostatnio nową grę na wersji 8.2(tym razem z dodatkami ułatwiajacymi, a co) no i wgrałem sobie widniejący w pierwszym poście death_manager (zawsze mnie irytował fakt że zawsze brakuje amunicji i trzeba nosić po jednej broni pod każdy tym amunicji w grze), ale pojawia się problem - ten co jakiś czas powoduje wyloty do pulpitu... Ma ktoś podlinkować działający na wersji 8.2 dodatek tego typu?

@PainChiller - nie używaj death managera - czasami moze robic psikusy. Jak masz problemy z ilościa znajdzkowyvh itemów typu ammo , żarcie , apteczki etc..( co na poczatku jest standartem)- lepiej uzyj spawnera do uzupełnienia braków. Oczywiście z głową i konstruktywna świadomością - cony cie łapki nie swedziały. Bo wtedy nie ma sensu rozgrywka.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum wrzucony jest tylko jeden plik, więc na logikę wnioskowałem że jest to na najnowszą wersje gry :P

-----------------------

To takie może nieco inne pytanie - na wersje 7.3 był bardzo ładny i czytelny spawner który pokazywał polskie nazwy wszystkich przedmiotów wraz z ich opisem oraz obrazkiem, a nawet zawierał wyszukiwarkę. Teraz wygląda on strasznie i jest wyjątkowo nieczytelny(trudno będzie coś znaleźć jeśli się okażę że będzie potrzebne)

Da się z tym coś zrobić czy trzeba korzystać z tego czegoś?  

Spoiler

ss_kuba_11-23-19_16-14-29_(l01_escape).thumb.jpg.00da379e2877291afb6b13c9db8664ba.jpg

 

 

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład paliwa .. Jak by ci to napisać. Wiesz gdzie są te puste baseny przy fabryce Jupiter? Tam masz drogę taką do góry, na samym szczycie za magazynem leżą beczki z paliwem.

U mnie był z nimi problem taki ze się nie pojawiały. I musiałem latać i je respić po całym placu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam taki mały problem - nie wyświetla mi na hudzie niektórych wiadomości. Tak jak np: powiedomienia od komputera w X-18 propo artefaktów pokazało bez problemu tak taka informacja od Doktora propo leczenia ludzi czy ostrzeżenie na temat BTR-a przy wyjściu z doliny mroku przyszło, ale tylko odtworzyło dźwięk - po "tekst" musiałem zaglądać w PDA. 

Jak można sobie z tym poradzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.