Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

przecież to nie działa, i jeszcze jakieś ruskie tam siedzą, i jeszcze nie działa, przycisk Connect nie działa. Nie macie wersji na kliencie?

@tom3kbte schowki są niewidzialne? Od godziny łażę po tym młynie szukając schowka martwego stalkera który zaznaczyło mi na mapie i nic

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Nie, to jakiś z trupa, łaziłem tam godzine, nic nie znalazłem i nagle znikł namiar, jak gra będzie mi usuwać zdobyte namiary na schowki to się pogniewam :D Mam jeszcze 2 pytania: Gdzie jest Północny posterunek> Bo szukam spodni. Gdzie jest ta Gwiazda Wieczorna? Bo na pewno nie tam gdzie w poprzednich wersjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, suchyyy1 napisał:

Panowie i Panie by Grzmot lub Grom pojawił się w bunkrze u Sacharowa co mam zrobić.

Zadanie na PDA bandyty. Linia zadań od Żyły o starej broni (finalnie kończy się w X-18)wysyła Cię on na Magazyny Wojskowe i do Ciemnego Parowu  musisz zagadać z Pietrenko i wtedy on się pojawi na Jantarze. AAA nie doczytałem...

Pojawił się..

Do doktora musisz iść po odtrutkę od Cię pokieruje dalej.. wycieczka do Kałmuka na bagna i do mrocznego parowu (przydaje się teleport od Woronina ).

U doktora chyba musisz mieć już za sobą etap uleczania ludzi.

Godzinę temu, Sarkazm napisał:

@tom3kb Tak, powiedział "jest takie miejsce" i to jedyna wskazówka

Zobacz młyn na Kordonie. Zerknij na tą dziurę na dole przy tym teleporcie. Musisz podejść od drugiej strony i albo wystrzelić ten artefakt na dwór albo granatem go wywabić. Generalnie masz takie przetarcie tym zadaniem jak za pomoc strzelanie wyjąć coś z miejsca niedostępnego.

Spodnie leżą tam gdzie siedzi Akim na dachu wieżyczki.

A co do schowków, jeśli jesteś na znaczniku i nie ma schowka to popatrz czy np: w budynku nie ma go gdzieś w piwnicy albo strychu.

Edytowane przez Ignachinio
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Artefakt turlał się  za bazą bandytów, na tej ścieżce do zawalonego tunelu, widać go wywiało, Co do schowka to przeszukałem cały rejon co do mm i nic a namiar na mapie nagle znikł.

@wariat rozumiem że Kuźniecow nie daje już zadania bym spił tego wojskowego na Agropromie i zajumał teczke z raportem? BO coś nie daje a zwykle w poprzednich wersjach dawaj po tym jak mu przyniosłem 10 flach.

Sidorowicz daje misje na schowki Kolekcjonera po tym jak wrócę z artefaktem Inferno z Zapomnianego Lasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sarkazm napisał:

rozumiem że Kuźniecow nie daje już zadania bym spił tego wojskowego na Agropromie i zajumał teczke z raportem? BO coś nie daje a zwykle w poprzednich wersjach dawaj po tym jak mu przyniosłem 10 flach.

On da Ci to zadanie, ale nie pamiętam już w którym momencie gry. Ale na bank gdzieś na początku.

 

5 minut temu, Sarkazm napisał:

Sidorowicz daje misje na schowki Kolekcjonera po tym jak wrócę z artefaktem Inferno z Zapomnianego Lasu?

Chyba po tym, jak wrócisz do niego z fleszką od Żwawego. Powinieneś mieć dialog do Sidora "co Ty taki radosny", on Ci powie jakiś głupi wierszyk i wspomni o Kolekcjonerze i żebyś przeszukał wioskę. 

To początek gry, który  przechodziłem dawno dawno temu i pewnych rzeczy już nie pamiętam, bo to ogromny mod. Żeby zapamiętać każdy taki szczegół z tego moda, mózg musiałbym mieć większy niż ten w x16.:happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sarkazm napisał:

@wariatzadanie z spodniami jest niewykonalne, znajdują się one da dachu wieżyczki strażniczej i nie ma jak tam wejść, gra oszukuje

Wchodzisz na schody od wieżyczki, skaczesz na płot i z płotu na gałąź drzewa z którego wskakujesz na dach wieży

Wystarczy pomyśleć chwilę

Edytowane przez Zwinny
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.