Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Smok Kilka postów wyżej masz dokładnie opisane co trzeba zrobić by zdjąć antyczita i móc dokonywać zmian i/lub móc wrzucać dodatki. Żadnych zmian w uprawnieniach dla tego moda nie trzeba dokonywać.

No chyba że zależy to od systemu, ale w tym to ja się nie znam. Mam Win 7 i wszystko hula jak ja zagram, bez nadawania grze jakichkolwiek uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Dziwne... A powiedz mi, czy po zrobieniu wyspy na Generatorach, albo po zrespieniu dekodera z Jupitera, otrzymałeś sms od Fanata, że w wiosce pojawiła się jakaś dziewczyna? Chodzi o Marię.... i te trudne zadanie na ratowanie grupy Gila na CEA-2. 

Jak miałeś taki sms to może jak ruszysz to zadanie to Prime będzie gadać? Nie wiem czy są jakieś powiązania między tymi zadaniami, ale może warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mogę ubić Lonke Einstein z bunkra naukowców na Jantarze? Notorycznie blokuje mi drzwi do bunkra stojąc w nich, przez co bardzo mnie to wnerwia. Wykonałem test i po kilkunastu próbach wejścia do bunkra wykończyłem go i jakoś nikt nie zrobił się wrogi, ale nie wiem czy będzie później gdzieś potrzebny.

 

Edytowane przez zbych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na zwiększenie liczby FPS ? Zmniejszenie standardowych opcji graficznych w grze za bardzo nie przyniosło efektu, pomimo że gram na statycznym i prawie wszystkie suwaki mam na minimum. 

Tragedii nie ma, da się grać ale miło było by dodać jeszcze z 5-8 FPSów żeby jak masełko chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Insidious Żywe serce będzie działać dopiero wtedy, jak będziesz miał na niego receptę. Jak sobie zrespiłeś albo kupiłeś u Sacharowa to i tak nie będzie dopóki nie zdobędziesz recepty.

A jak masz receptę i sam sobie je ugotowałeś, to podchodzisz do trupa i wyrzucasz art z plecaka na niego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Ale chyba miałeś już wtedy receptę. No i skąd 300 tysięcy wziąłeś żeby je u Sacharowa kupić?:biggrin: 

Z tego co pamiętam to nie zadziała bez recepty, gdzieś widziałem taka informację. No chyba że ja już nie bardzo pamiętam...:biggrin:

Dzisiaj się wziąłem za drugi dzień fali mutantów... Po miesiącu przerwy od Op.... Ciężko było.... Za długa taka przerwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ignachinio napisał:

 

Czy Kalinin daje jakiś łańcuszek zadań?

Kalinin jak najbardziej daje zadania :

 

  1. LR-300ML «Снайперская» (LR-300ML_m1)
  2. M14 (wpn_vint14)
  3. CZ 550 (wpn_cz550)
  4. HK G3SG1 (wpn_g3sg1)
  5. FN F2000 «Палач» (fn_f2000_sniper)
  6. HK 417 «Sniper» (wpn_hk417_sk1)
  7. SIG SG-550 «Sniper» (wpn_sg550_sr)
  8. Knight's SR-25 (wpn_sr25_mk11_mod0_sk1)
  9. AWP «Antikiller» (wpn_awp_m1)
  10. Zastava M76 (wpn_zastava_m76)
  11. FN SCAR SSR Mk.20 Mod.0 (wpn_scar_snip)
  12. Barrett М95 «Шёпот» (wpn_b94_sil)
  13. Именной Cheytac M200 (wpn_m4_m1)
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.