Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Ignachinio napisał:

pobrał bym grę na nowo ;) taka sugestia

 

Jaka sztuczka z podstawki?

chodzi mi oto ze jak miałes w podstawce z 5 pelikanów i wchodziłes do anomalii to cie leczyło i naprawiało pancerz, chodzi mi czy w Opie tez to działa czy nie

https://www.youtube.com/watch?v=44pOwgecUnc

tu pokazuje o co mi dokladnie chodzi tylko z inna anomalią.

p.s mam nadzieje ze tak sie linki wstawia bo jeszcze nie jestem przyzwyczajony do forum

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Akurat przed chwilą zakończyłem fabułę cienia Czarnobyla w OP 2.1, iiii nie było tej cutscenki gdzie Striełok z kałacha strzela w tą maszynę zagłady. Po prostu przeniosło mnie do centralnej Prypeci, nic nikt nie powiedział, nic nie pisze. Nie wiem czy to tak powinno wyglądać ale wolę się upewnić. Trochę zlamusiłem jak się przez te teleporty przechodziło, bo już dosyć późno i tyle tego robactwa monolitowego że nawet strzelać mi się nie chciało. I ogólnie włączyłem nieśmiertelność i pominąłem wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pograsz tak, lepiej zrób jak mówił @wariat bo będziesz miał bugi na CEA-2 a do sterowni tez jeszcze zawitasz :P

Nie sposoby z włażeniem do ogniska tutaj nie działają..

Oficjalnie do 10% pancerza możesz sam naprawić

Resztę u mechaników za czarną energię.

Spoiler

Ponieważ bardzo mnie to męczyło jest przygotowana ułatwienie dzięki któremu możesz naprawiać wszystko wystarczy poszukać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatDobra, udało się wszystko zniszczyć oprócz BTR-ów. One się nie zrespią 2 raz jak je rozwale? Bo raz na Kordonie wrzuciłem w BTRa moje ostatnie 8 granatów, zniszczyłem ale później znowu się pojawił... 

Aha, mam pytanko. Jest tutaj jakiś dekoder, który wyciąga pieniądze z zwłok? Bo ja miałem taki w STALKERSOUP i uzbierało mi się 300k z drogi do wyłączania mózgozwęglacza i z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

@wariatDobra, udało się wszystko zniszczyć oprócz BTR-ów. One się nie zrespią 2 raz jak je rozwale? Bo raz na Kordonie wrzuciłem w BTRa moje ostatnie 8 granatów, zniszczyłem ale później znowu się pojawił... 

Odkąd rozwaliłem BTR-Y po misji z teczką od tamtej pory zaden BTR sie nie pojawił. Więc niewiem dlaczego dla ciebie zrespił się 2 raz, i zamiast 8 granatów mogłes uzyć 1 zapalniczke i by wybuchł. (jeśli wogole miałes)

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na niezbadanych terenach, i muszę znaleźć akumulatory i zegarek Starca. Zawitałem u Pielgrzyma, w sprawie akumulatorków i zegarka, i on chce żebym wziął jego schowek u snajperów bez robienia hałasu. A ja dopiero na początku, nie bardzo zrozumiałem Ginekologa i szukałem po mapie Starca i jego pieczary. Dlatego z pół godziny szukałem i w końcu znalazłem, ale przed tym właśnie znalazłem tych snajperów i ich rozwaliłem... I teraz od razu po wzięciu misji, pokazuje mi się sms że misja nieudana... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.