Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

Tak i będziesz miał zadania przy których będziesz musiał użyć właśnie mutanta z embrionu. Więc warto zbierać.

Tak, juz robiłem zadanie na walke pseudogigantów od kalina na ATP zgaduje ze bedzię wiecej? Doktorek pewnie da coś . Mi swita ze to bedzie "humanitarny sposób"

ile tych zadań jest mniejwiecej na uzycie embrionów?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo :) Robiłeś zadanie dla Monolitu będąc ich członkiem :) Kolega się wzruszył, że im pomagałeś i postanowił zostać twoim ziomem i nie strzelać do Ciebie :)

A tak na serio skrypt gry przeliczył, że byłeś neutralem dla niego i zamiast znowu stać się wrogi pozostał nim. Nie wykonywałeś żadnych zadań dla Cienia Monolitu?

 

Pytanie ma ktoś receptę na zmutowany fragment mostka (ale całą) potrzebuje do zadania dla Fenira ale nie mam jej drugiej cześći :P Albo kto daje resztę tej recepty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

A tak na serio skrypt gry przeliczył, że byłeś neutralem dla niego i zamiast znowu stać się wrogi pozostał nim. Nie wykonywałeś żadnych zadań dla Cienia Monolitu?

Nawet nie robiłem Ciągu Zadan dla gornika zeby uratować Jeńca w labiryncie, Nawet nie mam przejscia do labiryntu nie zaczynałem tego jeszcze.

W skrócie mowiąc Nie zobaczyłem na oczy ani Jeńca ani Cienia Monolitu, bo ten wątek zostawiłem sobie na pozniej. Ten wątek fabularny moge se wziąść w każdej chwili ale narazie robie zadania poboczne. bo daje mi to więcej frajdy jak narazie.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie !, Mam 6 Pytań!

1) Gdzie znajde Grzechotke lub Przepis na stworzenie grzechotki? jak pamiętam do labiryntu mi bedzie trza i do zamowienia mi potrzebne

2) Gdzie moge szybko kupić Plecaki? chce zacząc Chomikować i zbierać jak najwiecej. Bo zamówienia i questy same sie nie zrobią a czas ucieka. Kicenko mówil ze Sidor miał je w asortymencie, problem w tym ze Sidor nigdy nie miał plecaków na sprzedaż, co jedynie widziałem ze miał MP3 i spiwory, a plecaki? nie miał.

3) Do czego najlepiej użyć tą amunicje ? :     338 LM,   .408 Chey Tac ,   .700 Nitro Express,   12,7 x 55 mm SC-130 PT/WPS,

9,3x64 mm/Brenneke

Jak pamiętam to w Stalkersoupie nie przypominam sobie zebym uzywał tej amunicji zawsze albo uzywałem 5,56 , 5,45 albo tej częstszej amunicji np do LMG itp

Nigdy Tez nie uzywałem Pistoletów! tylko do questów uzywałem

4) Gdzie znajde/Kupić Berette M93R ? Ostatni potrzebny pistolet dla Kulinara.

5) Gdzie Znajde/Kupić CZ 75? Ostatni pistolet który musze zdobyć dla Arniego na test Pistoletów

6) Tak wiem że już o RPK sie pytałem, już chyba 2 razy ale ostatnio zdobyłem jeden egzemplarz u Kicenka w barze a teraz pytanie moze komuś sie przypomniało czy jakiś NPC nie miał tego w cyklicznych lub ktoś miał to nagrode za zadanie?

za każdą udzieloną odpowiedz bardzo serdecznie dziekuje!

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67

1. Receptę zdobędziesz od Górnika.

2. Rób poszukiwania schowków, Kostia, Kolekcjoner itp i będziesz miał plecaki. Nikt ich nie sprzedaje.

3. To naboje do karabinów snajperskich. Jedynie .700 Nitro Express to nabój do sztucera.

4. Pytaj Informatora w barze o zadania cykliczne, on za jakieś zadanie dawał Berettę, ale nie wiem czy akurat taką.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Samotnik67 napisał:

Do czego najlepiej użyć tą amunicje ? :     338 LM,   .408 Chey Tac ,   .700 Nitro Express,   12,7 x 55 mm SC-130 PT/WPS,

9,3x64 mm/Brenneke

Najlepiej, to ich tak dla zabawy tak nie używaj, ja używam tego cheata od Junxa i mam tylko około po 5 naboi z każdej, 338lm to nie wiem, .408 Chey Tac to jest do snajperki "Intervention", akurat tej amunicji jest nawet dużo, 12,7 x 55 mm SC-130 PT/WPS to używaj ile chcesz, ja się w tej amunicji topie, bo jak bym mógł to bym miał około 2660 naboi takich, są do WSSK "wydech", super snajpra, 9,3x64 mm/Brenneke to są do takiego małego sztucera, nie pamiętam jak mu było, ale jest fajny, i jeszcze do kar98k jakiegoś specjalnego, wczoraj dostałem, jest fajną zabawką ale jeśli takiej amunicji nigdzie nie ma to jest absolutnie bezużyteczny.

CZ75 To znajdziesz w schowku Arhary na Radarze, a beretke M93R to ja znalazłem gdzieś na Jupiterze ale jak, nie pamiętam.

3 godziny temu, Samotnik67 napisał:

Tak wiem że już o RPK sie pytałem, już chyba 2 razy ale ostatnio zdobyłem jeden egzemplarz u Kicenka w barze a teraz pytanie moze komuś sie przypomniało czy jakiś NPC nie miał tego w cyklicznych lub ktoś miał to nagrode za zadanie?

Ten od zabijania psów przed barem ma zadanie cykliczne na RPK za chyba 8 plecaków, ale wiem że plecaki dla ciebie to cenna rzecz :D 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Ten od zabijania psów przed barem ma zadanie cykliczne na RPK za chyba 8 plecaków, ale wiem że plecaki dla ciebie to cenna rzecz :D 

To już Troche za pózno zrobiłem jego wszystkie zadania cykliczne na plecaki. własnie stąd dostałem egzemplarz RPK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to tak nie działa. Każda postać, która ma zadania cykliczne, ma również kilka zadań, które są tylko dla tej postaci i po wyczerpaniu "linii zbierackiej" nie pojawiają się znów. Ten powinnościowiec przed barem zbiera plecaki (kończy się na 10), Pietrucha daje kilka zleceń na automaty radzieckiej produkcji. Jurik kolekcjonował będzie glocki, Nabój fleshki muzyczne ect... 
Pro tip jest taki, że jeżeli zawalimy, któreś z tych zadań, na którymkolwiek z etapów, linia zadaniowa resetuje się po jakimś czasie, z tym że musimy zaczynać od nowa.

 

Spoiler

Jeśli się myle, proszę poprawcie. Ale np. Nabój po tym jak zawaliłem questa na fleszki dał mi to zadanie od początku po kilku dniach.

@Samotnik67 RPK daje też zachar za przyniesienie mu jednego z noży. 

Edytowane przez raczejtak
przypomniało mnie się coś
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wariat napisał:

Wasyli na Bagnach może naprawić.

Właśnie do niego Podbiegłem i chciałem sprawdzic czy da naprawić, Nie mam takiej opcji zeby naprawić u niego Broń białą mam to samo co u innych techników.

Kiedy Odblokuje mi się ta opcja na naprawianie u niego?

Edit: Bedę potrzebował Pędy Masy, ale w Mrocznej Dolinie sie nie respią, juz byłem tam kilkakrotnie Gdzie to sie respi? jak pamiętam do zamówienia potrzebne i questów

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2020 o 16:09, Samotnik67 napisał:

Właśnie do niego Podbiegłem i chciałem sprawdzic czy da naprawić, Nie mam takiej opcji zeby naprawić u niego Broń białą mam to samo co u innych techników.

Kiedy Odblokuje mi się ta opcja na naprawianie u niego?

Edit: Bedę potrzebował Pędy Masy, ale w Mrocznej Dolinie sie nie respią, juz byłem tam kilkakrotnie Gdzie to sie respi? jak pamiętam do zamówienia potrzebne i questów

Na bagnach przy kontrolerach często występują (w ich chutorze) czasami na radarze. Ogólnie jak są questy to się pojawiają.

 

Ponawiam pytanko podeśle ktoś drugą cześć recepty na zmutowany fragment mostka albo powie kto to daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.