Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dr_Sztychowka napisał:

kto mi da receptę na embrion szpona śmierci?

Gadające Głowy lub jak kto woli poradnik mówi, iż ową receptę znajdujemy przy trupie Susłowa, w jego PDA, na bazie Czystego Nieba w trakcie fabuły "Kryształowe Czaszki" (nie mylić z tymi z Indiany Jonesa:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wariat napisał:

embrion szpona śmierci wpadnie Ci w niewidzialnych schowkach. Bierz się za nie.

Tu jest ten problem, że ja teraz bym miał schowki kolekcjonera na generatorach. Znaczy się chyba na generatorach bo tam nie jest to jasno opisane, ale raczej na generatorach. I przejście na generatory, już sobie to akurat sprawdziłem, to dostanę akurat zaraz po rozmowie z Klonowem, kilka tam zadań trzeba będzie dla niego zrobić, ale no on nie chce ze mną gadać ;). Chyba że jeszcze przed tym był embrion szpona śmierci ale ja tego nie zauważyłem, zaraz sprawdzę schowki czy czasem nie mam :D.

5 godzin temu, Anton Gorodecki napisał:

Gadające Głowy lub jak kto woli poradnik mówi, iż ową receptę znajdujemy przy trupie Susłowa, w jego PDA, na bazie Czystego Nieba w trakcie fabuły "Kryształowe Czaszki"

Aha, dobra, tylko powiedz mi kiedy ta fabuła się rozpoczyna, bo z tymi fabułami jest takie zamieszanie że czasami nie wiem dla kogo misję robię :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dni zajmuje odnowienie sie zadań cyklicznych u NPC? np u Sidorowicza?

Mineło już z 10-20 dni a sidor nie chce odnowić questów cyklicznych, zalezy mi zrobienie 3 x zadło skorpionicy, bo daje 2 x Plastyd a własnie mi potrzeba tyle na zakonczenie Demomana

u innych NPC odnawia sie normalnie, u Wilka , barmana itp ale Sidor jest jakis dziwny, moze ktos doradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz jakiś innych zadań wziętych? Bo on czasami tak ma, że jak nie zakończysz jakiś to tamte od nowa nie zastartują :)

@Dr_Sztychowkarandomów ? ten bibliotekarz jest ważny.. Resident daje wiele zadań tak jak Anna a Fenir powinien być tam gdzie Sułtan w Zewie.. no i jest jeszcze Bulaoka czy jakoś tak taki śmieszek :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ignachinio napisał:

A nie masz jakiś innych zadań wziętych? Bo on czasami tak ma, że jak nie zakończysz jakiś to tamte od nowa nie zastartują :)

ojojoj.. ja juz ukonczyłem Wszystkie jego mozliwe questy w tym momencie, wszystkie questy na zabicie stalkerów, Abakan - podlufowy granatnik - zepsuty egzo monolitu, wszystkie zwiazane na czesci mutantow,

Nie chce mi tego odnowic niewiem dlaczego.

jedynie czego nie zrobiłem to obrona agropromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ignachinio napisał:

A nie masz jakiś innych zadań wziętych? Bo on czasami tak ma, że jak nie zakończysz jakiś to tamte od nowa nie zastartują :)

Oj nie wiem, ja mam pamięć jak tuszkan to nie pamiętam kto kiedy o co i gdzie dawał mi zadanie, ale jak teraz patrzę to raczej nie, pewnie któregoś nie wziąłem i to dlatego.

@Samotnik67Ale tu chodzi nie o zadania cykliczne tylko te ważniejsze, nie wiem jak je nazwać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ignachinio napisał:

Najpełniej podejdź do niego  zobacz czy czegoś nie masz :P

Co masz na myśli? zrobiłem każde poboczne zadanie jakie mogłem, teraz musze wrócic do ducha i dać mu 10 złotych kotletów

nie mam innych zadań mam już 34 kart dla kuzniewcowca, ale gdzie 2 pozostałe? niewiem.

nie zrobiłem jeszcze szukania dokumentów dla Worona, ani nie szukałem schowków kolekcjonera, oprocz zrobienia jego schowka tutorialowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, ale ja jestem dziś nie zesynchronizowany :007: Nie zauważyłem tej odpowiedzi Samotnika na górze i myślałem że my piszemy cały czas na jedno pytanie :P 

1 minutę temu, wariat napisał:

A zadanie na Krysiuka zrobiłeś

Kogo??? Nie pamiętam żebym z nim gadał...

 

1 minutę temu, wariat napisał:

Spotkałeś kotobehemota

Tego też nie znam... Coś czytałem w poradniku o nim ale sam go nie spotkałem...

2 minuty temu, wariat napisał:

masz aktywne zadanie na bioradar?

To akurat zrobiłem, to od Holograma nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka No co Ty, to jak Ty grasz?:biggrin:

Mi chodzi o to, że nie masz kwestowych npc na Skadowsku.

Musisz wykonać zadanie Borowa (przywódcy bandytów w DM) na Szczura.... Eee, tzn krysiuka, a dokładniej jego pda. Po wykonaniu tej nitki Borow opowie Ci o Fenrirze i o tajemniczym stalkerze, którego musisz znaleźć (Kotobehemot). On Ci da zadanie na schematy bioradaru i wtedy na Skadowsku pojawi się Fenrir i spółka:) tzn wszyscy kwestowi npc.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo nie..... Powiedział bym brzydko, że ch.. fabułę strzelił.... ZABIŁEM BOROWA NA POCZĄTKU GRY:021:

Wiedziałem, już @Samotnik67 mi mówił że to jest masakra że zabiłem Borowa, chyba za niedługo zacznę od nowa :( No cóż, jak zabijać to zabijać pomyślałem i pod celownik sobie Borow wpadł, jeszcze Żyła prawie padł ale już nie chciałem go ten tego. 

Albo ma ktoś może save przed gadaniem z Klonowem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.