Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2019 o 16:53, Mruwneike napisał:

Pewnie było to wałkowane wiele razy ale jak usunąć napis "developer mode" gdy dodam ułatwienia?

Nie gram w  OP 2.1 ale mam postawioną (patch 8.2) więc sprawdziłem jak to jest u mnie.  

Pobierz paczkę:

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZXygQkZLN08NoGKOg85itnN4gjVcHbzJjTy

Zrób kopię swojego katalogu bin i pliku fsgame.ltx w bezpieczne miejsce.
Wypakuj pobraną paczkę do katalogu z grą ze zgodą na nadpisanie plików.

Przed:

ss_oldman_11-11-19_13-32-50_(hospital).thumb.jpg.08263fb4935ee26d98a21ffe4d4b3d4d.jpg

Po:

ss_oldman_11-11-19_13-36-27_(hospital).thumb.jpg.91ae36e3be8aa1c59dfac3b3b123904c.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zwinny napisał:

Ja mam pytanko jeszcze, po co są odtwarzacze skoro nie można słuchać muzyki? Trzeba ściągać osobną paczkę? Ma ktoś link? 

Swoich sejwów nie mam bo nie gram w OPKę ale jak masz sejwa z odtwarzaczem w ekwipunku to wstaw postaram się sprawdzić co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny A po co komu tutaj odtwarzacz? Stalker, zwłaszcza w OP, powinien się skupiać na tym, jak przeżyć, a nie beztrosko słuchać disco-polo:biggrin:

Poza tym na wielu lokacjach w tej wersji są zajebiaszcze ambienty, miód dla ucha:biggrin: Oczywiście, każdy ma swoje wymagania, ale moim skromnym zdaniem te odtwarzacze są niepotrzebne:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wariat napisał:

@Zwinny A po co komu tutaj odtwarzacz? Stalker, zwłaszcza w OP, powinien się skupiać na tym, jak przeżyć, a nie beztrosko słuchać disco-polo:biggrin:

Poza tym na wielu lokacjach w tej wersji są zajebiaszcze ambienty, miód dla ucha:biggrin: Oczywiście, każdy ma swoje wymagania, ale moim skromnym zdaniem te odtwarzacze są niepotrzebne:)

a co jest tam disco polo?

komuś się ogólnie udało odsłuchać te utwory które są na tych fleszkach? są gdzieś w plikach gry? Czy to tylko takie nazwy i nic więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ignachinio napisał:

a co jest tam disco polo?

komuś się ogólnie udało odsłuchać te utwory które są na tych fleszkach? są gdzieś w plikach gry? Czy to tylko takie nazwy i nic więcej?

O ile dobzre pamiętam to tych plików nie ma i chyba nie było w żadnej instancji Op-ka .Tak jak pisał @tom3kb - były jakieś konflikty .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ignachinio napisał:

Czyli nie będzie mi dane wysłuchania składanki sidora :D

Bezpośrednio w grze - nie . Ale juz via np Youtube - jak najbardziej tak. Dla ułatwienia poszukiwań - lista "przebojów" Sidora:

1541057591_Beztytuu.thumb.jpg.2540fab2058bd84c5dec33aee1b9253f.jpg

Polecam "Skillet" - jak w moim wieku da sie tego słuchac - to znaczy że  niezła muzyka.:033:

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio takie coś mi w internetach wyskoczyło

http://france.epicstalker.com/viewtopic.php?t=102

Niby muza z op 2.1 z flaszek, archiwa po prawie 2Gb. Ostatnie wpisy w temacie.

Co to jest nie mogę sprawdzić bo jestem na telefonie. Jak się nie boisz :) to możesz sobie zerknąć.

Ewentualnie szukać na yt jak napisał boberm albo pobrać archiwa z muzą ze starszych wersji solianek, pewnie większość kawałków ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zginął mi Damian Ivanhoe czy jak mu tam. Ten powinnościowec co go na muszce trzymają w Dolinie Mroku. Była strzelanina na bazie bandytów i Damian uciekł, zjawił się na wysypisku jak bandyta.  Pytanie jest on potrzebny fabularnie do czegoś? Czy można go olać. A może jakoś potem zmartwychwstanie i będzie już w powinności. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio U mnie on zniknął po mojej wizycie w Dolinie mroku, i więcej go nie spotkałem. Chyba można go olać. Jak zginął i nie wyświetlił Ci się czerwony napis że zginął ktoś kwestowy, to kij z nim. W Dolinie ważny jest tylko Maks Luber (czy jak mu tam) ten co go odbijasz z Nabojem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio  Słabo pamiętam, ale to chyba było zadanie "w tle", aby wybić bandytów zanim rozwalą tych nad dołem, a ich też nie uszkadzając.

A żartobliwie mówiąc, ja będąc na jego miejscu, też bym szybko z jakiegoś trupa ściągnął bandyckie wdzianko, aby w nim wydostać się najpierw z budowy, a potem z Doliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w poprzedniej grze typ stał sobie nad tą studnią i dawał mi zadania :D Przy jakiejś zadymie po prostu uciekł.. i był na posterunku na wysypisku.

Teraz uciekł ale na wysypisku był jak bandyta i go Prapor z ekipą obrobił.

A nie ukrywam, że typ dawał dobre zadania można było sobie na nich zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio  Ta jego aktywności zależy właśnie od sposobu i szybkości likwidacji bandytów. A na pewno był to ten sam NPC? Czasem mają bardzo podobne nicki, różniące się szczegółami. Powinność by swojego nie rozwaliła. Też chodzisz we wdziankach różnych ugrupowań, bo jesteś rozpoznawalny nie po nich, a po sygnale wysłanym przez PDA. Takie "Swój - Obcy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.