Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignachinio  Na pytanie o Beryla nie odpowiem. Mam na koncie sporo modów w wersji oryginalnej, nie omawianych na forum. Trudno spamiętać nazwę każdego.

Na pancerzu to chyba było godło. A pancerz to patriotyczna przeróbka kogoś z naszych. Ja tam osobiście wolałbym nie mieszać naszej nacji w te "rozgrywki". Zrobił to już Zaurus, ale rola jaka przypadła naszemu rodakowi w modzie, była niewielka, na dodatek mocno kontrowersyjna i przeznaczona na cichy odstrzał. Konieczny dla fabuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już znalazł sposób na ścinki? Próbowałem sposobu z lżejszymi teksturami i wyłączeniem v-sync, bezskutecznie. Próbowałem sposobu "Czujny" z wycięciem gamedata.dbzz_rustik_old_zone jak i "Hans" ze skopiowaniem całego moda do inne ścieżki też bez skutku. Obecnie mod jest niegrywalny nawet na ustawieniach minimalnych gdzie op2 mi działa na max ustawieniach. Dla testu zainstalowałem i uruchomiłem też czystą wersję 2.1 bez żadnych patchy czy spolszczeń i dalej to samo. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michu55

Hmm wszyscy raczej chwalą optymalizację OP 2.1.

A ty piszesz o niegrywalnym nawet na low?

A jak stary piecyk? Bo ja np na dziadku z 2011 gram w FullHD i na średnich i jest elegancko, wcześniej zachowawczo ustawiłem na low to już w ogóle se latał.

Bo takie małe przycinki od czasu do czasu to normalka w Stalkerach, ten typ tak ma.

Micro stuttering? To zwiększenie pliku wymiany czy tam pamięci wirtualnej, instalacje na ssd, zmiany w zasięgu a-life itp.

O Różnych rzeczach czytałem.

Chyba, że "niegrywalny" to chodzi ci np nie ma stałych "60/120/500" fps no ale tu to nic nie powiem bo ja z kalkulatorem nie gram i fps nie liczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Trzeba teleport monolitowców. Ale jest też druga opcja.

Jak masz już ręczny teleport na cea-2 w teleporterze to on też przeniesie Cię właśnie na ten dach.

Znalazłeś już ręczny teleport na cea-2 i masz go w teleporterze?

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.