Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam (ale pamięć zawodna jest) poszukał bym przy stacji kontenerów. (tam gdzie kord leżał) chyba że  to nie to zadanie, to coś mi świta że kiedyś ich ganiałem po środku mapy.. Ale nic nie obiecuję. Panowie takie pytanie.. udało wam się więcej 3G60 (granatnik rewolwerowy ale ten zwykły) znaleźć ? Bo ja mam jeden i parę zadań na niego. Idzie go gdzieś kupić dostać? To samo z Glockami dla Jurika idzie dostać gdzieś duplikaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle jak bierzecie jakieś zadanie cykliczne i jest pokazana nagroda, a za bardzo wam nie pasuje to wychodzicie, znowu wybieracie to samo zadanie już jest inna i tak kilka razy. Przeważnie jest kilka wariantów co można dostać więc można sobie trochę dopomóc gdy np potrzebujemy czegoś bardziej niż to co nam proponują od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Adrenalina go ma, ja kiedyś u innego handlarza go przegapiłem, a potem nie chciał pojawić mi się długo w asortymencie.

I on chyba maks kosztował 20tyś nie 200.

Długo mi to zadanie wisiało bo liczyłem, że znajdę albo dostanę w nagrodę ale ostatecznie musiałem świnkę skarbonkę rozwalić i kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze informacje z 17.02.2020r z prac nad OP 2.2.

Trwają intensywne testy i łatanie błędów w nowej wersji.

dwSCevydTco.jpg

Dużo zmian w różnych elementach moda, np:

Zmiany w wątku Szachisty, w notatkach, teleportach itd.

Zmiany w starej fabule Solianki na lokacjach Limańsk, Generatory, Szpital.

Unikalne egzemplarze broni do zdobycia w pojedyńczych sztukach.

TlvSfttFKeU.jpg

Podczas zadania od Borowa na strzelanie do butelek mamy dostawać smsy z ilością już zniszczonych. 

Nieśmiertelniki monolitu uzyskamy tylko od Mistrzów.

Duże zmiany w starej fabule, nowe zadania, część starych usunięta.

Zmiany w spawnie na lokacjach.

KFs_9qHGCy0.jpg

Pojedyńczy detonator do wszystkich rodzajów ładunków wybuchowych.

Spanie w bezpiecznych miejscach, na niektórych lokacjach sen praktycznie niemożliwy z powodu braku takich miejsc.

1UUk6Ec8VPE.jpg

Trochę nowych wysokiej jakości modeli broni.

Zmiany w animacjach dłoni i broni.

wdmA1oRLj4M.jpg

Zmiany w warunkach zdobywania niektórych osiągnięć.

Poprawki i zmiany w opisach zadań, broni, przedmiotów, a także w dialogach.

RK193c0sR1A.jpg

Nowe ikony.

Nowe i przerobione stare questy.

Różne mniejsze i większe zmiany i poprawki w smsach, teleportach, warunkach zaliczania zadań i blokowania linii fabularnych.

y8bpJvGJIsY.jpg

Nowa fabuła na lokacji Dolina Szeptów.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Ale od nich chyba nie ma nic innego poza Solianką. Tego kolosa można by podzielić na 10 mniejszych modów. Mniej zbugowanych modów. Przynajmniej można by było je powtórzyć, jak coś się schrzani, bo trochę słabo jak coś się zwali w połowie gry, to raczej nikomu nie chce się grać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.