Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, rdrv7 napisał:

Kostia jakiś pobugowany czy jak, siedzi w barze i sie opierdziela zamiast schowki dawać (ostatni chyba na wysypisku miałem).

Sam jesteś pobugowany.

Kostia da Ci zadania na schowki jak wykonasz zadania z podstawki. Jak z posterunku na Kordonie wezmiesz walizkę i zaniesiesz ją do Barmana, będzie wtedy z Tobą gadał.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, mam problem z zadaniem z fotografem. A dokładniej, anomalie. Już zrobiłem wszystkich anomalii zdjęcia tylko nie dymu z ogniska. Porobiłem z 20 fotek ognisk z różnych odległości, perspektyw ale nic nie działo się. Nie wiem czy chodzi o jakąś anomalię, znam wszystkie podstawowe anomalie typu np. elektra, trampolina a tu jest za przeproszeniem pierdyliard anomalii i wogule contentu, zawsze jakiś nowy mutant lubi mnie zaskoczyć. Pomyślałem że chodzi o anomalie jakąś taką co ma takie dziwne parchy szare które krążą, ale to chyba jest anomalia "tornado". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ignachinio napisał:

Dwie sprawy, w zakładzie metalurgicznym znajdują się plany anomalnych granatów dla Adrenaliny... Gdzie je znajdę :)

W sumie druga sprawa to pytanko czy u was Kot też siedzi potem na Dziczy i strzela się z mutasami?

W budynku administracyjnym, tam gdzie handlarz. U mnie był w plecaku na biurku na jednym z pięter.

Kot powinien być w szpitalu:) na dziczy nigdy go nie spotkałem.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Tak wygląda mój spis anomalii:600534094_ss_kubafilip_06-25-20_18-48-52_(l07_military).thumb.jpg.0c22ac49d3040199f7213b2d0141d5df.jpg

Chłopaki, znalazłem.

Laboratorium X18 pokój przed nibyolbrzymem

1626755919_ss_kubafilip_06-25-20_19-53-36_(l04u_labx18).thumb.jpg.c5bb787b6d3232790d491de9c2a5fa00.jpg

anomalia dym z ogniska

Mam pytanie. Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z zdjęciami embrionów dla Pietrenko? Łażę po X18 i nie wiem co to nawet jest embrion. Raczej nie chodzi o ten embrion o którym ja myślę, embrion mutanta, i jak wyszukiwałem "embrion" w google to jakiś płód wyskakiwał.  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Wie ktoś może czy młot dwuręczny jest możliwy do naprawy? Bo znalazłem akurat w schowku i bibliotekarze na strzała schodzą pomijając ten fakt że młot waży 7kg to jest wyśmienity. I są 2 wady. 1 to jest ta waga, a druga, to jest to że się bardzo szybko psuje. Już mam do połowy zepsuty a Sidor nie chce naprawić, nie ma takiej możliwości dialogowej. Remzestawy też nie współpracują z młotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Mnie też denerwowało to zadanie i musiałem kilka razy wczytywać autosave z wejścia do Szpitala, bo mi brakowało... nerwów do szukania:pilatarczowa:

Musisz zryć nosem lokację bo nawet po rozbiciu tych skrzynek te buteleczki niewiele widać. Buteleczek ma być chyba 15, jedna, ostatnia którą szukałem najdłużej jest na klatce schodowej zaraz obok teleportu.

@Dr_Sztychowka Wasyli na Bagnach może naprawić broń białą. No i są jeszcze specjalne remzestawy do naprawy broni białej (jednego można użyć 3 razy). Mogą walać się w schowkach ale też można je dostać u npc-ów za wykonywanie zadań cyklicznych.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Tylko i wyłącznie w tych skrzynkach. Jak dobrze pamiętam, to jak w jakimś pojemniku jest buteleczka to po rozbiciu powinieneś usłyszeć dzwięk tłuczonego szkła. A najlepiej, jak rozbijesz skrzynkę to od razu wciskaj "f" aby ja podnieść.

Niektóre skrzynki leżą na regałach, z tymi trzeba inaczej. Wyciągaj je "shift + f" rzucaj na ziemię i dopiero rozbijaj.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie... Oczywiście znów z problemem - no bo jakżeby inaczej... Problem jest potrójny, bo pojedynczy, to by było oczywiście stanowczo za mało jak na OP-2.1 i tkwi we Wschodniej Prypeci. Chodzi mianowicie o:

1 - D-Pantenol dla Kałmuka, który TEORETYCZNIE miał być niby w szpitalu. MIAŁ być - tyle że go tam nie ma. Przetrzepałem cały szpital z góry na dół i pod górę z lewej na prawą i odwrotnie, wzdłuż i wszerz i w poprzek - sam już nie wiem ile razy i NIC... NIE MA... AMBA wp...liła... 

2 - Niewidzialny schowek, tzw. "dźwiękowy" - "...niedaleko Brzozy, po dźwięku potwora..." Ta Brzoza, to, jak rozumiem, "Bierizka" - czyli sklep o takiej właśnie nazwie. Złaziłem w kółko całą okolicę, zarówno bliższą, jak i dalszą... Złaziłem na wszelki wypadek CAŁĄ Wschodnią Prypeć w poszukiwaniu odpowiedniej brzozy, biegając jak pies z pęcherzem od drzewa do drzewa  i nasłuchując. Jednak JEDYNE potwory jakie słyszałem, to były te, które mnie akurat przy tym podsikiwaniu drzew atakowały.

3 - schowek Łowcy... Biegając w kółko po całej Wschodniej Prypeci - Bóg jeden wie ile już razy ! ! ! - znalazłem wiele schowków, ale pustych. Jeden był tylko z różną amunicją i jeden z lepszą giwerą i czymś tam jeszcze - ale ŻADEN nie był TYM schowkiem, Łowcy...

Już od piątku biegam jak idiota po tej pieprzonej Wschodniej Prypeci w poszukiwaniu tego wszystkiego i już mi się nią totalnie rzygać chce a tych WŁAŚCIWYCH schowków, ani tych prochów dla Kałmuka - jak nie było, tak nie ma... Czy ktoś mógłby coś podpowiedzieć w tym temacie ??? Szukałem już tu, na forum jakichś informacji na ten temat, ale jakoś nie udało mi się nic znaleźć... :037:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Dziwne.... Bardzo dziwne. U mnie ma dialog żeby naprawić bron białą... Cóż, musisz poszukać remzestawów do broni białej.

@Smok

1. W szpitalu na parterze, na końcu łącznika między nimi. Powinna leżeć biało - niebieska skrzynka. No chyba że się rozbiła podczas walki, wtedy może się walać albo jakiś monoliciarz go zakosił.

2. Niewidzialne schowki we Wsch. Prypeci:

Spoiler

 

3. Tajnik Łowcy:

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat - Dzięki serdeczne za pomoc... Mogłem sobie szukać tego wszystkiego do us...nej śmierci... Trzeba być naprawdę niedorobionym przygłupem żeby w takich miejscach umieszczać schowki - w tym jeden niewidzialny - i liczyć na to, że ktokolwiek je tam znajdzie bez jakiejś konkretnej wskazówki kogoś życzliwego...

 Nawiasem mówiąc, ten niewidzialny tylko słyszę jak gdzieś mi tam popierduje, ale za cholerę nijak nie mogę się do niego dostać... Prędzej zdaje się, do jakiejś "psichuszki" się dostanę - i to poza wszelką kolejnością...

Tych prochów też mogłem sobie szukać... BYŁY - ale POD TEKSTURĄ... Po Twojej wskazówce znów tam poszedłem i KICHA - niczego nie znalazłem... Zacząłem ze złości walić granatami gdzie popadnie i dopiero wtedy raczył wypełznąć mi spod tekstury jeden blister... Mam nadzieję że tylko jeden jest potrzebny, bo mimo kilkukrotnego cofania się do sejwu i waleniu granatami od nowa, już ani jeden więcej mi się nie objawił...

@Ignachinio - tak, znalazłem to BMK... Schowałem sobie "na czarną godzinę"... Ja używam FN-2000 "KAT" które zafundowałem sobie u Akima za górę kasy - też zarąbista giwera z namierzaniem komputerowym i regulowanym celownikiem optycznym, co jest BARDZO przydatne przy zmianach dystansu do celu... POLECAM....

Cóż, idę jeszcze chwilę popróbować JAKOŚ dostać się do tego pierdzącego schowka... Jeszcze raz, DZIĘKI WIELKIE za pomoc... :003:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden :)

BMK można ulepszyć i wtedy jest kozakiem ;)

Ten Kat się chowa przy Hostelu innej odmianie FN2000 ;) Polecam go zdobyć

No i część elitarnych snajperek ma też auto namierzanie :D

 

Zadania z tym wilkołakiem dla AAza.. ktoś ogarnia o co chodzi.. wysadziłem wszystkie te puszki przy nim a cwaniaczek żyje dalej :P

 

Ktoś wie co to za anomalia?! zabija od razu :D

ss_igla_06-28-20_22-53-06_(jupiter).jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.