Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zna i poleca ktoś jakieś dobre bronie do walki wręcz? Mam okazję wymienić się z Artiomem Kulinarem za "Ostrze sukcesu" za AA-12, mam AA-12 nowy, ale tylko jeden. Trochę dałem popalić bo kiedyś 3 miałem ale oczywiście chytrość przeciążyła i sprzedałem. Nie wiem czy ten nożyk jest dobry ale po nazwie można chyba się domyślić że nie jest zły. Nie wiem jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Jestem w pieczarze, znalazłem schowek i w nim artefakt "łza", to jest ten skarb? Koło tego jeszcze artefakt "grawi" latał. Znalazłem poradnik(https://stalkerportaal.ru/blog/gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1_kvesty_bara/2018-12-30-701), tam w tym samym miejscu screena zrobili, i że tam monety mają być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Gruba wpadka....:happy: Przecież mówiłem, że to od Łysego wszystko się zaczyna....

Ale masz za to teraz lekcję, żeby częściej w pda zaglądać.:happy:

A tak w ogóle, jak nie wziąłeś tego zadania od Łysego, to skąd miałeś namiar na przejścia do Pieczary? Bo z tego co pamiętam, przejścia odblokowują się i pojawiają na mapie dopiero po wzięciu tego zadania od Łysego właśnie. No chyba że z moją pamięcią już coś nie tak...:happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatNo wiem, ale jak mówiłem, byłem pewny że to wziąłem. A też czasami w OP 2.1 są zadania jakby bez zadań w PDA.

Tak, odblokowywuje się przejście po gadaniu z Łysym, te na wysypisku przejście, ale ja nie wiem czemu miałem też wejście do pieczary przez agroprom, i tam właśnie wszedłem. 

Wiem co nawet mogłem zrobić źle kiedy brałem to zadanie. Czasami robie tak że biorę zadanie, czytam dokładnie historię rozmów i decyduję czy to zadanie chce mi się robić/nie dam rady zrobić i pewnie po prostu nie chciało mi się robić bo byłem przerażony pierwszym pobytem w pieczarze i nie chciałem tam wracać to po wzięciu zadania wczytałem quicksave.

No nic, jutro zrobię wszystko po kolei ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Mam dobrą nowinę, o MP 153 "Praktyka". Już wiem jak to zdobyć. Generalnie to faktycznie u Swiblowa można go nabyć, po przez zadania cykliczne. A dokładnie z częściami mutantów. Znalazłem tu filmik, gdzie gościu faktycznie go dostaje: 35:25 

Słabo mi się zrobiło jak na ten cały proces patrzyłem. No ale co zrobić.

Mam pytania dotyczące mutantów. 1. Gdzie znajdę biomasę? Raz tylko znalazłem na bagnach, tylko że nie mogłem się przyjrzeć, bo już trutka na mnie działała. 2. Gdzie znajdę zarażonego zombie, venoma i szpona śmierci? Wiem że venoma i szpona śmierci można znaleźć na Jupiterze ale jeszcze do tego momentu nie doszedłem. Czy można je znaleźć gdzieś na np. magazynach wojskowych? Raz tam znalazłem, w sumie wszystko, taka masakra była że hej. Ale odkąd zrobiłem zadanie z działkiem dla Czapy, już nic tam się nie pojawia.

Jeszcze jedno, jak, lub gdzie jest Kieł. Nie wiem czy kiedyś już go spotykało się, ale nie przypominam sobie. Także jeśli trzeba go jakoś znaleźć przez coś, to proszę powiedz. Zacząłem robić zadania dla Górnika, i teraz mam do zabicia "Cienia monolitu", ale jeszcze za to nie będę sie zabierał bo wiem że z tym to jest dużo komplikacji. 

Tak czy inaczej, dzięki za pomoc, w poszukiwaniu tej broni :).  

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Mam dobrą nowinę, o MP 153 "Praktyka". Już wiem jak to zdobyć. Generalnie to faktycznie u Swiblowa można go nabyć, po przez zadania cykliczne. A dokładnie z częściami mutantów. Znalazłem tu filmik, gdzie gościu faktycznie go dostaje: 35:25 

Co jak co, jeszcze nigdy nie widziałem gracza, któremu by tak bardzo zależało na jakiejś broni...... Fanatyk z Ciebie hehe:biggrin:

12 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Gdzie znajdę biomasę?

Jak zrobiłeś zadanie na bagnach, to najszybciej znajdziesz ją w Ciemnym Parowie wykonując zadanie dla Sacharowa na zbieranie próbek.

13 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Gdzie znajdę zarażonego zombie, venoma i szpona śmierci? Wiem że venoma i szpona śmierci można znaleźć na Jupiterze

Zarażony zombie to nie problem, na większości lokacji można spotkać.

Venoma i Szpona spotkasz tylko na Jupiterze, choć jest też wyjątek co do venoma, bo jego można spotkać na CEA-1 (idąc wzdłuż głównego budynku, mijając przejście do Sarkofagu).

17 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

gdzie jest Kieł

Rób zadania Soljanki. Z biegiem zadań spotkasz go w tajemniczej pieczarze na lokacji Niezbadane Tereny.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo Szpona i Venoma
Najprawdopodobniej po wykonaniu fabuły cienia, ale pewności od którego momentu gry respy się uaktywniają nie mam, oba mutanty można z łatwością znaleźć też na Bagnach (Venom respi sie niedaleko chatki Kałmuka(często tam zagląda wybijając przy okazji towarzyszących Kałmukowi stalkerów) Szpony czasami biegają na zachodniej granicy mapy), Dolinie mroku(Szpony na północ od przejścia do parowa, Venoma raz spotkałem w fabryce z przejściem do X18) oraz w Prypeci (Szpony respią się przy garażach gdzie wala się pełno trupów Wolności) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ignachinio napisał:

Ile trwa wojna mutantów?

Przeżyłem pierwszy dzień ile jeszcze?

Do znudzenia!:):pilatarczowa:

Pierwszy dzień to na Szewczence. Drugi dzień w Leśniczówce, trzeci w Zakładzie Utylizacji, a potem jeszcze Dzień odpierać ataki z pomocą wojskowych btr-ów w trzech miejscach.

Doszedłem do Zakładu Utylizacji, i nie chcę mi się dalej...:happy:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ignachinio napisał:

Mam nadzieje, że nagroda będzie fajna.

Yhm, taaa....:) W wersji 2.0 nagroda była taka, że pożal się Boże...:happy:

Możliwe, że w tej wersji nagrodę zmieniono, ale tak naprawdę to nie wiem. Jak ukończysz fale mutantów, nie omieszkaj pochwalić się nagrodą....:biggrin:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.