Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, poszło. Nie zajęło to długo bo już wszystko wiedziałem. Teraz mam pytanko. Kiedy te akumulatory będą gotowe? Bo przespałem się 8h, obudziłem się o 2:00 i pospałem 4 razy i już za 5 razem grę mi wywaliło... Mam tak czasami jak śpiesze się i za szybko klikam, i odechciało mi się już dziś grać :P. Czy to przyjdzie sms, np. jak u Pietrenka ładuje akku czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, mam kilka pytan

Gdzie moge znaleść rannych stalkerów do questa "zbawienie" ? ten quest mi wisi juz od bardzo dawna, owszem spotkałem kilku rannych ale bardzo rzadko, rady?

co to są te "nie atmosferyczne SMS" i jaka jest komenda na zmienienie imienia do tych Smsów? bo w menu sie nie da czyli pewnie konsolką sie da a komenda?

Gdzie znajde "Sieja"? bo chce fleszke od niego dla Maxa Lubera

za odpowiedz osobiscie dziekuje

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie ale muszą być przyjacielscy/neutralni wrogów w tej wersji już nie uleczysz. Obserwuj nawalanki pomiędzy bandytami- neutrałami albo wojskiem szczególnie Wysypisko na pewno trafisz na rannych.

Na Jantarze czasami zombii mi raniły stalkerów obok bunkra i na postoju.

Ten SMS to wszystko co do Ciebie przychodzi.. i bierze nazwę od twojego kompa który ma taką samą.

 

Sieja? A nie Siaka? Siak jest na Radarze ... ale pojawi się po wizycie w X 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ignachinio napisał:

Wszędzie ale muszą być przyjacielscy/neutralni wrogów w tej wersji już nie uleczysz. Obserwuj nawalanki pomiędzy bandytami- neutrałami albo wojskiem szczególnie Wysypisko na pewno trafisz na rannych.

Na Jantarze czasami zombii mi raniły stalkerów obok bunkra i na postoju.

Ten SMS to wszystko co do Ciebie przychodzi.. i bierze nazwę od twojego kompa który ma taką samą.

Chyba jeszcze do tej pory ani razu nie widziałem zeby w bijatyce ktos został ranny, kazdy od razu padał bo sie przyglądałem. zdarzyło mi sie wziać z gleby pare stalkerów z powodu farta, np magazyny wojskowe w chatche bez powodu jeden lezal i błagał o apteczke na wysypisku nigdy mi sie nie zdarzyło

a gdzie znajde "sieja" ?  i kiedy najwczesniej bede mogł ukonczyc quest  maxa lubera?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, przypomniało mi się. Co to są te teleporty bez limitu wagi w cheat menu(ułatwienia)? Nie wiem czy powinienem to wiedzieć, ale chciałbym. I jeszcze, czy mieliście kiedyś coś takiego, że jakby idzie czas, ale cały czas jest rano(jakoś tak 4 rano) cały dzień? Jak się prześpię, i nowy dzionek wstaje to wszystko wraca do normy ale to takie trochę dziwne jest :062:. I ostatnie, ile to jest skrzynka wódki? Bo chciałbym zrobić zadanie dla barmana, chyba to jest zamówienie, i dopóki nie dowiem się ile to jest skrzynka wódki to nie ma co zbierać konserw, i co dostaje się jeszcze za zamówienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dr_Sztychowka napisał:

Aha, przypomniało mi się. Co to są te teleporty bez limitu wagi w cheat menu(ułatwienia)? Nie wiem czy powinienem to wiedzieć, ale chciałbym. I jeszcze, czy mieliście kiedyś coś takiego, że jakby idzie czas, ale cały czas jest rano(jakoś tak 4 rano) cały dzień? Jak się prześpię, i nowy dzionek wstaje to wszystko wraca do normy ale to takie trochę dziwne jest :062:. I ostatnie, ile to jest skrzynka wódki? Bo chciałbym zrobić zadanie dla barmana, chyba to jest zamówienie, i dopóki nie dowiem się ile to jest skrzynka wódki to nie ma co zbierać konserw, i co dostaje się jeszcze za zamówienia. 

Skrzynka Wódki to 20 butelek/flaszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dr_Sztychowka napisał:

@Samotnik67O Matko Boska, zawał dostałem. Czyli ja już wlałem 20 litrów wódki w Kuźniecowa? imponujące...

to jeszcze nic takiego, ja mam 90 flaszek wódki i niewiem narazie na co ją wydac, 20 flaszek dla kontrolera juz dałem tego duzego i dla małego tez

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Maksa na Magazynach możesz wymieniać na paliwo do miotacza wódkę. A u Kuzniecowa za broń tak samo jak u chorążego z agro.

 

Co do fleszek.. to musisz mieć odblokowaną Prypeć bo tam jest ostatnia fleszka. łatwe zadanie.

 

Co do rannych to często gęsto mutanty to powodują plus dodatkowo czytaj SMS często ktoś prosi o pomoc  w nich :)

A co do teleportów to normalnie masz limit wagi a tak możesz mieć na sobie ile chcesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ignachinio napisał:

U Maksa na Magazynach możesz wymieniać na paliwo do miotacza wódkę. A u Kuzniecowa za broń tak samo jak u chorążego z agro.

To akurat wiedziałem, tylko ogólnie mi troche szkoda wymieniac flaszki narazie

15 za scat , i iles za pkm i naboje itp

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ignachinio napisał:

To się nie opłaca... Skaty leżą wszędzie a PKM na tony  w Prypeci będziesz miał.

Do tej pory jeszcze nie wlazłem do x-10 ani do radaru, moim celem narazie jest zrobienie jak najwiecej zadan pobocznych ktorych mam na odblokowanych terenach, nie chce niczego przegapic.

i musze pkma lub m60 znalesc z ammo dla woronina na najemników i sie zastanawiam ale mysle ze nie warto wydawac tej wódki

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ignachinio napisał:

Nie rób teraz.. idź dalej z fabułą i jak najszybciej skończ fabułę Cienia.. będzie Ci się łatwiej potem grało.

w takim razie tak zrobie, miałem mysli ze jakis quest mi sie zglitchuje lub nie bedzie do wykonania, od jutra się do tego zabieram

dziękuje za rade

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Witam z powrotem. Zna ktoś jakieś dobre źródełko beozarów? Bo potrzebuję 5 plazmowych gąsienic, ale nie chce wszystkich moich beozarów używać, bo jeszcze pewnie się kiedyś przydadzą.

na Yantarze respi sie ok z 3-4 kontrolerów ( w podziemiach) i w barze respi sie ok 2 - 3 (czasami),  na bagnach koło tego mostu na północ respi sie tez ok 3-5, w Mrocznym Parowie przy tym małym moscie nad stawem respi sie ok 3 szybkich kontrolerów, na ATP koło przejscia na bar też respią się szybkie kontrolery w ilosci 2 - 4 niewiem czy jakoś ci to pomoże bo mi ani razu jeszcze bezoar nie wypadł niewiem czy one są poprostu aż takie rzadkie albo są przypisane do konkretnej lokacji, w STALKERSOUPA dawno grałem i mnóstwo rzeczy mi sie zapomniało ale wiekszosc pamiętam typu questów itp

Mam nadzieje że uda ci sie znaleśc te bezoary.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 Ok dzięki, ale mi się wydaje że te beozary to one się respią w kontrolerach jakby zasadzkach. Że po prostu tak jak było w podziemiach agroprom, to tam był 1 kontroler i również był w nim beozar. A ostatnio jak byłem na NPP to zabiłem z 10 kontrolerów i nic. Też jeden kontroler co był w X16 miał beozar, i jeden przy robieniu zadania ze schowkami Kostii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Zwinny napisał:

Dla fenrira mam znaleźć jakiegoś snajpera w starej wsi, wie ktoś gdzie? Łażę i nic nie znalazłem 

I drugie pytanie gdzie 13 czaszek znaleźć

Tu masz poradnik dotyczący zadan fenrira, znajdz to czego szukasz tu, poradnik nie gryzie

https://stalkerportaal.ru/blog/sjuzhet_snajper_kvesty_fenrira_gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1/2019-04-09-785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio A jak dokładnie działa ten teleport? Bo muszę pilnie przetargać truchło kontrolera które waży 80kg, i nie przewidziałem że wogule muszę całe truchło, robię misję dla Chimery z zabiciem Sidora, i myślałem że tylko głowę kontrolera trzeba uciąć i po sprawie a tu go całego trzeba nieść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.