Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, wariat napisał:

@Samotnik67 A wziąłeś pda z trupa dowódcy żołnierzy ze stacji benzynowej? Tam masz wzmiankę o bunkrze. Pda (czy to była fleszka?) z koordynatami przejścia jest w bunkrze, przeszukaj szafki.

a jak myslisz jak weszłem do bunkra? oczywiscie ze wziołem, a w szafkach za bardzo nic nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wariat napisał:

@Dr_Sztychowka Nie wiem, kiedy pojawiają się ludzie w stacji Janów. Ale na Skadowsku kwestowe postacie pojawią się gdy przyniesiesz Dimakowi 3 części starego dokumentu z Zatonu.

Ci z tej "sympatycznej" frakcji pilnują dokumentów Dimaka...:biggrin:

W OP-2 było +/- 36 lokacji. Tyle samo było ręcznych teleportów, na każdą lokację, stąd pamiętam.

Ludzie pojawią się jak zrobisz parę zadań dla AAza.. ale się rozczarujesz nie dają żadnych zadań (nie licząc kardiana) i jest tam tylko jeden handlarz Hawajczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapytam się na szybko gdzie znajde te bronie w szybkim tępie bo pietruche robie i mi brak Pozostałe mam.

RPK x 2 

"Rycerz" x 3

Bizon x 3 (chyba ze chodzi o anomalne ale wątpie.)

P.s Gdzie jest dokładna lokalizacja plecaka do questa "Rezerwy wolnosci" ? (od wkreta w prypeci) i gdzie szybko zdobyc antyzombiny?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od góry :)

Akill siedzi u Dimaka w Prypeci wschodniej. Będzie miał ciekawą linię fabularną dla Ciebie

Zadanie na łamacza kodów Docent powinien powiedzieć Ci co masz dalej robić. Ale fabuła opiera się na poszukiwaniach typka który Ci pomoże.

RPK ma na stanie wojsko. Na Agro przy którymś zadania dowódca z tym biegał. Generalnie ta broń nie występuje u NPC (Kuzniecow ma jako jedyny) wiec jedyna opcja to zdobycie dwóch egzemplarzy i zajechanie ich do 50 %

Co do jest rycerz?

Bizony zwykłe mają bandyci i wojskowi.. szczególnie agroprom dzień po wybiciu pojawiają się najsłabsi z takim sprzętem leży tam tego od groma.

Rezerwa wolności przedszkole Prypeć sala w drugim budynku przedszkola na samej górze. Plecak leży na ziemi.

A Antyzombi to za cykliczne zadania wpadają. Schowki tego nikt nie sprzedaje.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ignachinio napisał:

Co do jest rycerz?

a skąd mam wiedzieć? tak pisze w przewodniku i tak napisałem niewiem o jaką bron dokładnie mu chodzi ( dlatego to dałem w Apostrofach )

Błedy w Przetłumaczeniu w przewodniku

zródlo https://stalkerportaal.ru/blog/gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1_petrukha/2018-12-29-699

jak robie te zadania cykliczne to staram sie je robic przy jednym podejsciu, nie kilka razy chodzic do NPC i brac quest za kazdym razem tylko 1 ciachnieciem, zaoszczedza to czasu najpierw pisze na kartce wszystko co pisze w przewodniku potem jak zbiore , lece do npca

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Cytat z poradnika

"1. Po uratowaniu Denisa w Czerwonym lesie idziemy do Kła, meldujemy o uratowaniu i otrzymujemy od niego zadanie pójścia na Kordon, żeby porozmawiać z Astronomem. Idziemy, rozmawiamy. W ostatnim dialogu napisano, że GG powinien iść do Sidorowicza.

2. Idziemy w stronę Sidorowicza, przychodzi SMS od Kła o konieczności uratowania Pielgrzyma i otwiera się przejście z Prypeci do Starej wsi. Zapominamy o Sidorowiczu i idziemy w stronę Prypeci.

3. Idziemy do Starej wsi, na wejściu rozmawiamy z Pielgrzymem. Wyjście z pułapki zablokowane."

Jeśli wszystko zrobiłeś dobrze, Astronom powinien pojawić się w wiosce kotów. Potem dostajesz sms i wycieczka do Starej wsi.

No i czy zrobiłeś już wszystkie kwesty Kota, kwesty wolnościowców w Limańsku i czy byłeś już w Szpitalu i gadałeś z Czarnym Doktorem?? Powinno się to zrobić przed kwestami w Starej wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz zaraz, jakiego Denisa? Mi Kieł powiedział, że mam oddać kopię mapy Astronomowi, nikogo takiego nie ratowałem :062:

3 minuty temu, wariat napisał:

No i czy zrobiłeś już wszystkie kwesty Kota, kwesty wolnościowców w Limańsku i czy byłeś już w Szpitalu i gadałeś z Czarnym Doktorem

tak, to całe zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka A zrobiłeś zadanie Łowców z Czerwonego lasu na znalezienie złodziejaszka? Znalazłeś dokument koło czołgu w lesie i przyniosłeś go Kłowi? Powinien dać Ci zadanie na uratowanie Denisa.

Nie wiem, czy nie trzeba zrobić zadania Leśnika na likwidację stworów w kopalni. Może po tym Kieł da zadanie na Denisa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ignachinio napisał:

A co do rycerza to nie chodzi przypadkiem o OC14 Groza? Specnaz takie ma.. powinność i bardzo rzadko Monolit.

w poradniku pisze ze 12 item do przyniesienia to OC 14 "burza z pior" wiec widocznie musi byc to inna bron albo moze.. juz sam niewiem aż mnie korci zrobic test polecenia do niego i zrespienia wszystkich broni jakich chce do momentu "Rycerza"

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

Aha, i jeszcze pytanko do was, używał ktoś kiedyś zamków od Akima na schowki? Bo moja mania prześladowcza mnie przerasta, i nie wiem czy zakładać. Bo czasami tak jest że założę zamek i nagle złodzieje się włączą i wszystko wyniosą z schowków.

Strata pieniędzy, tam gdzie ja kłade te moje schowki do tej pory nikt nie ukradł. Na początku gry na Kordonie na drzewie koło sidora postawiłem tam gdzie pole anomalijne w Vanilii tez nikt nie ukradł

Kupywać tylko w przypadku Questów

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ignachinio napisał:

Na 12 miejscu na tej liście są Grozy :) musisz mieć trzy

Heh to ja wiem, nawet napisałem sobie na karteluszce dawno i jaką ilosc musze przyniesc i jaki Percentaż zniszczenia, zrobiłem oddzielny plecak i połozyłem bron tam. ( to było łatwo sie domyslic co znaczy i wiedziałem ze o Groze chodzi )

a do przetłumaczenia numeru 17 uzyłem Wikipedii, niewiem czy dobrze ale wychodzi na "Witjaż" wygląda na to ze to Witek co bandyci noszą.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.