Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zebrałem całą bron dla Pietruchy jedynie co mi zostało to RPK, a teraz pytanie Gdzie to moge kupic, zdobyc? jesli zaden NPC tego nie ma (technicznie mówiąc to Kuznetsov ma jako jedyny) to musi to ktos sprzedawac, ale kto? (u siersciuka nie widziałem opcji na trade)

chyba ze w schowkach, ale ja gram na klasycznych

aha, zeby znowu pozniej sie nie pytać to sie jeszcze zapytam Gdzie znależc/kupic Gewehr 42 i machinengewehr 42 (MG 42) inaczej LMG, oj wiecie oco kaman

bo mam juz wszystkie bronie które zimny chce ale brakuje mi gewehra i MG42

za odpowiedz serdecznie dziękuje.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 To lipa, że grasz na klasycznych schowkach. RPK się tam znajdowało, ale jak się grało na rzadkich schowkach. Ale napewno jeszcze gdzieś się trafi. Nie spiesz się, z czasem wszystko Ci wpadnie w ręce jak będziesz grał uważnie.

18 minut temu, Samotnik67 napisał:

Gdzie znależc/kupic Gewehr 42 i machinengewehr 42 (MG 42)

U niemców na Zatonie. Często ich tam będziesz spotykał... Oni mają takie zabawki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wariat napisał:

@Samotnik67 To lipa, że grasz na klasycznych schowkach. RPK się tam znajdowało, ale jak się grało na rzadkich schowkach. Ale napewno jeszcze gdzieś się trafi. Nie spiesz się, z czasem wszystko Ci wpadnie w ręce jak będziesz grał uważnie.

niewiem jakoś wolałem na klasycznych schowkach grać, ale dzięki temu znalazłem z 4 Zywych serc to niewiem, jakoś sie opłaciło

bo na bagnach mi cały czas dawał namiar na schowek z tym artem

Myslałem ze tymi rzadkimi schowkami to se popsuje rozgrywke. ( ze bedzie za "łatwo" )

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Ignachinio napisał:

Nie będzie za łatwo bo te schowki faktycznie mega rzadko wpadają :P  wiec bardzo opłaca się na nich grać :)

To już chyba za pózno na takie "zmiany" z tego co wiem jak teraz zmienie na rzadkie to nic nie zmieni prawda?

i dalej bedą dropic klasyczne

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w stosunku cen u handlarzy,

Gdzie najlepiej sprzedawać artefakty? bo sacharow daje tragiczne ceny za arty za Zywe serce chce mi tylko dać 2500 rubli, a to jest bardzo rzadki artefakt, a ogólnikowo to juz troche zebrałem tych artefaktów to niektóre tez chciałem posprzedać wiekszosc zostawie na Zamówienie i na questy itp

edit, aha niedawno zajrzałem do plecaków i mi sie okazało ze brakuje mi Mausera C-96, potrzebnego do zimnego więc gdzie moge kupic przy okazji? ( mam Schnell fire zamiast zwykłego )

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 Tych artefaktów lepiej nikomu nie sprzedawaj:) Arty są bardzo cenną walutą, a poza tym Żywe Serca będą Ci jeszcze potrzebne. Nie wiem jaki masz progres w grze, ale na Żywe Serce będziesz robił (jeśli jeszcze nie robiłeś) cały ciąg zadań, aby w pda pojawiła się recepta.

Co do samych cen u handlarzy to pewnie dałoby się zmienić w jakimś pliku, ale to tylko znający techniczny temat moda mogliby zrobić, a ja, z perspektywy gracza, nie polecam. To czego Ci w tym modzie teraz brakuje, mod da Ci później, i to hurtowo. 

Przy OP-kach, nie ma co się spieszyć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wariat napisał:

@Samotnik67 Tych artefaktów lepiej nikomu nie sprzedawaj:) Arty są bardzo cenną walutą, a poza tym Żywe Serca będą Ci jeszcze potrzebne. Nie wiem jaki masz progres w grze, ale na Żywe Serce będziesz robił (jeśli jeszcze nie robiłeś) cały ciąg zadań, aby w pda pojawiła się recepta.

zrobiłem to 2 dni temu i mam przepis. nie zaczynałem jeszcze Ciag zadan z gornikiem w labiryncie. Zadania kota zrobiłem. Teraz robie zadanie na odtrutke

a co do sprzedawania artów to chciałem sie wzbogacic, ale widze ze sie nie opyla za same egzo monolitówców dostałem z 30 k u Burbona, Burbon zrespił mi sie Tuz jak ukonczylem fabułe Czernobyla.

14 minut temu, wariat napisał:

Przy OP-kach, nie ma co się spieszyć.

Czasu mi coraz mniej z kazdym dniem, niewiem czy szkoła wogóle bedzie, ale mam nadzieje ze nie. ( że przedłuzą )

aha i zdołałem uzbierać 200 wódek, teraz to tylko zrobić zamowienie u barmana i dalej robic questy fabularne.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 Na schowkach idzie się wzbogacić. Ale ja miałem "rzadkie schowki" a w tych zawartość jest dużo bardziej cenna. Masa różnorakich broni i pancerzy. I o ile broń była bardzo przydatna i potrzebna, o tyle pancerze już nie. I właśnie na pancerzach jest najlepsza kasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.