Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@suchyyy1 Chodzi Ci o ostatni schowek Strieloka "w niebie nad Radarem"? Wisi na niewielkiej platformie między antenami. 

A co do schowka z artefaktami Strieloka, to droga do niego prowadzi przez 2 restryktory w których musisz się pojawić, wtedy schowek się zrespi. Znajdują się na platformach na jednej z anten.

Tutaj masz pokazane jak się do niego dostać.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba się zgubiłem. labirynt dwa zadania zabić cienia monolitu. Zachar mówi o schowku w Prypeci wschodniej (do którego dostać się nie mogę bo nie mam przejścia).

Mam też zadanie na szkatułkę i sejf. Labirynt czysty tylko Cień się kręci :P Poszedłem na dół znalazłem teleport przeniósł mnie na drugi poziom, znowu teleport i jestem na szczycie przy wyjściu. Co robię źle? Albo gdzie źle idę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ignachinio napisał:

 Zachar mówi o schowku w Prypeci wschodniej (do którego dostać się nie mogę bo nie mam przejścia).

@Ignachinio Przecież już Ci tłumaczyłem na poprzedniej stronie kiedy dostaniesz przejście na tą lokację. Rób fabułę na to egzo... i bądż cierpliwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Wcześniej jak ratowałeś tego gościa w labiryncie i zabrałeś od wartownika notes z zapiskami tam tez były inne kody bo takich kodowych drzwi jest 3. Trzeba tez wpisywać tamte kody.

Masz je chyba w opisie zadania.

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zwinny napisał:

Gdzie jest schowek strieloka w hangarze w barze

W tym zamkniętym hangarze obok północnego posterunku Powinności. Wejdziesz do niego od strony przejścia do Dziczy tam jest taki murek i z niego wejdziesz do środka. Plecak będzie w rogu za rurami.

A schowek Sowy jest tutaj

Spoiler

 

 

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, wariat napisał:

@suchyyy1 Żaden problem. A o jaki beilis Ci chodzi? ten dla Kuzniecowa? Bo w grze są 2 różne jeden dla Kuznieca drugi dla handlarki w Kurczatowie 37. 

Sprawdż sam jeden ma nazwę leker_beylis a drugi leker_baileys. 

Dziękuję sprawdzę a mam pytanie co z Astronomem samo wyjdzie w praniu czy mam go szukać. Pytam bo kiedyś w NS 2016 coś nie mogłem pchnąć fabuły dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.