Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Zwinny napisał:

Poda mi ktoś jak odblokować silnik na 8.2 bez napisu developer? 

@Zwinny zanim usuniesz poprzednie, zachowaj sobie zapisy. Możliwe, że będą działać, a Twój problem się rozwiąże.

A co do plików z różnych wersji, zobacz tutaj:

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Znalazłem rozwiązanie co do widoczności bo też tak miałem, dodaj ten w pis do rejestru i będziesz mógł zaktualizować https://drive.google.com/file/d/15pZyaTj4YzfekumMthGLBH0YXN1SibRC/view

Ja aktualizowałem system i widocznie ten wpis mi się usunął 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ignachinio napisał:

schowek w mieszaniu w Prypeci mi się nie pojawia. Muszę przejść przez jakiś pkt?

Pierwszy schowek w mieszkaniu Ci się nie pojawia?

A znalazłeś w ogóle pierwszy schowek na Bagnach, przy "Tuzli"? Jak go znajdziesz, to dopiero wtedy do Prypeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się, po reinstallu i na patchu 8.2 Fryc mnie przepuścił, mogę dalej grać  :P

No to sobie pograłem, wywala z takim logiem przy włączaniu 

Expression    : assertion failed
Function      : IReader::r
File          : FS.cpp
Line          : 384
Description   : Pos+cnt<=Size

Co za gra, widać że już nie będę mógł grać bezproblemowo jak dotychczas 

Po restarcie się włącza ale często mam wyloty z różnych powodów, a to przy wzięciu schowka albo przez ubicie pijawki nożem 

[03.10.19 22:49:40.856] [error]Expression    : fatal error
[03.10.19 22:49:40.856] [error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[03.10.19 22:49:40.856] [error]File          : script_engine.cpp
[03.10.19 22:49:40.856] [error]Line          : 79
[03.10.19 22:49:40.856] [error]Description   : <no expression>
[03.10.19 22:49:40.856] [error]Arguments     : LUA error: ...\op-2.1\gamedata\scripts\binders\bind_monster.script:538: attempt to call method 'monster_death' (a nil value) 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie myle , ale jakakolwiek ingerencja w pliki gry wcześniej czy pózniej będzie powodowała problemy. Taki jest sens wypowiedzi graczy z sowierszenno sprawiedliwoj strany . Ergo - cheaty jak najbardziej ale tylko "słuszne". 

Podziwiam tych którzy brną w nią dalej . Życzę cierpliwości.  W linkach poniżej jest troche informacji o błedach i - czasami - sposobach ich unikania.

http://stalker-worlds.ru/forum/topic/4116-vylety-i-bagi-op-21/page-75

https://stalker-gamers.ru/forum/203-1581-1

https://ap-pro.ru/forum/126-91716-162

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio  Tak, zależy od kaprysu moda, który tak został zrobiony przez jego autorów, aby tych "kaprysów" w razie jakichkolwiek zmian w plikach mieć jak najwięcej.

Kiedy tłumaczyłem informacje o modzie od jego autorów, zwróciłem uwagę na szczerą do bólu ich wypowiedź, że świadomie zrobili takiego moda, w którym nikt i nigdy nie zrobi wszystkiego. Za to oni zrobili wszystko, aby to było prawdą. I jak widać z problemów, udało się im :037:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kondotier napisał:

@Ignachinio  Tak, zależy od kaprysu moda, który tak został zrobiony przez jego autorów, aby tych "kaprysów" w razie jakichkolwiek zmian w plikach mieć jak najwięcej.

Kiedy tłumaczyłem informacje o modzie od jego autorów, zwróciłem uwagę na szczerą do bólu ich wypowiedź, że świadomie zrobili takiego moda, w którym nikt i nigdy nie zrobi wszystkiego. Za to oni zrobili wszystko, aby to było prawdą. I jak widać z problemów, udało się im :037:.

Nie tyle zrobili - śmiem twierdzic że Solianka nie jest ich dziełem - ile raczej przerobili w sposób ciut "krzywy". Chyba zapomniało się Twórcom Op-ka o podstawowej zasadzie,  że elektroniczne gry są w swojej podstawowej formie rozrywką , a nie platformą udowadniania wszystkim że maja najdłuższego....

Obrazowo pisząc - kupili przechodzoną "ładę" i wstawili do niej kwadratowe koła. Jezdzić się da od biedy - przyjemności żadnej.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, boberm napisał:

 Chyba zapomniało się Twórcom Op-ka o podstawowej zasadzie że elektroniczne gry maja być rozrywka....  kupili przechodzoną "ładę" i wstawili do niej kwadratowe koła. Jezdzić się da od biedy - przyjemności żadnej.

Każda potwora znajdzie swojego amatora.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ignachinio napisał:

:D ?? ale że ja? Ja mam 4 ;) no dużo więcej faktycznie ;)

A to nie zależy od kaprysu moda?

Nie mówię konkretnie o tobie, oglądałem filmiki na yt i widać że mają powgrywanych multum różnych dodatków

Szkoda by było porzucić teraz granie akurat w momencie gdy się wszystko rozkręca, jeszcze pokombinuję i potem zamieszczę co pomogło, może innym to pomoże bo problemy ich na pewno nie ominą 

@kondotier Dziwne to, po co robić grę której nie da się przejść? Może wiedzą że ich "dzieło" jest niedopracowane i to tylko takie tłumaczenie że hehe ale my tak specjalnie zrobiliśmy 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.