Skocz do zawartości

Альтернатива 1.4 (Alternatywa 1.4)


Rekomendowane odpowiedzi

No to mam problem. Dziwne, że żaden z jutiuberów nie pokazuje miejsca klucza. W poprzednich grach, drzwi otwierały się bez niego. A może jeszcze nie pora tam wejść i dlatego go nie ma. Odpuszczę sobie tego patchworka, cofnę się w zapisach i pójdę robić inne zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU

Problem z kluczem poruszany powyżej rozwiązał się sam, kiedy wykonywałem zadanie na stelaż. Drzwi otwarły się bez problemu. Stelaż znalazłem, ale od razu mod dorzucił mi nowego patchworka. Chyba nie wszyscy mogą wiedzieć, co to za rzecz. Jest to fragment większej rzeczy, ale tak kształtem, wielkością i kolorystyką nie pasującym do reszty. Taka przylepka.

                         Mam zostać kolekcjonerem...                                                ... a znalezionymi artefaktami zapełnić ten regał 50. gniazdowy.

  ss_fred_04-09-23_13-22-25_(lost_village).jpg            ss_fred_04-09-23_13-17-13_(lost_village).jpg   

A że jak widać, w PDA oprócz tego zadania pozostały mi dwa, z czego jedno już przerabiałem w poprzednich grach, to na filmikach sprawdziłem zadanie na Legendę. To typowa strzelanka w Sarkofagu i przy sterowni Monolitu. I tu znów dodany patchwork. I w tym momencie odeszła mnie ochota na dalszą grę w tego moda. Bo artefakty do stelaża, to specjalny rodzaj, o lokalizacji których można się dowiedzieć tylko z przepytywania enpeców. A ich lokalizacja jest rozrzucona po całej mapie. Nie mam ochoty na takie "wędrowanie" , więc z dalszej gry rezygnuję.

A na koniec dwa zrzuty z alternatywnej rzeczywistości.

ss_fred_04-09-23_13-22-51_(lost_village).jpg

ss_fred_04-09-23_14-10-22_(predbannik).jpg

Na ocenę moda się nie pokuszę. Niech zostanie ona moją tajemnicą.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.