Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mod to rak, najpierw miał problem z instalacją ale nie wiadomo o co chodziło bo po ha tfu rosyjsku, sama instalacja też po radziecku więc totalnie nie wiesz jakie opcje wybierasz przy instalacji, a sama gra? Save moge zrobić tylko wtedy kiedy gra zechce mi pozwolić czyli w losowych momentach, inaczej save nie zostanie zrobiony a jak już chcesz go wczytać, zaznaczasz go i on znika xDDDDDDDDD

No a ja dopiero zacząłem i atakuje bandytów xDDDD CIekawe co będzie potem o ile wytrzymam.  Ten mod działa jakby go polacy zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sarkazm napisał(a):

Ten mod to rak, najpierw miał problem z instalacją ale nie wiadomo o co chodziło bo po ha tfu rosyjsku, sama instalacja też po radziecku więc totalnie nie wiesz jakie opcje wybierasz przy instalacji, a sama gra? 

 

Ten mod działa jakby go polacy zrobili

Widzę tu już u niektórych chyba jakieś rozdwojenie jaźni się pojawia.

 

A to, że nie znasz języka to tylko twój problem (chociaż w sumie i tak pewnie instalator w robaczkach literkach) ale  zresztą to instalator to nawet po mongolsku powinieneś ogarnąć chociaż w podstawowej formie żeby coś zainstalować bo ostatecznie w każdym instalatorze masz 2 albo trzy przyciski: jeden wstecz, drugi popychający instalację do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, tom3kb napisał(a):

Widzę tu już u niektórych chyba jakieś rozdwojenie jaźni się pojawia.

 

A to, że nie znasz języka to tylko twój problem (chociaż w sumie i tak pewnie instalator w robaczkach literkach) ale  zresztą to instalator to nawet po mongolsku powinieneś ogarnąć chociaż w podstawowej formie żeby coś zainstalować bo ostatecznie w każdym instalatorze masz 2 albo trzy przyciski: jeden wstecz, drugi popychający instalację do przodu.

a skąd mam wiedzieć jakie opcje moda instaluje skoro nie jest w żadnym ludzkim języku tylko po rosyjsku? I dlaczego mogę robić zapisy kiedy gra zechce a nie kiedy ja zechce? I to dosłownie losowo xD a co do języka to prędzej piwo bezalkoholowe wypije niż się będę uczył języka turańców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sarkazm napisał(a):

skoro nie jest w żadnym ludzkim języku tylko po rosyjsku? I dlaczego mogę robić zapisy kiedy gra zechce a nie kiedy ja zechce? I to dosłownie losowo xD a co do języka to prędzej piwo bezalkoholowe wypije niż się będę uczył języka turańców

No oświecę cię bo 99,9999999999% modów robionych jest przez Rosjan i Ukraińców to trudno żeby ci instalatorek po polsku zrobili.

 

Zapisy sobie możesz robić wtedy kiedy sobie to wymyślił twórca, a że to jest kolejna utrudniona wersja LA to nie masz ich w dowolnych momentach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tom3kb napisał(a):

No oświecę cię bo 99,9999999999% modów robionych jest przez Rosjan i Ukraińców to trudno żeby ci instalatorek po polsku zrobili.

 

Zapisy sobie możesz robić wtedy kiedy sobie to wymyślił twórca, a że to jest kolejna utrudniona wersja LA to nie masz ich w dowolnych momentach. 

zwykle są po angielsku, to pierwszy po turańsku na jaki trafiłem

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SarkazmJa dodam od siebie, że jakbyś choć chwilę poświęcił i byś przejrzał pierwszą stronę tematu to byś może zauważył, że na pierwszej stronie tematu wrzuciłem plik xr_effects.script, który pozwala robić zapisy gdzie się chce.

Fakt faktem nie działa mega idealnie bo się nie znam na pisaniu skryptów, ale pozwala na szybkie i twarde zapisy w losowych miejscach, a jak opcja robienia zapisów przestaje działać to wystarczy szybki taktyczny restart machnąć i zazwyczaj działa (z tym, że trzeba wczytać ostatni zrobiony szybki lub twardy zapis więc warto często zapisywać, żeby później nie musieć dużo nadrabiać). 

I tak jak napisał @tom3kb - wiele jeszcze ruskich instalatorów w Stalkerze spotkasz, widocznie dotychczas miałeś farta wybierając mody tak, że miały angielski.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.