Skocz do zawartości

Чужой среди чужих: Эпизод III (Obcy wśród obcych: Epizod III)


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

3.png

Tytuł oryginalny: Чужой среди чужих: Эпизод III
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02   
Data premiery: 20.05.2024 r.
Autor: It's boomer
Śr. długość rozgrywki: ok. 2 godzin


OPIS:

Spoiler

Trzeci i ostatni epizod serii „Obcy wśród obcych” przedstawi historię stalkera o ksywce Lihacz. Jako jedyny ze swojej grupy przeżył w 2021 roku - od tamtego feralnego momentu nie opuszcza Baru "100 Radów" bezsilnie próbując zapić tkwiącą w nim rozpacz. Jednak to nie może trwać wiecznie...

W tym samym czasie w Zonie dochodzi do nie mniej znaczących wydarzeń związanych z ugrupowaniem „Architekci”.


Wykorzystane materiały:

  • pakiet graficzny CGIM 2,
  • paczka broni STCoP 3.5,
  • kilka modeli z NPC_for_MSG_1,
  • model NPC z modyfikacji True Stalker,
  • dodatkowe materiały z różnych źródeł.

Voice-over: 

Spoiler
  • Its boomer,
  • PugachGO,
  • Raf433,
  • slesar6razriada,
  • Gorbenych.

 

PORADY:

Spoiler

Wskazówki od autora: 

  1. Przed rozpoczęciem gry zdecydowanie zalecam zapoznać się z jego poprzednimi częściami w celu jasnego zrozumienia przebiegu wydarzeń.
  2. Do uruchomienia modyfikacji niezbędne jest posiadanie oryginalnej gry Zew Prypeci. 
  3. Radzę często zapisywać grę. 
  4. Mod jest niestabilny - mogą wystąpić "wyloty" bez logów. Na szczęście są one sporadyczne, a po ich pojawieniu się wystarczy ponownie uruchomić modyfikację. Mam przypuszczenia czym jest to spowodowane, jednak w tym przypadku naprawienie błędów nie jest możliwe.
  5. Warto zaznaczyć, że pełne przejście modyfikacji zajęło mi ok. 2 godzin i 35 minut (czyli o 5 minut mniej niż w przypadku drugiego epizodu). Ile zajmie to Wam - nie jestem w stanie przewidzieć.
  6. Uwaga! Niektóre postacie mogą posługiwać się tzw. „młodzieżowym slangiem”. Jeśli masz do tego negatywne nastawienie, to nie instaluj moda. Dodatkowo pewne momenty w trakcie gry mogą powodować uczucie tzw. „cringe”. Jeśli mimo to zdecydujesz się zagrać - nie mów, że Cię nie ostrzegałem.

GALERIA:

Spoiler

PIRjlHofm-E.jpg

EivBQb9KVUs.jpg  lzMS2Davji0.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Zew Prypeci 1.6.02.


2. Zawartość pobranego archiwum moda umieszczamy w głównym katalogu gry.
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Google Drive - [KLIK]


Źródło: APPROTS.png.4603aa7965381464d0b7bb29c67170af.png

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam takie pytanko ;) 
Zacząłem pracę nad spolszczeniem tego moda.
Kończę spolszczenie dla lokacji Bar i mam przejść na Wysypisko
I tak się zacząłem zastawiać...
Na Wysypisku jest miejsce, które wszyscy znają, ale ma wiele nazw.
To miejsce do którego prowadzą tory i stoją na nich wagony towarowe.
Nazwy jakie spotkałem to Hangar, Zajezdnia, DEPO.
Jak będzie najbardziej poprawnie?   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OldMan - w oryginale jest Depot - termin z przełomu XVIII/XIX w tzw. n.e. - skład/remiza/zajezdnia na wozy drabiniaste i pokrewne - straż pożarna lub pojazdy wojskowe oraz na lokomotywy i wagony kolejowe.

Zajezdnia to na w/w wozy oraz tabor miejski - tramwaje a hangary to na maszyny latające - sterowce, samoloty i pokrewne.

! Depot. :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.