Skocz do zawartości

Bug trap


Rekomendowane odpowiedzi

To można by wrzucać swoje BT i jak ktoś kuma co jest do daje znać oto mój:

***FATAL***: Too many lmap-textures (limit: 8 textures or 32M). Reduce pixel density (worse) or use more vertex lighting (better). * phase time: 852 ms * phase cmem: 342371 K Klient: Synchronizacja... * phase time: 10 ms * phase cmem: 342371 K * [win32]: free[993516 K], reserved[215804 K], committed[887768 K] * [ D3D ]: textures[274009 K] * [x-ray]: crt heap[342371 K], process heap[422829 K], game lua[17059 K], engine lua[215 K], render[0 K] * [x-ray]: economy: strings[6546 K], smem[28243 K] ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\doktor.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\lesnik.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\privet.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\mervin2.ogg ! Missing ogg-comment, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\bandits\trade_mono.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\yantar\kruglov_radiation_quest_12.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\leila.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\lesnik_start.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\antikvar.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\antikvar1.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\mervin3.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\vstrecha.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\graf.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\karina.ogg ! Invalid ogg-comment version, file: e:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\mervin1.ogg stack trace:

Zmniejszyłem jakość obrazu i na razie jakoś chodzi. Dalej wywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! Invalid ogg-comment version, file: followed by a path to an OGG sound file. This is a mod problem. The game uses the comment field of an OGG sound file to store additional info to determine in-game volume, range, drop-off, etc. Just adding an OGG-format sound file will result in the game complaining. This can contribute to overly-alert NPCs, as distant sounds will be heard across the map. The normal way to fix this is to use the game's SDK sound editor to properly assign values to the sound. Wcale mi się to nie podoba, ale dlaczego u Ciebie a inni nie mają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś coś podobnego z plikami ogg jak grałem w chmm już sam nie wiem w co :D W każdym razie też uporczywie wywalało mnie na Jantarze w okolicy X16 Ja sobie wtedy poradziłem tak że wziąłem pierwsze lepsze inne pliki z rozszerzeniem ogg i zmieniłem im nazwę na te problematyczne i podmieniłem je .Gra ruszyła , ale zastrzegam że nie pamiętam jakiego miałem loga , po za tym u mnie to był problem bodajże z dwoma pliczkami . Czyli tak masz problem z plikami w katalogu gamedata / sounds / characters voice / scenario / backup i yantar więc skopiuj sobie z innych katalogów pierwsze lepsze pliki ogg , pozmieniaj im nazwy na takie jak masz w logu i przekopiuj do odpowiednich folderów , a nuż się uda.Oczywiście kopia bezpieczeństwa folderu zalecana jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LordDino

A ja mam takie pytania, ale z innej beczki - grasz na wersji spakowanej, czy rozpakowanej moda ?

Ja gram na rozpakowanej i odpukać nic takiego nie mam :D.

Popytaj chłopaków na jakich wersjach grają - bo może w upakowaniu jest jakiś problem, a tak w ogóle to bardzo dziwne, że tylko u Ciebie ten problem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś Out of memory fix'a?

Invalid ogg-comment version

takie błędy można w 90% przypadków ignorować i nie są one raczej przyczyną.

ale dlaczego u Ciebie a inni nie mają....

Otwórz konsolę podczas gry i jestem nie mal pewnie że będzie aż czerwono od tych błędów.

The normal way to fix this is to use the game's SDK sound editor to properly assign values to the sound.

SDK jest słabe i dość skomplikowane dlatego nikt tego nie poprawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest czerwono

Musisz trochę poczekać i błędy o tych plikach ogg jest nie mal w każdym modzie.

Powtarzam pytanie czy zrobiłeś out of memory fix'a?

//malakas

portals problem ma LD nie ja...:D

To wiem ale chciałem tylko zwrócić Ci uwagę na te problemy z ogg bo ta informacja może być Ci przydatna.

A pytanie o out of memory fix'a jest dla LD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny babol

FATAL ERROR

[error]Expression	: wave&&wave->length()
[error]Function	  : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xrSoundSoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line		  : 65
[error]Description   : Can't open wave file:
[error]Arguments	 : e:program files	hqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundsaazsvd-csvd-c_empty.ogg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.