Jump to content

Kurier i jego PDA


Recommended Posts

Dostałem zadanie od Dzika na znalezienie kuriera, był w fabryce w Dolinie Morku a dokładnie to siedział w celi. Po uratowaniu go powiedział że nie ma PDA tylko jest w tej małej fabryczce gdzie jest laboratorium x18, ale szukałem wszędzie i nie mogę znalezć. Wiecie może gdzie dokładnie leży to PDA ?

Link to comment
Share on other sites

Po rozmowie z kurierem , zgodnie z jego wskazówką idziesz do budynku nad laboratorium X18 . Wchodzisz na górne piętro i po drodze wita cię wybuch . W tym momencie w PDA pojawi ci się nowe zadanie " Porozmawiaj z Dzikiem " Idziesz do Baru do Dzika i popychasz fabułę dalej. Krótko co się stało.Skrytka bandytów wyleciała w powietrze razem z PDA Dzika. Powinieneś otrzymać sms z informacją a przynajmniej tak było w TS1 .W TS2 słychać tylko piknięcie PDA że pojawił się nowy wpis.Nie wiem czy to błąd czy takie zamierzenie autorów , trzeba by zobaczyć jak jest na czystej rosyjskiej wersji.
Link to comment
Share on other sites

W czystej rosyjskiej wersji jest tak samo - polonizacja niczego tu nie zmienia - po odgłosie wybuchu jest informacja , żeby porozmawiać z Dzikiem i jeśli masz zainstalowany Autosave - pojawia się informacja o zapisaniu gry tak, jak po wykonaniu zadania. Może przydałoby się dodać do SMS-a trochę więcej informacji?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Niestety, motyw z granatem dał radę, tylko co z tego jak ginie i kurier...jak u Sidora :smile: Ok ,poradziłem sobie, jakby ktoś miał jeszcze taki problem to trzeba stanąć przy drugiej ścianie celi i ostrzelać od wewnątrz, idzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.