Skocz do zawartości

Granatnik dla Woronina


Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze taki problem ma załatwić granatnik na Magazynach. Mam pogadać z pilnującym magazynu Wolności. Tyle, że ten koleś jak był szturm na bariera wziął i poszedł walczyć i już nie wrócił i nie ma klienta. Na barierze też nic więc może jedynym wyjściem będzie spawn itemku wiem, że to trochę niełanie ale chce zrobić wszystkie zadania jakie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to chyba będę miał ten sam problem w przyszłości - u mnie też kolesia, który ma pilnować zbrojowni Wolności też nie ma ... Chyba poszedł o jedną Barierę za daleko Wrzuć jakieś screeny tak żebym wiedział o co chodzi w tym zadaniu i co trzeba załatwić, a wtedy pomyślę jak się z tym problemem rozprawić. Widzę, że prześladują nas prawie te same problemy w TT2 (no mi chociaż gościu na wysypisku się prawidłowo wyspawnował, chociaż Klucha też by mi zginął gdybym nie czytał komunikatów o zgonach stalkerów i nie wgrał szybko sejwa sprzed jego zejścia. Na szczęście zgony są jakoś losowe i po wgraniu sejwa Klucha żył sobie długo i szczęśliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie magazynu pilnuje ten pan:

To źle... znaczy ,że strażnik magazynu jest losowy, u mnie na 100% był Max, a potem poszedł z grupą odbijać barierę. Ostatnio jak byłem na MW było tam pusto, czyli powtórzy się sytuacja Lorda...

Spawner jest dodany do plików moda z fixem 31.08?

Czarnobyl możesz jaśniej..ja wiem o jednym fix do moda..._v0.2 .. 23.02.2011

Odświeżę temat...czy udało Wam się zdobyć granatnik dla Woronina..?

Niestety u mnie żaden nie zginął, ale i tak Maks nie wrócił na miejsce...na Barierze nikt nie ma dialogu by zacząć rozmowę. Będzie nowa zagadka do rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat...czy udało Wam się zdobyć granatnik dla Woronina..?

Kluczem do misji z granatnikiem jest wartownik przy magazynie w bazie Wolności , a jego pojawienie się na posterunku jest z kolei uzależnione od tego ilu Wolnościowców zginęło przy szturmie bazy i bariery , jak za dużo to gra go przerzuci do obrony bariery i po zadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię to tak. Sam wybijam wojsko w bazie. Idę do Łukasza i jak dojdzie na swoje miejsce biorę zadanie z barierą. Biegiem do bariery i zabijam jak najwięcej żołnierzy. Gram już drugi raz i wartownik, Kutwa i ten co reperuje są na swoich miejscach.

Ja dokładnie tak samo , tylko jeszcze przed zdaniem Łukaszowi misji z odbiciem bazy biegnę na barierę i czyszczę ją z mutantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lekarstwo" na kwest - zmodyfikowany granatnik RG-6 dla Pietrenki.

Niektórym grającym w TS2 przytrafiła się sytuacja, że na straży magazynu broni na bazie Wolności (MW) nikt nie stoi. W związku z tym nie jest możliwe wykonanie w sposób przewidziany scenariuszem kwestu, podczas którego mamy zdobyć dla Pietrenki zmodyfikowany granatnik RG-6 strzelający pociskami do M209. Scenariusz zakłada, że powinniśmy porozmawiać z Wolnościowcem na straży magazynu, zrobić dla niego kwest (zdobyć trawkę od Kniazia) i wtedy weszlibyśmy w posiadanie w/w przedmiotu. Niestety skoro nie ma z kim pogadać, to i nie ma

zadania. A jak nie ma zadania, to nie ma też granatnika ...

Ponieważ nie lubię jak w PDA wisi mi jakieś nie zrobione zadania (a tym bardziej nie z mojej winy !), postanowiłem coś na to poradzić.

Plik zawarty w tym pakiecie powoduje, że możliwe staje sie zrobienie tego kwestu.

Oto co należy zrobić (tylko w przypadku, gdy nie ma u was strażnika pilnujacego magazynu broni Wolności !!):

1. skopiować folder gamedata do folderu z grą (pakiet zawiera oryginalny plik, który można przywrócić po zdobyciu granatnika)

2. po wzięciu zadania od Pietrenki idziemy do Baru i bierzemy od Dzika jedno z zadań cyklicznych - "Przynieś artefakt - Kotlet"

3. przynosimy Dzikowi Kotlet i w zamian dostajemy upragniony granatnik

4. granatnik zanosimy Pietrence i zaliczamy kwest

Linki:

granatnik RG-6 dla Pietrenki

granatnik RG-6 dla Pietrenki

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.