Jump to content

Mapa Zapomnianego Lasu [EDIT]


MiedzianeJaja
 Share

Recommended Posts

Ja tam nie wiem,zawsze znajdowałem jajeczka na lewym boku mapy czyli idąc mniej więcej od książki górnika do przejścia do DM bodajże ,no tego w lewym górnym rogu mapy ,tak zawsze sobie szłem powoli wypatrując pieńków i przy przejściu już miałem komplet.

Link to comment
Share on other sites

Miedziany ty to musisz mieć stalowe nerwy .http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif Mnie ten kwest doprowadzał do szału bo jajka wpadły mi chyba w tekstury i nie mogłem wszystkich znaleźć <_< .W końcu straciłem cierpliwość i zespawnowałem spawnerem (nazwa: vorona_egg).Te kilka co miałem (chyba szesć)znalazłem w podobnym miejscu co ty czyli mniejwięcej te kółka w środku mapy.

Link to comment
Share on other sites

Genialnie zrobiona mapa Zapomnianego Lasu z prawie wszystkimi elementami kwestowymi (latarki jak sam napisałeś dodasz później <_<)

Jeśli chodzi o jajka, to spawnują się one losowo na pniakach zaznaczonych przez Miedzianego - w mojej grze parę jajek zespawnowało mi się na którymś z tych trzech pniaków na lewo od Krzyża http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem zrzuty ekranowe (F12) z ekwipunku (jajka i inne) i z rozmowy (Krzyż) w trakcie rozgrywki. Później wycinałem i obrabiałem w programie graficznym. Jeżeli masz program do konwersji plików tekstur stalkera do normalnych formatów typu *.bmp czy *.jpg to pamiętam że gdzieś w teksturach jest obrazek wszystkich rzeczy występujących w soli. Można by z niego powycinać.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze skrętak dla Pliczko czy jak mu tam było.

Dla Pliczko była Szmaragdowa Meduza naniesiona na mapę...

Miedziany jak już masz wprawę to ciachaj inne mapy do kompletu...byłaby niezła książka na wiele lokacji..<_<..Pieczara i Labirynt odpadają..

Link to comment
Share on other sites

Ten kwest otrzymujemy od jednego z ochroniarzy wejścia do dowództwa Powinności w Barze.Obiecuje on nam że wpuści nas do środka gdy przyniesiemy mu szmaragdowy skrętak.Znajduje sie on przy Wielkich Kamieniach. Jeśli patrzeć od pierwszego helikoptera, to na zachód i trochę na południe. - tak jest napisane w porzewodniku 1d85421cfbf4.jpg -screen z mapką również z przewodnika Soljanki. Malakas-to chyba zależy od wersji gry bo w starszych ten skrętak spawnował się na miejscu meduzy a meduza jest potrzebna do innego kwestu.

Link to comment
Share on other sites

Coś kojarzę. To był ten koleś który pilnował wejścia do bazy powinności i wyświetlał film o tym co to jest powinność ? Ale u mnie on chyba te meduzę chciał ? Sprawdzę to w wolnej chwili. To może być inna wersja soli patrząc na symbole przejść do innych lokacji. Na obrazku są kółka a ja mam te trójkąto-kwadraty niebieskie.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Na jakim spol. grasz? Przecież mapa pieczary jest całkowicie przetłumaczona.

http://www.stalkerteam.pl/topic/678-mapa-zony-i-mapki-z-lokacji-soljanki/

Wiem wiem zauważyłem potem.

A wracając do latarek to są w obozie Krzyża http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...
  • Wojownik featured and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity